تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: انتخاب رشته علوم کامپیوتر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
ظرفیت خیلی بالا نرفته
تهران از 42 تا شده 48 تا از ظرفیت دانشگاه تهران کم کردن به شهید بهشتی اضافه کردن
یکی در مورد این علوم تصمیم اطلاع داره ظرفیتش بالا رفته هر کی میدونه کمک کنه
آخرین رتبه قبولی شبانه زاهدان چند بوده ؟!
برای علوم کامپیوتر روزانه/شبانه/مجازی/بین الملل/غیرانتفاعی --->289 تا + 50 نفر فقط آقا
46 نفر هم مهندسی تصمیم

یعنی جمعا 385 نفر پذیرفته میشن.
(03 خرداد 1390 10:58 ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط: [ -> ]آخرین رتبه قبولی شبانه زاهدان چند بوده ؟!
برای علوم کامپیوتر روزانه/شبانه/مجازی/بین الملل/غیرانتفاعی --->289 تا + 50 نفر فقط آقا
46 نفر هم مهندسی تصمیم

یعنی جمعا 385 نفر پذیرفته میشن.

افاق خانم شما اطلاعی در مورد مهندسی تصمیم دارید؟
نه اطلاعی ندارم Sad
از دوستان کسی می دونه سال گذشته با چه رتبه هایی روزانه و شبانه تهران قبول شده اند
ممنون
سلام به همه,بنظرتون من با رتبه 174 علوم کامپیوتر میتونم روزانه قبول بشم؟
رتبه اخرین نفر قبولی روزانه تو شهید بهشتی رو میدونید؟
(04 خرداد 1390 09:47 ق.ظ)masoudfn نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه,بنظرتون من با رتبه 174 علوم کامپیوتر میتونم روزانه قبول بشم؟
رتبه اخرین نفر قبولی روزانه تو شهید بهشتی رو میدونید؟

شاید.ولی شهر دور.اما شبانه را میاری
دلتا با رتبه 31 کجا می شه قبول شد ؟ شریف می شه با توجه به اینکه امسال 2 نفر افزایش داده؟ بین تهران و امیرکبیر کدوم بهتره ؟
کسی میدونه با رتبه 230علوم کامپیوتر میشه شبانه رو آورد
(04 خرداد 1390 11:41 ق.ظ)parsaNA نوشته شده توسط: [ -> ]دلتا با رتبه 31 کجا می شه قبول شد ؟ شریف می شه با توجه به اینکه امسال 2 نفر افزایش داده؟ بین تهران و امیرکبیر کدوم بهتره ؟

من اگه جای شما بودم اول تهرانا میزدم بعد شریف.چون شریف گرایش محاسبات علمی و نظریه محاسبات.تا دلت بخواد براتون ریاضی میگن.به احتمال بیش از 95 درصد شریف هم قبولی دیگه امیر کبیر و تهران که 100%.بازم خودت میدونی بیشتر مشورت کن به رشته مهندسیت هم فکر کن حیفه
علوم کامپیوتر دانشگاه علامه 5تا روزانه و 9تا شبانه اضافه شده ولی فقط مرد میگیره
قابل توجه دوستان علوم کامپیوتری:

همانطور که احتمالا توی اصلاحیه سازمان سنجش هم دیده اید، دانشگاه علامه طباطبایی هم امسال در مقطع ارشد پذیرش داره (5 نفر روزانه - 9 نفر شبانه)
سلام دوستان
کسی موسسه معتبر سراغ داره که برای علوم کامپیوتر مشاوره انتخاب رشته بده هر سایتی سر میزنم علوم نداره فقط مهندسی و IT داره!
بچه‌ها کسی میدونه با رتبه 94 علوم کامپیوتر میشه شبانه تهران یا امیرکبیر را اورد؟
از روزانه های تهران چی میارم؟البته بجز گرایش مهندسی تصمیم.
(06 خرداد 1390 04:23 ب.ظ)tinatanha66 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه‌ها کسی میدونه با رتبه 94 علوم کامپیوتر میشه شبانه تهران یا امیرکبیر را اورد؟
از روزانه های تهران چی میارم؟البته بجز گرایش مهندسی تصمیم.

روزانه تهران بعید میدونم بیاری فایلی که مربوط به سال 87 پارسه هستش با 78شبانه امیرکبیر قبول شده امسال که ظرفیت نسبت به سال 87 خیلی بالاس پس به احتمال زیاد شبانه تهرانا میاری همان طور که یکی از کاربرا گفته بودن که با 140 شبانه تهران قبول شده پس خیالت راحت
(06 خرداد 1390 12:45 ب.ظ)khaste نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
کسی موسسه معتبر سراغ داره که برای علوم کامپیوتر مشاوره انتخاب رشته بده هر سایتی سر میزنم علوم نداره فقط مهندسی و IT داره!

چه کسی بهتر ازخودتBig Grin
اخه چند تا که بیشتر نیس به ترتیب بچین بیا پایین یکیشا قبولی
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع