تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۱۰۷ - فناوری اطلاعات پزشکی - روزانه دانشگاه تهران
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
حالا بدم نیست .راضیم .امیدوارم رشته ی خوبی باشه
تبریک میگم موفق باشید خیلی هم خوبه
سلام تبریک میگم
شما روزانه های خواجه نصیر و علم و صنعت و بهشتی رو بالاتر از این انتخابتون که قبول شدید زده بودید؟
(12 شهریور 1392 07:03 ب.ظ)saraIT نوشته شده توسط: [ -> ]سلام تبریک میگم
شما روزانه های خواجه نصیر و علم و صنعت و بهشتی رو بالاتر از این انتخابتون که قبول شدید زده بودید؟
نه امنتخاب های من اینطوری بود
شریف روزانه
تهران it روزانه
تربیت مدرس روزانه
تهران it پزشکی روزانه
.
.
.
چون از کسی شنیده بودم که گرایش خیلی مهم نیست .منم بر اساس دانشگاه ها انتخاب کردم
معرفی رشته ی فنا وری اطلاعات پزشکی دانشگاه تهران
این رشته در یک جمله این طور تعریف می شود:
کاربرد علم IT (شامل هوش مصنوعی و امنیت اطلاعات و شبکه و معماری سازمانی)در پزشکی(کاربرد های تشخیصی و پردازش سیگنالی (تصویر یا صدا)(هوش) ، کاربرد های حریم خصوصی بیماران(امنیت) ، شبکه اجتماعی برای بیماران و پزشکان (شبکه و تئوری های آن)و پیاده سازی یک سیستم اطلاعاتی در یک بیمارستان(معماری سازمانی) و غیره)ی

البته بیشتر پروژه هایی که در این دانشکده تعریف می شود معمولا یک بخش مربوط به هوش مصنوعی دارد. مثلا سیستم های کمک تشخیص پزشکی که باید بر اساس یک سری علایم ریسک بیماری یک شخص را تخمین بزند. یا مسائل مربوط به داده کاوی یا سیستم های پردازش تصاویر پزشکی و غیره

اصولا در این رشته هر کس بر اساس علاقه ی خود از ترم دوم به بعد بر روی یکی از رشته های مورد علاقه ی خود که در بالا نام بردم کار می کند.
سیاست این گروه در دانشکده بیشتر بر روی حوزه های کاربردی است بر خلاف بقیه ی گرایش های فناوری اطلاعات که بیشتر مدیریتی است مانند تجارت الکترو نیک

در این رشته در بیشتر زمینه های کاری بجز معماری سازمانی، بهتر است برنامه نویس خوبی باشی و ذهن الگوریتمی داشته باشی .
اگر بخواهی هوش مصنوعی کار کنی بهتر است که زمینه ی ریاضیاتت هم خوب باشه ولی اگر نبود هم خیلی مسئله ی حادی نیست اخرش یاد می گیری فقط مهمه که علاقه داشته باشی.

استاد ها هم اکثرا جوان ودارای سطح علمی بالایی هستند.اگر به سایت دانشکده برید می تونید رزومه ی استاد ها را ببینید.

برای بازار کار هم خوب است چون در نهایت اونقدر مهارت های مختلف بدست میاری که بتونی تو هر سازمانی کار کنی در ضمن در نهایت هم به عنوان کارشناس ارشد it از دانشگاه تهران شناخته میشی
.
کلا من الان خیلی راضیم که وارد این رشته شدم با این که اولش خیلی دو دل بودم چون من قبلا هم خیلی به زمینه های هوش علاقه داشتم

فقط نکته ای که لازمه بگم اینه که :
در این رشته باید واقعا کار کنی به طوری که من الان بیشتر از زمانی که برای کنکور درس می خوندم دارم درس می خونم چون استاد ها مرتب از آدم کار و تمرین می خواهند که البته منطقش هم همینه اگر بخوای به یه جایی برسی. اما اگر علا قه داشته باشی تمام این سختی ها برای آدم شیرین میشه به طوری که من الان با یه بچه ی کوچیک دارم تو این رشته تحصیل می کنم و واقعا با تمام سختی هاش از کاری که دارم میکنم راضیم.

با آرزوی موفقیت برای تمام دوستان

آدرس سایت دانشکده علوم و فنون نوین دانشگاه تهران fnst.ut.ac.ir
تبریک میگم خدمتتون
واضی هستین از رشتتون؟
کسی مثل من که برنامه نویسی بلد نیست میتونه موفق بشه تو این رشته؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
ببخشید الان آینده شغلی این رشته تو ایران خوبه؟
واسه اپلای کردن چی؟
(12 اسفند 1392 09:32 ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم خدمتتون
واضی هستین از رشتتون؟
کسی مثل من که برنامه نویسی بلد نیست میتونه موفق بشه تو این رشته؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
خواهش می کنم .
بله اگر کمی زمینه ی برنامه نویسی داشته باشید به راحتی می توانید پیشرفت کنید
مهم اینه که بتونی الگوریتمی فکر کنی .کلا رشته های کامپیوتری خلاصه می شند در الگوریتم نویسی .

(12 اسفند 1392 09:37 ب.ظ)calm boy نوشته شده توسط: [ -> ]ببخشید الان آینده شغلی این رشته تو ایران خوبه؟
واسه اپلای کردن چی؟

این رشته رشته ی جدید ی است و رویکرد گروه هم استفاده از علوم به روز در علم it است
همانطور که گفتم شما بعد از گذراندن این دوره اونقدر مهارت کسب می کنید که بتونی یه جا کار کنی.
مثلا و قتی شما بتونی یک شبکه اجتماعی موفق پیاده سازی کنی این به عنوان رزومه ی شما برای اشتغال استفاده می شود.
برای اپلای کردن هم چون دانشگاه تهران در جهان شناخته شده است قطعا مدرکش هم معتبر است.
لینک مرجع