تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: طراحی شکل موج خروجی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام. کسی میتونه نحوه طراحی شکل موج خروجی رو برام توضیح بده؟؟ مثلا برا همین سوال که گذاشتم.
پاسخ رو پیوست کردم.
موفق باشید.
(07 مهر 1392 03:42 ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط: [ -> ]پاسخ رو پیوست کردم.
موفق باشید.

فایلتون باز نمیشه.جواب میشه همیشه 1 درسته؟
(07 مهر 1392 08:17 ب.ظ)b.kiani نوشته شده توسط: [ -> ]
(07 مهر 1392 03:42 ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط: [ -> ]پاسخ رو پیوست کردم.
موفق باشید.

فایلتون باز نمیشه.جواب میشه همیشه ۱ درسته؟
سلام.
دوباره تست کردم. مشکلی نداشت.
جناب azad_ahmadi خیلی ممنون از جواب و توضیح عالی ای که دادین. فقط یه سوال دیگه. چرا این تاخیر تو گیت NOT تو موقعی که ورودی 111 باشه اعمال نمیشه؟
یعنی این تاخیرها چه موقع و برای کدوم گیت ها اعمال میشه؟
بازم ممنون.
(08 مهر 1392 12:09 ب.ظ)pmoradi نوشته شده توسط: [ -> ]جناب azad_ahmadi خیلی ممنون از جواب و توضیح عالی ای که دادین. فقط یه سوال دیگه. چرا این تاخیر تو گیت NOT تو موقعی که ورودی ۱۱۱ باشه اعمال نمیشه؟
بازم ممنون.

سلام.
خواهش میکنم.
ببینید، نوشته که"اگر قبلا ورودی 111 باشد"؛ این یعنی که قبلا هم نتیجه Y محاسبه شده است و در ورودی های جدید تاخیر گیت ها درنظر گرفته میشود.
(08 مهر 1392 12:18 ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط: [ -> ]
(08 مهر 1392 12:09 ب.ظ)pmoradi نوشته شده توسط: [ -> ]جناب azad_ahmadi خیلی ممنون از جواب و توضیح عالی ای که دادین. فقط یه سوال دیگه. چرا این تاخیر تو گیت NOT تو موقعی که ورودی ۱۱۱ باشه اعمال نمیشه؟
بازم ممنون.

سلام.
خواهش میکنم.
ببینید، نوشته که"اگر قبلا ورودی ۱۱۱ باشد"؛ این یعنی که قبلا هم نتیجه Y محاسبه شده است و در ورودی های جدید تاخیر گیت ها درنظر گرفته میشود.

بله، یه کم دقت چاشنی کار نباشه همین میشه دیگه!!!! خیلی خیلی ممنون از توضیح عالیتون. موفق باشین.
لینک مرجع