تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: بهترین کتاب برای معماری
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

لطفا بهترین کتاب رو برای معماری معرفی کنید که با خوندن کاملش و تسلط کامل بر اون بشه 70% توی کنکور ارشد زد

ممنونم
من فک میکنم کسی معماریش خوبه که اولا منطقی و معماری رو درک کرده باشه. کار تک تک مدارها رو trace باشه. در کل درک کنه که هر مدار چرا این کار رو میکنه. ثانیا با ایده‌ی مباحث آشنا باشه.مثلا ایده‌ micro programming رو بدونه یا ایده هایی که پشت روش های مختلف برخورد با وقفه هست رو بدونه. ثالثا خلاقیت طراحی مدار به روش های غیر معمول رو داشته باشه.
بله من هم حرف blackhalo1989 را تایید می کنم کسی که میخواد معماری بخونه اگه به مدار منطقی مسلط باشه باید معماری را شروع کنه در کل مرجع معماری‌: موریس مانو و پترسن هست و کتاب تست هم معماری پوران پژوهش عالیه البته یه جا توی تایپیک‌ها خوندم از بچه هایی که رتبه های خوب آورده بودند که دو فصل آخر کتاب تست معماری مقسمی را درکنار پوران اگه بخونید که دیگه کامل میشه
سلام

ضمن تشکر از نظرات شما

من کتاب مانو رو دارم و از روی اون به ما درس دادن ... پس الان کتاب پوران رو هم بخرم(تالیفاش فرق نمیکنه؟) و بعدا اون دو فصل آخر مقسمی رو هم از اینترنتی چیزی دانلود کنم حله؟ Big Grin

البته منظورم اینه منابع کافیه و میمونه تلاش خودم؟
یا اون کتاب پترسنم جزو واجباته خدایی نکرده؟ Sad
(25 خرداد 1390 07:38 ب.ظ)alamdar نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

ضمن تشکر از نظرات شما

من کتاب مانو رو دارم و از روی اون به ما درس دادن ... پس الان کتاب پوران رو هم بخرم(تالیفاش فرق نمیکنه؟) و بعدا اون دو فصل آخر مقسمی رو هم از اینترنتی چیزی دانلود کنم حله؟ Big Grin

البته منظورم اینه منابع کافیه و میمونه تلاش خودم؟
یا اون کتاب پترسنم جزو واجباته خدایی نکرده؟ Sad

من خودم پترسنو ندیدم ولی تعریفشا شنیدم اگر مانو دارید دیگه نیازی نیست پترسونو بخرید.
درکل پوران وبخونید هرجاشو گیر کردید مراجعه کنید به مرجع .
مولف کتاب پوران رو لطف میکنید اسمشم بگید
لینک مرجع