تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کتاب هوش راهیان ارشد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
نظرتون درباره کتاب هوش راهیان ارشد چیه؟؟

آچاپ 90 با 92 این کتاب فرقی کرده یا نه؟
(20 مهر 1392 06:58 ب.ظ)saam نوشته شده توسط: [ -> ]در حال حاضر بهترین روانترین و کاملترین کتابیه که تو زمینه ی هوش الان در بازار موجود هستش
نمیدونین آیا فرقی بین کتاب چاپ 90 با 92 هستش یا نه؟؟؟؟
بهترین کتاب هوشه
فرقش اینه که فقط تست بهش اضافه شده
دوستای خوبم اگر کسی جزوه ایشون رو داره بزاره رو سایت
ممنون
من هوش پوران دارم(مهدیه شادی)
برم راهیان بخرم یا همون پوران را بخونم؟؟؟!!!
(13 فروردین 1393 11:15 ق.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط: [ -> ]من هوش پوران دارم(مهدیه شادی)
برم راهیان بخرم یا همون پوران را بخونم؟؟؟!!!

دوست عزیز من ی بار پوران خوندم خوب جواب نداد.فصول آخرش افتضاحه!!
میگن راهیان روون گفته منم قص دارم بخرمش ولی نمیدونم چجوریهDodgy
کتاب راهیان خوبه اما باید چند بار بخوانیدش.
تمرین‌های راسل رو هم اگر وقت داشتید یه نگاه بیاندازید. البته چیز خاصی نداره شاید یک برگه‌ی A4 نکات مهمش باشه
(13 اسفند 1392 03:05 ق.ظ)Morris نوشته شده توسط: [ -> ]ممکنه نام نویسنده این کتاب را بفرمایید.

سپاس فراوان.
بنده عذر خواهی میکنم پست رو ندیده بودم ... کاش به صورت پیام خصوصی میپرسیدید Sad
کتاب راهیان بهتره یا پارسه؟
من چاپ 90 راهیان رو دارم به نظرتون کتاب پارسه حمید رضا طارمیان رو بگیرم یا همین کافیه؟
من که از راهیان ارشد استفاده کردم مشکلی نداشتم. هم درسش روون بود هم مطالب رو خوب پوشش داد. شما که این کتاب رو دارید. چرا میرید دنبال یه کتاب دیگه؟
(17 شهریور 1393 09:33 ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط: [ -> ]من که از راهیان ارشد استفاده کردم مشکلی نداشتم. هم درسش روون بود هم مطالب رو خوب پوشش داد. شما که این کتاب رو دارید. چرا میرید دنبال یه کتاب دیگه؟

2فصل اخرش را بخونیم یا نه؟Smile
منم تا الان دو فصل 6 و 7 رو از راهیان خوندم خوب بود، فصلایی بودن که نه از راسل نه از پورانو نه از مدرسان متوجه نشده بودم
راستش اینقدر حافظم خوب نیست که بدونم چه سرفصلهایی بود. فقط میدونم اون فصلهایی که برای آزاد بود و برای گرایش هوش نبود نخوندم.

سال چاپ 90 قدیمی نیست. فقط سعی کنید سوالات چند سال اخیر هم بررسی کنید.
من تغییر گرایش دادم هوش رو تو دانشگاه نخونده بودم خودم راهیان هوش رو خوندم خدارو شکر بد نیست
سلام
کتاب هوش راهیان ارشد ویرایش چهارم با ویرایش پنجم خیلی فرق داری؟درسنامه ویرایش شده یا تستها؟
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع