تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کدام دانشگاه ها اساتیدش سخت گیر نیستند ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
میخواستم بدونم برای هر دو گروه، به طور جداگانه، کدام یک از این دانشگاه ها، برای مقطع ارشد دارای اولویت هستند ؟ به این ترتیب که هم دارای اعتبار باشند و هم استادا سخت گیر نباشن و دانشجو رو اذیت نکنن.

گروه اول دانشگاه آزاد :

واحد تهران شمال
واحد تهران جنوب
واحد تهران مرکز
واحد علوم و تحقیقات تهران
واحد قزوین
پردیس علوم و تحقیقات قزوین
پردیس علوم و تحقیقات البرز
پردیس علوم و تحقیقات دماوند
واحد علوم و تحقیقات اصفهان
واحد علوم و تحقیقات آذربایجان شرقی
واحد ساری

گروه دوم دانشگاه آزاد :

واحد گرمسار
واحد آشتیان
واحد قزوین
واحد علوم و تحقیقات کرما
واحد علوم و تحقیقات کرمانشاه
پردیس علوم و تحقیقات قزوین
پردیس علوم و تحقیقات بوشهر
من فقط میتونم راجع به تهران جنوب بگم که بهترین دانشگاه آزاد فنی هست اما سختگیر...فوق العاده...
من دانشجوی تهران جنوب بودم واقعا سخته حتی از دانشگاه رازی کرمانشاه که یه دانشگاه دولتی و سطح بالا هم هست بیشتر سخت می گیرن
ولی من شنیدم دانشگاه آزاد قزوین از تهران جنوب هم سخت گیرتر هست.

تعریف شما از سخت چی هست ؟
سختی بیشتر به استاد بستگی داره تا دانشگاه. مثلا نن درس معادلات دیفرانسیل رو با 14 پاس کردم، دوستم افتاد. همونو با یه استاد دیگه گرفت 20 شد.
ولی کلا دانشگاه هایی که اساتیدشون از تهران هستن سخت گیر ترن.

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

(08 دى 1392 09:04 ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط: [ -> ]من دانشجوی تهران جنوب بودم واقعا سخته حتی از دانشگاه رازی کرمانشاه که یه دانشگاه دولتی و سطح بالا هم هست بیشتر سخت می گیرن

این بستگی به رشته هم داره. دانشگاه رازی شیمیش واقعا سخته و میشه گفت قطبه! ولی کامپیوتر زیاد نه

واحد قزوین که خیلی سخت گیره
(08 دى 1392 09:49 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]سختی بیشتر به استاد بستگی داره تا دانشگاه. مثلا نن درس معادلات دیفرانسیل رو با ۱۴ پاس کردم، دوستم افتاد. همونو با یه استاد دیگه گرفت ۲۰ شد.
ولی کلا دانشگاه هایی که اساتیدشون از تهران هستن سخت گیر ترن.

(08 دى 1392 09:04 ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط: [ -> ]من دانشجوی تهران جنوب بودم واقعا سخته حتی از دانشگاه رازی کرمانشاه که یه دانشگاه دولتی و سطح بالا هم هست بیشتر سخت می گیرن

این بستگی به رشته هم داره. دانشگاه رازی شیمیش واقعا سخته و میشه گفت قطبه! ولی کامپیوتر زیاد نه

دقبقا درسته ولی بهتره بگیم دانشگاه هایی که اکثریت اساتیدشون از دانشگاه های سراسری تهران هستن سخت گیر ترن، البته این تصور من هست.
کسی از اساتید دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران خبر داره ؟

اساتید اونجا از اساتید برجسته دانشگاه های سراسری هستند یا اساتید آزاد ؟

اکثریت اساتید، سخت گیر هستند یا نه ؟
لینک مرجع