تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۱۰۷ - شبکه - روزانه صنعتی شیراز
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
درود همه دوستان
ضمن تبریک به همه دوستان پذیرفته شده ، بنده همان انتخاب اول شبکه صنعتی شیراز قبول شدم
تبریک میگم Smile
ایشالا موفق باشین .
سلام تبریک میگم .
دانشگاه خوبیه پشیمون نمیشی!!!BlushSmile
بنده 4 سال اونجا درس خوندم!!!Shy
مرسی دوستان من ، لطف دارید
تبریک میگم Smile
تبریک میگم, موفق باشی
کارنامتون میزارید؟
(18 شهریور 1392 08:47 ب.ظ)natanz نوشته شده توسط: [ -> ]کارنامتون میزارید؟

زبان 51
مشترک 18
تخصصی 48
مدیریت 55
معماری 22
رتبه تجارت و آی تی 64
رتبه شبکه 107
قسمت های اعشاری نمرات را حذف کردم
دوست عزیز مصاحبه ات رو هم بزار (باید فرم سوالات رو پر کنی!!)
(19 شهریور 1392 07:49 ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط: [ -> ]دوست عزیز مصاحبه ات رو هم بزار (باید فرم سوالات رو پر کنی!!)

با سلام
شرایط بنده طوری بوده که شاید مصاحبه کردن با مانشت به دلیل تفاوت با بقیه برای کسی چاره ساز نباشه
من قبلا یکبار فوق لیسانس تجارت الکترونیک خوانده ام و پنج سالی هست تدریس می کنم و به خاطر علاقه به شبکه مجدد کنکور ارشد دادم
و اصلا برنامه مدون خواندن برای کنکور نداشته ام و فقط چون دروس را تدریس کرده ام این رتبه را آوردم وگرنه من برای کنکور فوق درسی نخواندم
(19 شهریور 1392 11:20 ق.ظ)rahim06 نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 شهریور 1392 07:49 ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط: [ -> ]دوست عزیز مصاحبه ات رو هم بزار (باید فرم سوالات رو پر کنی!!)

با سلام
شرایط بنده طوری بوده که شاید مصاحبه کردن با مانشت به دلیل تفاوت با بقیه برای کسی چاره ساز نباشه
من قبلا یکبار فوق لیسانس تجارت الکترونیک خوانده ام و پنج سالی هست تدریس می کنم و به خاطر علاقه به شبکه مجدد کنکور ارشد دادم
و اصلا برنامه مدون خواندن برای کنکور نداشته ام و فقط چون دروس را تدریس کرده ام این رتبه را آوردم وگرنه من برای کنکور فوق درسی نخواندم
بهتون خیلی تبریک میگم، انشالله همیشه موفق باشید
ببخشید یعنی شما با مدرک مجازی تحارتتون میتونستین تدریس کنید؟کدوم دانشگاهها و چه درسهایی رو تدریس میکردین؟
(01 مهر 1392 07:48 ب.ظ)aylar320 نوشته شده توسط: [ -> ]بهتون خیلی تبریک میگم، انشالله همیشه موفق باشید
ببخشید یعنی شما با مدرک مجازی تحارتتون میتونستین تدریس کنید؟کدوم دانشگاهها و چه درسهایی رو تدریس میکردین؟
درود بر شما
بله تا یک سال برای تدریس مشکلی نداشتم چون فارغ التحصیل کامپیوتر و فناوری در شهرستان کم بود
دانشگاه های آزاد و پیام نور و علمی کاربردی شهرستان های کوچک
انواع دروس رشته کامپیوتر
لینک مرجع