تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: [خرید]کتاب ساختمان گسسته - قلی زاده
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام من کتاب ساختما گسسته قلی زاده رو میخوام.

admin

من خودم قبلاً داشتم الان هر چی گشتم پیدا نکردم. می خواستم مجانی بفرستم که پیداش نکردم. یه سری کتاب کلاً پیش من هست که شاید به درد دوستان بخوره و می خوام بر اساس نیاز دوستان و امتیاز اونها تو مانشت تقدیم کنم.
[ نکته‌: برخی دست نوشته‌ها و کارهایی که توی کتاب های کنکوری کردم براتون حتماً جذاب خواهد بود، تاریخ های داخل کتاب‌ها و خیلی از این چیزها شاید به برخی‌ها یه سری راهنمایی‌ها بده، بخصوص کسایی که خیلی تنبلی می کنن!Smile ]
(09 مرداد 1389 02:32 ق.ظ)admin نوشته شده توسط: [ -> ]من خودم قبلاً داشتم الان هر چی گشتم پیدا نکردم. می خواستم مجانی بفرستم که پیداش نکردم. یه سری کتاب کلاً پیش من هست که شاید به درد دوستان بخوره و می خوام بر اساس نیاز دوستان و امتیاز اونها تو مانشت تقدیم کنم.
[ نکته‌: برخی دست نوشته‌ها و کارهایی که توی کتاب های کنکوری کردم براتون حتماً جذاب خواهد بود، تاریخ های داخل کتاب‌ها و خیلی از این چیزها شاید به برخی‌ها یه سری راهنمایی‌ها بده، بخصوص کسایی که خیلی تنبلی می کنن!Smile ]

من آمادگی خودم رو اگر شایسته باشم برای دریافت حداقل یکی از کتاب های کنکوری پرورده شما اعلام می کنم. Big Grin
من این کتاب رو دارم.چاپ سال 84 هستش.می تونم بگم با کتاب نو فرقی نداره چون خیلی کم خوندمش.اگه مایلید آدرس بدید پست کنم.
من خودم از کسی امانت گرفتم .

این نکته رو بگم که قیمت فعلی کتاب 7000 تومان است.
لینک مرجع