تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دانلود آزمون 50 درصد اول مهندسی آی تی نصیر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دانلود آزمون ۵۰ درصد اول مهندسی آی تی نصیر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

-----
من فقط به پاسخنامه رشته کامپیوتر دسترسی دارم
لطفا اگه کسی هست کامپیوتر باشه فایلشو آپلود کنه دوستانشون استفاده کنن
ممنون

مرسی بابت آزمون
واقعا لطف کردین
دستتون درد نکنه
نرم افزار کسی نداره بزاره
(01 آذر 1392 08:49 ب.ظ)stahad1 نوشته شده توسط: [ -> ]نرم افزار کسی نداره بزاره
اگه کسی آپلود کنه خیلی خوب میشه.
(01 آذر 1392 09:05 ب.ظ)نارین نوشته شده توسط: [ -> ]سپاسگذارم
دوست عزیز امیدوارم که انشاالله تهران بیاریم و دیر نشده باشه من که با این آزمون امروزم کلی داغون شدم

سلام
انشالله
نصیر شرکت کردین؟
ارشد به طور کل مسیر زندگی منو عوض میکنه و از خدا میخوام همه اونایی که زحمت میکشن به نتیجه زحماتشون برسن انشالله
(01 آذر 1392 09:15 ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط: [ -> ]
(01 آذر 1392 09:05 ب.ظ)نارین نوشته شده توسط: [ -> ]سپاسگذارم
دوست عزیز امیدوارم که انشاالله تهران بیاریم و دیر نشده باشه من که با این آزمون امروزم کلی داغون شدم

سلام
انشالله
نصیر شرکت کردین؟
ارشد به طور کل مسیر زندگی منو عوض میکنه و از خدا میخوام همه اونایی که زحمت میکشن به نتیجه زحماتشون برسن انشالله

انشاالله نه من پارسه شرکت کردم خیلی استرس دارم سره آزمونام با اینکه این هفته نهایت تلاشمو کرده بودم این استرسو بیدقتیام کارو خراب کرد ارشد واسم فوق العاده مهمه منم مثل شما تعیین کننده مسیرزندگیمه. راستی امضاتونم خیلی آموزندست حظ کردم ازش
رتبه اتون اومده ؟
(01 آذر 1392 04:12 ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط: [ -> ]دانلود آزمون ۵۰ درصد اول مهندسی آی تی نصیر

سلام
چرا من میخوام دانلود کنم واسه سوالا خطا میده پس؟ پاسخنامشو دانلود کردم اما خود سوال نمیشه!چرا؟؟
یه لطفی میکنید دوباره آپلود کنید؟واسه نرم افزارو هم زحمتشو مکشید؟ واقعا ممنون
(02 آذر 1392 01:01 ق.ظ)tarannom نوشته شده توسط: [ -> ]
(01 آذر 1392 04:12 ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط: [ -> ]دانلود آزمون ۵۰ درصد اول مهندسی آی تی نصیر

سلام
چرا من میخوام دانلود کنم واسه سوالا خطا میده پس؟ پاسخنامشو دانلود کردم اما خود سوال نمیشه!چرا؟؟
یه لطفی میکنید دوباره آپلود کنید؟واسه نرم افزارو هم زحمتشو مکشید؟ واقعا ممنون

سلام
نمیدونم مشکلی نداشت؛ بچه ها هم دانلود کردن
جای دیگه آپلود کردم :

من فقط به پاسخنامه رشته کامپیوتر دسترسی دارم اگه دوستانی کامپیوتر هستند زحمت بکشند بذارن دوستاشون هم استفاده کنن
دستتون درد نکنه.

-----
من فقط به پاسخنامه رشته کامپیوتر دسترسی دارم
لطفا اگه کسی هست کامپیوتر باشه فایلشو آپلود کنه دوستانشون استفاده کنن
ممنون

f2000 لطف می کنید پاسخنامه 50% اول رو دوباره آپ کنید؟؟؟
اینی که الان هست مشکل داره...
(16 آذر 1392 10:55 ب.ظ)ka arman نوشته شده توسط: [ -> ]f2000 لطف می کنید پاسخنامه ۵۰% اول رو دوباره آپ کنید؟؟؟
اینی که الان هست مشکل داره...

سالمه

از لینک دیگر

مرسی که دوباره آپ کردید...
من می تونم دانلودش کن ولی مشکل اینه که اکسترکت نمیشه...
(18 آذر 1392 02:30 ق.ظ)ka arman نوشته شده توسط: [ -> ]مرسی که دوباره آپ کردید...
من می تونم دانلودش کن ولی مشکل اینه که اکسترکت نمیشه...

خب نرم افزار winrar نصب کنید
مشکل داره پاکش کنید دوباره نصب کنید
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع