تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: آخرین رتبه/تراز قبولی به تفکیک رشته/محل - ارشد ۹۲ - دانشگاه آزاد (مهندسی کامپیوتر)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
(21 شهریور 1392 04:24 ب.ظ)arshad2013 نوشته شده توسط: [ -> ]
(20 شهریور 1392 11:51 ق.ظ)silentpipe3 نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 شهریور 1392 12:11 ب.ظ)arshad2013 نوشته شده توسط: [ -> ]نام رشته - نام استان - شهر / واحد - نمره آخرین فرد قبول شده - رتبه آخرین نفر قبول

معماری سیستم های کامپیوتری - واحد علوم و تحقیقات مرکز (تهران) - ۷۰۹۴- ۵۸

مهندسی کامپیوتر - هوش مصنوعی - واحد علوم و تحقیقات مرکز (تهران) - ۷۵۵۳- ۶۰

مهندسی فناوری اطلاعات - شبکه های کامپیوتری - واحد قزوین - ۶۴۳۹ - ۸۰

مهندسی فناوری اطلاعات - شبکه های کامپیوتری - پردیس علوم و تحقیقات قزوین - ۵۹۸۶ - ۱۹۱

مهندسی کامپیوتر - هوش مصنوعی - واحد قزوین - ۶۶۹۵ - ۱۵۳

مهندسی کامپیوتر - هوش مصنوعی - واحد علوم و تحقیقات کرمان - ۶۰۱۵ - ۱۵۴

مهندسی کامپیوتر - هوش مصنوعی - واحد مشهد - ۶۶۸۸- ۸۴

کسی از تراز هوش مصنوعی بوئین زهرا خبر نداره؟

در فایل اکسل وجود دارد .

خدا پدر و مادر کسایی که کارنامشون رو سالهای پیش گذاشتند بیامرزه ورحمت کنه
به درد من برای قبولی که خیلی خرد
منم کارناممو به تبعیت از اونها میذارم امیدوارم گه مورد استفاده قرار بگیره
با سلام اگه امکان داره در موورد رشته آموزش زبان انگلیسی هم اگه اطلاعاتی در مورد تراز و رتبه تکمیل ظرفیت دارید بذارید

من ترازم ۵۹۰۰ شده و رتبه ام ۱۱۵ آخرین تراز قبولی علوم تحقیقات خوزستان ۶۱۰۰ و رتبه ۷۵ هستش بنظر شما من تکمیل ظرفیت قبول میشم
لطفا آخرین تراز و رتبه قبولی در رشته معماری کامپیوتر به غیر از علوم و تحقیقات تهران رو هم قرار بدین.
(31 شهریور 1392 02:07 ق.ظ)behrouz_eng نوشته شده توسط: [ -> ]لطفا آخرین تراز و رتبه قبولی در رشته معماری کامپیوتر به غیر از علوم و تحقیقات تهران رو هم قرار بدین.
دیگه چه فایده داداش دانشگاه آزاد با این سیاستش در تکمیل ظرفیت رمق و امید همه رو گرفت.
مهندسی کامپیوتر- نرم افزار / پردیس علوم و تحقیقات سیستان و بلوچستان نمره اخرین نفر ۵۵۰۸ رتبه ۱۴۲
سلام
ببخشید دوستان در مورد علوم احقیقات رشت اطلاع ندارید ؟؟ تراز قبول شده چقدره ؟

ببخشید دوستان در مورد علوم تحقیقات رشت اطلاع ندارید ؟؟ تراز قبول شده چقدره ؟ در تایپیک قبلی اشتباه تایپی وجود داشت . ببخشید
سلام
یک سوال دارم اینکه دانشگاههای تهران برای درس فناوری اطلاعات نبود....میشه بگین چه دانشگاههایی دارند؟
دوستان
این رتبه ای که تو کارنامه میزنه بر اساس رتبه فرد در بین تعداد نفراتی که این رشته رو انتخاب کردن هستش ؟ درسته دیگه؟!

(21 مهر 1392 02:00 ب.ظ)karashi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
یک سوال دارم اینکه دانشگاههای تهران برای درس فناوری اطلاعات نبود....میشه بگین چه دانشگاههایی دارند؟

تا اونجایی که من یادم هست مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه های آزاد تهران نداشتن. دوستان اگه اشتباه میگم اصلاح کنن.Exclamation
منم اگه میخاین ترازم و براتون بزارم من 92 مهر هوش کرمان واحد علوم تحقیقات قبول شدم نرفتم اگه بدرد میخوره بزارم ایشالله ارشد نرم واحدتحقیقات تهران
(22 آذر 1392 11:14 ب.ظ)olom tahghighat نوشته شده توسط: [ -> ]منم اگه میخاین ترازم و براتون بزارم من ۹۲ مهر هوش کرمان واحد علوم تحقیقات قبول شدم نرفتم اگه بدرد میخوره بزارم ایشالله ارشد نرم واحدتحقیقات تهران
ممنون از شما .
اگر لطف کنید در صورت تمایل رتبه قبولیتون رو با کارنامه در بخش قبول شدگان و با فرمت سایر تاپیکهای اون بخش بذارید ممنون میشم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینجا که شما گفتید مربوط به آخرین تراز دانشگاهها هست
با سلام و خسته نباشید.
میخواستم بدونم کسی تراز آخرین فرد قبولی در ارشد نرم افراز در شهر های بافت - بردسیر-شهرکرد-شیراز-علوم و تحقیقات سپیدان-پردیس علوم و تحقیقات کردستان و سمنان و ساوه و کهکیلویه و بویر احمد را میدونه
و در ارشد معماری بافت و پردیس علوم و تحقیقات کرمان و یزد
ممنون میشم کسی اطلاعاتی در اختیارم بزاره چون امروز آخرین وقت تکمیل ظرفیت هستش
برای IT هم لطفاً اگر کسی داره به اشتراک بزاره
دوستان کسی از تراز شبکه تهران شمال خبر داره ؟؟؟
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع