تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: فروش ازمون های پارسه حضوری تهران
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان سلام امیدوارم همگی خوب باشن و در راهشون موفق
من به دلایل و مشکلاتی از دادن کنکور ۹۳ منصرف شدم و متاسفانه تمام آزمون های پارسه رو هم خریداری کردم و حال می خوام این آزمون های باقیمونده رو زیر قیمت بفروشم فکر کنم ۶ آزمون باقی مونده که دوستانی که مایلند که شرکت کنند یک پیام خصوصی به من بدن یا همین جا اعلام آمادگی کنن یا شماره تلفن رو برام پیام بزارن (خصوصی) تا من باهاشون صحبت کنم و ریز ماجرا رو با هم توافق کنیم (آزمون های مهندسی نرم افزار می باشد)

و من الله توفیق
بنده کل آزمون ها رو 490 خریدم که به هر آزمون حدود 61 تومان میرسه من هر آزمونو 40 تومان میدم یعنی 6 آزمون روی هم 240 تومان اگه دوستان زودتر خریدند ممکنه یه تخفیف کوچیک دیگه هم بدم.
(28 آبان 1392 10:19 ب.ظ)matin_delphi نوشته شده توسط: [ -> ]بنده کل آزمون ها رو ۴۹۰ خریدم که به هر آزمون حدود ۶۱ تومان میرسه من هر آزمونو ۴۰ تومان میدم یعنی ۶ آزمون روی هم ۲۴۰ تومان اگه دوستان زودتر خریدند ممکنه یه تخفیف کوچیک دیگه هم بدم.

دوستان کسی نبود ؟
من رمزمو میدم شما میزید به جای من امتحان میدید به همین سادگی ی!
حداقل نظرتونو بگید یا قیمت بدید اصلا یکی بیاد مفت بره بجای من آزمون بده من فقط میخوام یه مقداری هم از پول خودم برگرده هم دوستان بتونن از این موقعیت استفاده کنن حداقلش اینه که تو یه جامعه اماری خوب خودتونو میسنجین همین!!!
احتمالا به این دلیل درخواست نیست که اکثر دوستانی که قصد دادن ازمونها رو داشتن، ثبت نام کردن و الان موقع ثبت نام ها گذشته. باز شما صبر کنید شاید از دوستان کسی بود که تمایل به خرید داشت.
اگر خواستی به من ایمیل بزن
moham4df@gmail.com
فقط از توی پروفایلم برام ایمیل نفرست که نمیرسه بهم
دوستان کسی نبود؟
لینک مرجع