تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: تعداد بیت های حافظه نانو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

بچه ها به نظرتون این سوال کدوم گزینه درسته؟
من میگم ۲/ کلید پردازش:۱/ کلید ماهان:۲
نظر شما؟Smile

[attachment=15149]
(12 بهمن 1392 05:01 ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

نظر شما؟Smile
عکس نمیاد
(12 بهمن 1392 05:04 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]
(12 بهمن 1392 05:01 ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

نظر شما؟Smile
عکس نمیاد

ممنون اصلاح شد
همون 2 درسته
حجم نانو = تعداد الگوهای واحد * طول ریزدستورات

نگفته چرا یک شده ؟
(12 بهمن 1392 05:19 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]همون ۲ درسته

نگفته چرا یک شده ؟

ممنون
نه فقط کلیده. پاسخ تشریحی نیست. اما ماهان پاسخ تشریحیش هست که همون 2 رو اعلام کرده
(12 بهمن 1392 05:41 ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط: [ -> ]
(12 بهمن 1392 05:19 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]همون ۲ درسته

نگفته چرا یک شده ؟

ممنون
نه فقط کلیده. پاسخ تشریحی نیست. اما ماهان پاسخ تشریحیش هست که همون ۲ رو اعلام کرده
آخه این 2560 را به هر چی تقسیم میکنم عدد صحیح در نمیاد که بگیم چی در چی ضرب شده که شده گزینه 1
(12 بهمن 1392 05:44 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]آخه این ۲۵۶۰ را به هر چی تقسیم میکنم عدد صحیح در نمیاد که بگیم چی در چی ضرب شده که شده گزینه ۱

منم هیچ جوری نمیتونم به 1 برسم. ولی اینکه 2 هم زیادی واضحه باعث شد شک کنم
من معماری خیلی قوی نیستم و این سؤالا حافطه نانو رو یه جورایی میشه گفت اصطلاحات رو حفظ کردم Big Grin میشه لطفا دوستان بگن تو این سؤال حافظه میکرو اندازش قبل و بعد استفاده از نانو چی میشه ؟
اون عدد 8 و 4 که تو سؤال اومده، جایی به کار میاد؟
(12 بهمن 1392 07:29 ب.ظ)minami نوشته شده توسط: [ -> ]من معماری خیلی قوی نیستم و این سؤالا حافطه نانو رو یه جورایی میشه گفت اصطلاحات رو حفظ کردم Big Grin میشه لطفا دوستان بگن تو این سؤال حافظه میکرو اندازش قبل و بعد استفاده از نانو چی میشه ؟
اون عدد ۸ و ۴ که تو سؤال اومده، جایی به کار میاد؟
حافظه اصلی : 200 *4* 150
حافظه میکرو : 200 * 4 * log 120
نانو : 120 * 150

اون 4 که تعدا ریز دستورات را مشخص میکنه برامون
اون 8 را نمیدونم چی هست و شاید در محاسبات بالا جایی باید حساب بشه ولی مطمئن نیستم
(12 بهمن 1392 07:35 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]
(12 بهمن 1392 07:29 ب.ظ)minami نوشته شده توسط: [ -> ]من معماری خیلی قوی نیستم و این سؤالا حافطه نانو رو یه جورایی میشه گفت اصطلاحات رو حفظ کردم Big Grin میشه لطفا دوستان بگن تو این سؤال حافظه میکرو اندازش قبل و بعد استفاده از نانو چی میشه ؟
اون عدد ۸ و ۴ که تو سؤال اومده، جایی به کار میاد؟
حافظه اصلی : ۲۰۰ *۴* ۱۵۰
حافظه میکرو : ۲۰۰ * ۴ * log 120
نانو : ۱۲۰ * ۱۵۰

اون ۴ که تعدا ریز دستورات را مشخص میکنه برامون
اون ۸ را نمیدونم چی هست و شاید در محاسبات بالا جایی باید حساب بشه ولی مطمئن نیستم

مرسی، حالا اگه کسی نظر دیگه ای داشته باشه میگه، ولی فک میکنم درست میگید، 8 به کار نمیاد
(12 بهمن 1392 07:59 ب.ظ)minami نوشته شده توسط: [ -> ]مرسی، حالا اگه کسی نظر دیگه ای داشته باشه میگه، ولی فک میکنم درست میگید، ۸ به کار نمیاد

به نظر منم 8 نکته انحرافیه! کسی کلید نهایی سنجش رو نداره چک کنه باهاش؟
(12 بهمن 1392 08:21 ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط: [ -> ]
(12 بهمن 1392 07:59 ب.ظ)minami نوشته شده توسط: [ -> ]مرسی، حالا اگه کسی نظر دیگه ای داشته باشه میگه، ولی فک میکنم درست میگید، ۸ به کار نمیاد

به نظر منم ۸ نکته انحرافیه! کسی کلید نهایی سنجش رو نداره چک کنه باهاش؟

8 نکته انحرافی که نیست ولی به کارمون نمیاد
به نظرم این نشون میده میتونیم 2^8 تا ماکرو دستور داشته باشیم ولی فقط از 200تاش استفاده کردم
(12 بهمن 1392 10:11 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]۸ نکته انحرافی که نیست ولی به کارمون نمیاد
به نظرم این نشون میده میتونیم ۲^۸ تا ماکرو دستور داشته باشیم ولی فقط از ۲۰۰تاش استفاده کردم

خب کدوم گزینه درسته به نظر شما؟Huh
گزینه درست که 2 هستش تا اونجایی که من میدونم فک کنم تو کلید سنجش دیدم
اما این سوال به نظرم نا مردیه چون از اصطلاحات بدی استفاده کرده. مثل اینکه تعداد دستورات واحد 120 تاست. به نظرم این جمله هیچ مفهوم منطقی ای نداره. ولی به هر حال باید حل بشه دیگه Big Grin
لینک مرجع