تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ترتیب جواب دادن به سوالات سر جلسه کنکور
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت همه مانشتی های عزیز
سوالم راجه به رشته مهندسی کامپیوتره
چند ساله سوالات زبان هم تو همون دفترچه سوالات ریاضی و تخصصی مشترک داده میشه،یعنی روز اول کنکور یه دفترچه میدن،حالا بهترین ترتیب برای جواب دادن به دروس چیه؟
کسایی که تجربه ای دارن یا نکته ای میدونن لطف کنن مطرح کنن
ممنون
(14 شهریور 1392 05:07 ب.ظ)seyed_eng نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام خدمت همه مانشتی های عزیز
سوالم راجه به رشته مهندسی کامپیوتره
چند ساله سوالات زبان هم تو همون دفترچه سوالات ریاضی و تخصصی مشترک داده میشه،یعنی روز اول کنکور یه دفترچه میدن،حالا بهترین ترتیب برای جواب دادن به دروس چیه؟
کسایی که تجربه ای دارن یا نکته ای میدونن لطف کنن مطرح کنن
ممنون

من همیشه افسوس میخورم که سر جلسه اشتباه کردم ، خیلی اشتباه .
همیشه هم به دوستام همین مطلب رو میگم که ترتیب رو چطوری بزنن ولی میدونم به حرفم گوش نمیکنن Smile) به هر حال یه بار دیگه هم اینجا میگم

خب به نظر من ترتیبشون باید اینجوری باشه : 1 مشترک 2 ریاضی 3 زبان ، بعد هم دفترچه تخصصی رو میدن .

من خودم که زیاد به این چیزا اعتقاد نداشتم ، و همونطور از سوال یک شروع کردم به جواب دادن تا آخر . وقتی رسیدم به سوالای مشترک واقعا خسته بودم . همین باعث شد درس نظریه رو که خیلی بهتر از همه ی درسای دیگه بلد بودم ، اشتباه بزنم . یعنی هر 5 تا سوال نظریه رو اشتباه زدم و چند تا هم از تستای دیگه اشتباه زدم که الان حضور ذهن ندارم . درس زبان زیاد به تمرکز نیازی نداره ، لغت ها رو یا بلدین یا نیستین . به همین خاطر میگم باید آخر باشه .
اگه یه بار دیگه کنکور میدادم حتما به همین ترتیبی که گفتم ، جواب سوالات رو میدادم .

موفق باشین .
به نظر من اول ریاضی،دوم مشترک و سوم زبان.
سلام
به نظر من ترتیب جواب دادن سولا خیلی مهمه!
شاید یکی با اینکه واقعا همه چیزو در حد قبولی با رتبه خوب در کنکور ارشد بلده بخاطر اشتباه در این مورد قبولی رو به راحتی از دست بده!
پس لطف کنین نظر بدین و تجربه هاتونو بگین
منم با نظر دوستمون موافقم، به نظرم اول حتما باید مشترک بزنیم بعدش دیگه فرقی نداره که زبان بزنین یا ریاضی ولی باید مدیریت زمان داشته باشین!!!

میتونین تو آزمون های آزمایشی امتحان کنین!
(17 شهریور 1392 03:29 ب.ظ)seyed_eng نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
به نظر من ترتیب جواب دادن سولا خیلی مهمه!
شاید یکی با اینکه واقعا همه چیزو در حد قبولی با رتبه خوب در کنکور ارشد بلده بخاطر اشتباه در این مورد قبولی رو به راحتی از دست بده!
پس لطف کنین نظر بدین و تجربه هاتونو بگین

مثل من Sad
فک کن ، 5 تا سوال مشترک ! Sad
از هر درسی که سرعت بالاتری داری شروع کنی بهتره حس می کنی جلو افتادی و اعتماد به نفس می گیری
خیلی بستگی داره که سوالا چطور هستن!
اول از همه که باید مشترک ها رو بزنی به این دلیل که شما نگاه ساعت میکنی و میبینی که 2 ساعت وقت داری یه جورایی خیالت راحت میشه. مشترک رو اگه تا 40 زدی دیگه جو گیر نشو! برو یه نگاه به سوالای ریاضی بنداز اگه دیدی که خوش دست هستن، که جواب بده اگر نه برو سریع سراغ زبان. اگه تونستی از 15 سوال اول خوب جواب بدی به نظر من بسه و اگه میتونی مشترک بزنی برو سراغ بقیه مشترکا.
تو IT هم همینجوری ؟ یا کلا یه دفترچه داریم؟
لینک مرجع