تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: اعتراض جمعی و جدی به اختلاف درصدها
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
دوستان امسال اتفاقاتی افتاده که تا پارسال کمتر شاهد بودیم. به طور مشهودی یه اشتباهاتی این وسط رخ داده که مسئولش سازمان سنجشه. بیشتر از 30 نفر به درصداشون معترضند و تازه خیلی های دیگه هم نیومدن بگن اعتراضشون رو اینجا.
اگر دوستان موافقند به طور جدی، جدا از اعتراض اینترنتی پیگیر قضیه باشیم حتی شده چند تا رسانه و خبرگزاری رو درگیر این مساله کنیم تا حقمون رو بگیریم. اعتراض حضوری هم توصیه می شه. من خودم لازم باشه حاضرم برم کرج و حتی پاسخ نامه مو بکشم بیرون منتها فقط من باشم جواب نمیده باید همه کسایی که اعتراض دارند همت کنند تا به نتیجه برسیم.
دوستانی که تهرانند یا کرج و به درصدها اعتراض دارند می تونن از همونجا اقدام کنند.
اگر دوستانی هستند که تو هر رسانه ای فعالیت دارند یا کسی رو می شناسند که جایی مشغوله اقدام کنند برای انتشار خبر اعتراض. لطفا جدی بگیرید آینده همه ما‌ها بستگی به همین 10 15 درصد داره...
کسانی که موافقند همینجا موافقتشون رو اعلام کنند تا برای اقدامات بیشتر هماهنگی کنیم.
منم موافق SadSad بیاید اعتراض کنیم Sad(((((
من 4 تا از درصد هام 0 درصد اومده آخه مگر میشه؟
فکر کنم اصلا پاسخناممو نخونده: -))
به کی و کجا باید اعتراض کرد؟
اعتراض دارم

سما
من فردا یا پس فردا از شهرستان می رم تهران.درخواست بررسی مجدد نتیجه رو هم دادم.هر کی از نماینده های مجلس آشنا داره بهش بگه تا شاید این گندکاری سنجش به مجلس هم کشیده بشه.
آره اعتراض کنیم حتی من توی رشته های دیگه به جز کامپیوتر این چیز که آقا علیرضا گفتن دیدم بیاین حقمون بگیریم
بچه‌ها من پرسیدم میگن می تونین از طریق 20:30 یا رادیو ایران اخبار ساعت 8 صبح. یه جوری باید به اینا این اعتراض رو بدیم تا اعلام کنن و به گوش همه برسه. هر کی می تونه دریغ نکنه.
تو این صفحه اعتراض چرا گروه Load نمیشه ؟(: نباید انتخاب کنیم؟؟؟؟؟
امضای جمعی میخاد.نه؟
(03 خرداد 1390 12:10 ق.ظ)LordAriana نوشته شده توسط: [ -> ]تو این صفحه اعتراض چرا گروه Load نمیشه ؟(: نباید انتخاب کنیم؟؟؟؟؟

کد رشته رو بزن . مهندسی کامپیوتر 1277 هست کدش.
آره بچه‌ها همین جا باید یه جوری امضا بزنیم و برای 20:30 و هر جا می تونیم بفرستیم. نمی دونم چطوری ولی از آقای دکتر کمک می خوایم.
برای منم 15درصد تخصصیو کم زدن. تازه بیشترا دیدم تو تخصصی 10-15 درصد کم اوومده.
آقای تنهایی، آقای موج و هرکسی که می تونید نظر بدید و کمک کنیدو راه حل بدید.
باید با سند حرف زد.درست و منطقی.تا رسیدگی شه.بنظر من دلیل اعتراضمون که کلی باشه و نظر فردی نباشه اینه که بگیم چرا کلید نهایی اعلام نشده در صورتی که پارسال‌ها اعلام شده!!!!!
(03 خرداد 1390 10:12 ق.ظ)NoOne نوشته شده توسط: [ -> ]باید با سند حرف زد.درست و منطقی.تا رسیدگی شه.بنظر من دلیل اعتراضمون که کلی باشه و نظر جمعی نباشه اینه که بگیم چرا کلید نهایی اعلام نشده در صورتی که پارسال‌ها اعلام شده!!!!!

تایید می شه باید مشخص شه طبق چه کلیدی پاسخ نامه‌ها تصحیح شده که برای یکی که از 6 تا سوال یکی جواب داده 40% اومده برای یکی مثل ما 11 درصد کم شده... تقاضا ارائه تصویر پاسخ نامه و کلید نهایی می تونه شروع خوبی باشه برای اعتراض.Dodgy
(03 خرداد 1390 11:16 ق.ظ)arshad90 نوشته شده توسط: [ -> ]
(03 خرداد 1390 10:12 ق.ظ)NoOne نوشته شده توسط: [ -> ]باید با سند حرف زد.درست و منطقی.تا رسیدگی شه.بنظر من دلیل اعتراضمون که کلی باشه و نظر جمعی نباشه اینه که بگیم چرا کلید نهایی اعلام نشده در صورتی که پارسال‌ها اعلام شده!!!!!

تایید می شه باید مشخص شه طبق چه کلیدی پاسخ نامه‌ها تصحیح شده که برای یکی که از 6 تا سوال یکی جواب داده 40% اومده برای یکی مثل ما 11 درصد کم شده... تقاضا ارائه تصویر پاسخ نامه و کلید نهایی می تونه شروع خوبی باشه برای اعتراض.Dodgy

من پارسال آی تی داده بودم و با مشکلات شما مواجه بودم. درخواست دیدن تصویر پاسخنامه رو تو سایت سنجش دادم اما جواب داد: داوطلب گرامی به درخواست شما رسیدگی شد و پس از بررسی ,نتایج زیر حاصل شد. بعد دوباره درصدامو که تو کارنامه داده بودن برام نوشته بود. اگه شما تصویر پاسخنامه من رو دیدید من هم دیدمExclamation
من اصلا سوالات هوش را جواب ندادم برام درصد زده حدود1.5 اونوقت زبانم که حدود 30 درصد بود شده 5.5
حالا زبان هیچی ولی خدایی وقتی درصد هوش رادیدم داشتم شاخ در می اوردم.
دقیقا در چه آدرسی باید اعتراض کنیم؟
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع