تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: چگونه به کلید سنجش اعتراض بزنیم؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
چگونه به کلید سنجش اعتراض بزنیم؟ لطفا اشاره کنید کی ودر کدام قسمت سایت سنجش باید این کار را انجام داد؟
چگونه به کلید سنجش اعتراض بزنیم؟
(01 اسفند 1392 08:15 ب.ظ)s.sharif نوشته شده توسط: [ -> ]چگونه به کلید سنجش اعتراض بزنیم؟ لطفا اشاره کنید کی ودر کدام قسمت سایت سنجش باید این کار را انجام داد؟

اونطور که سنجش در قسمت بالای کلید نوشته از لینک ارسال درخواست.
سیستم ارسال درخواست لینکش این هست:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگر لینک دیگه ای هست خبر بدید.

خواهش میکنم قبل از اینکه اعتراض بزنیم حتما با استادی، بزرگتری، سوالی رو که میخوایم اعتراض بزنیم بررسی کنیم که یک وقت اشتباه از خودمون نباشه.
(01 اسفند 1392 09:06 ب.ظ)mehrnoosh423 نوشته شده توسط: [ -> ]
(01 اسفند 1392 08:15 ب.ظ)s.sharif نوشته شده توسط: [ -> ]چگونه به کلید سنجش اعتراض بزنیم؟ لطفا اشاره کنید کی ودر کدام قسمت سایت سنجش باید این کار را انجام داد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خواهش میکنم قبل از اینکه اعتراض بزنیم حتما با استادی، بزرگتری، سوالی رو که میخوایم اعتراض بزنیم بررسی کنیم که یک وقت اشتباه از خودمون نباشه.

همین لینکه. پارسال من از همین لینک رفتم اعتراض زدم
با هویت واقعی؟؟همه فیلدها باید پر شن؟؟
آقا اگر اعتراض دارید، اعتراض بزنین. دیگه ترس نداره که می ترسید با هویت واقعی اعتراض کنین. لولو نیستن که، یه عده آدم هستند که بهتون میگن اگه فکر میکنید ما اشتباه کردیم، بیاین اشتباهمون رو متذکر بشین.
سلام تو گزینه های اعتراض کلید اشتباه نیست اگه گزنه ای رو سازمان به عنوان گزینه درست انتخاب کرده باشه واشتباه باشه کدوم گزینه رو باید انتخاب کرد؟
انقد فیلد داره که نمیشه هویت واقعی نزد!Big Grin
انگار اینکارو کردن مثلا 1 نفر نیاد با 10 تا هویت اعتراض بزنه
(01 اسفند 1392 09:06 ب.ظ)mehrnoosh423 نوشته شده توسط: [ -> ]

من هرچی این لینک رو میزنم چیزی باز نمیکنهThis page can't be displayed چیکار کنم دیشب تا حالا میزنم نمیشه تا فرداام بیشتر وقت اعتراض نداره
(07 اسفند 1392 01:06 ب.ظ)golnosh نوشته شده توسط: [ -> ]من هرچی این لینک رو میزنم چیزی باز نمیکنهThis page can't be displayed چیکار کنم دیشب تا حالا میزنم نمیشه تا فرداام بیشتر وقت اعتراض نداره

احتمالا اشکال از سیستم شماست چون لینکش همینه و من که امتحان میکنم وارد میشه
هرچند لینکی که دوستان دادند کار میکنه اما بیایید از یه طریق دیگه وارد بشید:
وارد صفحه سنجش sanjesh.org که شدید . سمت چپ بالا نوشته "سیستم پاسخگویی" لینک "ورود به سیستم پاسخگویی" رو بزنید

(07 اسفند 1392 02:51 ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط: [ -> ]
(07 اسفند 1392 01:06 ب.ظ)golnosh نوشته شده توسط: [ -> ]من هرچی این لینک رو میزنم چیزی باز نمیکنهThis page can't be displayed چیکار کنم دیشب تا حالا میزنم نمیشه تا فرداام بیشتر وقت اعتراض نداره

احتمالا اشکال از سیستم شماست چون لینکش همینه و من که امتحان میکنم وارد میشه
هرچند لینکی که دوستان دادند کار میکنه اما بیایید از یه طریق دیگه وارد بشید:
وارد صفحه سنجش sanjesh.org که شدید . سمت چپ بالا نوشته "سیستم پاسخگویی" لینک "ورود به سیستم پاسخگویی" رو بزنید

بله ممنون همون ظهر با یه مرورگر دیگه رفتم درست شد. مرسی
به هر حال این اعتراض ها تاثیری ندارند
(07 اسفند 1392 11:50 ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط: [ -> ]به هر حال این اعتراض ها تاثیری ندارند

اشتباه می کنید!Big Grin
ما که پارسال اعتراض زدیم هیچ کدوم وارد نبود Big Grin
لینک مرجع