تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: راهنمای انتخاب شهر مدرسان شریف
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
من دادم اطلاعات رو و ثبت شد
منتهی اسمم رو با پسوندش نوشتم
پس به سیستم سنجش نمیتونن متصل شن و کارنامه رو دریافت کنن
حالا نوشت 48 ساعت بعد خبری شد خبرتون میکنم
برای منم ERROR میده
مرسی برای آپلود موج عزیز، ولی اینجور انتخاب رشته که بدرد نمیخوره،اینو که میشه حدس زد حدودا کجاها شانس قبولی هست، بیشتر نیاز داریم ترتیب پر شدن دانشگاه‌ها رو بشناسیم و لیستی از رتبه و قبولی های نهایی پارسال،جایی چنین کاری رو انجام میده؟
(05 خرداد 1390 01:20 ب.ظ)مانشتی نوشته شده توسط: [ -> ]مرسی برای آپلود موج عزیز، ولی اینجور انتخاب رشته که بدرد نمیخوره،اینو که میشه حدس زد حدودا کجاها شانس قبولی هست، بیشتر نیاز داریم ترتیب پر شدن دانشگاه‌ها رو بشناسیم و لیستی از رتبه و قبولی های نهایی پارسال،جایی چنین کاری رو انجام میده؟

البته این رو داخلش نوشته که ترتیب نوشتن دانشگاه‌ها بر اساس علاقه مندی و انتخاب رشته دانشجویان بوده
مثلا توی نرم شبانه اراک رو آخرین شبانه ای هست که نوشته وبه این معنی که آخرین فردی که دولتی قبول شده در شبانه اراک بوده
ولی قبول دارم خوب نیست
به نظر بیشتر از این نباید دنبال چیزی گشت
معلومات به اندازه کافی مناسب هست برای انتخاب رشته
به خدا توکل میکنیم و کد‌ها رو میزنیم
موفق باشین
(05 خرداد 1390 01:32 ب.ظ)موج نوشته شده توسط: [ -> ]
(05 خرداد 1390 01:20 ب.ظ)مانشتی نوشته شده توسط: [ -> ]مرسی برای آپلود موج عزیز، ولی اینجور انتخاب رشته که بدرد نمیخوره،اینو که میشه حدس زد حدودا کجاها شانس قبولی هست، بیشتر نیاز داریم ترتیب پر شدن دانشگاه‌ها رو بشناسیم و لیستی از رتبه و قبولی های نهایی پارسال،جایی چنین کاری رو انجام میده؟

البته این رو داخلش نوشته که ترتیب نوشتن دانشگاه‌ها بر اساس علاقه مندی و انتخاب رشته دانشجویان بوده
مثلا توی نرم شبانه اراک رو آخرین شبانه ای هست که نوشته وبه این معنی که آخرین فردی که دولتی قبول شده در شبانه اراک بوده
ولی قبول دارم خوب نیست
به نظر بیشتر از این نباید دنبال چیزی گشت
معلومات به اندازه کافی مناسب هست برای انتخاب رشته
به خدا توکل میکنیم و کد‌ها رو میزنیم
موفق باشین

ممنونم، درست میگید،به توضیحات آخرش دقت نکرده بودم ظاهرا به ترتیب قبولیهای پارسال مرتب شده
شما هم موفق باشین Undecided
برای من رشته رو نشون نمیده تو مدرسان شریف
کمککککککککک
(05 خرداد 1390 07:55 ب.ظ)tj3938 نوشته شده توسط: [ -> ]برای من رشته رو نشون نمیده تو مدرسان شریف
کمککککککککک

خودشون گفتند اگه رشتتون نبود یکم صبر کنید و بعدا بیاید !
سلام بچه ها! من حس میکنک داره چرت میگه من رتبه شده 2300 بهم اسمس داده پیام نور و غیرانتفایی میاری !! من اصلا بعید میدونم جایی قبول شمSadSad
من فرستادم و جوابش اومد
چیز جالبی نیست
سمنان هم 4 نفر روزانه 2 نفر شبانه به هوش اضافه شد.
ایول امیدم به روزانه با 527 بیشتر شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
من دادم خیلی رو هوا و غیر معمول بهم جواب داده. فک نکنم به درد بخوره.
منو با 253 فرستاد دانشگاه تهران. ای ول
[تصویر:  182274_1_1379083453.jpg]
لطفااین کارنامه رو راهنمایی کنین
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع