تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۲۹۱نرم افزار-مردود!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
من با 290 شبانه اصفهان و روزانه صنعتی شیراز قبول نشدم! ممکن اشتباه شده باشه؟ کسی با رتیه بالاتر این دوتا را آورده؟!! Huh
(06 شهریور 1392 12:42 ق.ظ)Senior نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من با ۲۹۰ شبانه اصفهان و روزانه صنعتی شیراز قبول نشدم! ممکن اشتباه شده باشه؟ کسی با رتیه بالاتر این دوتا را آورده؟!! Huh

صد در صد اشتباه شده ، شک نکن
با عرض تبریک، لطف می کنید بفرمایید کجا قبول شدید و روزانه هست یا شبانه؟ ممنون
(06 شهریور 1392 12:47 ق.ظ)MajidManesht2012 نوشته شده توسط: [ -> ]
من با ۲۹۰ شبانه اصفهان و روزانه صنعتی شیراز قبول نشدم! ممکن اشتباه شده باشه؟ کسی با رتیه بالاتر این دوتا را آورده؟!! Huh

صد در صد اشتباه شده ، شک نکن

مطمینی مجید جان روی چه حسابی میگی؟ منم هرچی فکر کردم 10 تا ظرفیت داشت! سال پیش 6 تا بود!

(06 شهریور 1392 12:49 ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط: [ -> ]با عرض تبریک، لطف می کنید بفرمایید کجا قبول شدید و روزانه هست یا شبانه؟ ممنون

ولی من جایی قبول نشدم، سایت زده مردود!!! بدترین جایی ام که زدم آموزش محور صنعتی شیراز بوده که حذف کردن نمیدونم بر اساس جه قانونی!!!
می شه ترتیب انتخاب رشته تون رو بذارید. شاید کمک کنه.
(06 شهریور 1392 01:12 ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط: [ -> ]می شه ترتیب انتخاب رشته تون رو بذارید. شاید کمک کنه.

به غیر از اونایی که نمی آوردم اینا ترتیب اونایی که شاید می آوردم:

- 33763 || دانشگاه شیراز || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || روزانه
- 33767 || دانشگاه صنعتی شیراز || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || روزانه
- 33768 || دانشگاه علم وصنعت ایران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || روزانه
- 34057 || دانشگاه صنعتی شیراز || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || روزانه --> آموزش محور
- 33784 || دانشگاه علم وصنعت ایران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || نوبت دوم
- 33774 || دانشگاه اصفهان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || نوبت دوم
- 33758 || دانشگاه تربیت مدرس || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || روزانه
یه نگاه به لیست کامل قبولی های مهندسی امسال بندازید تقریبا دستتون میاد که با چه حدود رشته ای این دانشگاه ها قبول شدند شاید کمکی کنه.
روزانه رشت و می آوردید اونو نزدید؟ا دانشگاه ها این قدر هم تفاوت ندارند دیگه.البته حذف اون رشته های صنعتی شیراز ظلم بزرگی هست.چون یه نفر ممکنه فقط اون کدها رو زده باشه یا بعضی از انتخاب هاشو به خاطر اون انتخاب ها حذف کرده باشه.
(06 شهریور 1392 10:16 ق.ظ)سجاد۶۷ نوشته شده توسط: [ -> ]روزانه رشت و می آوردید اونو نزدید؟ا دانشگاه ها این قدر هم تفاوت ندارند دیگه.البته حذف اون رشته های صنعتی شیراز ظلم بزرگی هست.چون یه نفر ممکنه فقط اون کدها رو زده باشه یا بعضی از انتخاب هاشو به خاطر اون انتخاب ها حذف کرده باشه.

دقیقا من واسه همین پایین تر از صنعتی شیراز آموزش محور رشته خاصی نزدم! آره یزد کاشان رشت قبول میشدم!
فکر کنم اولین قبولی تکمیل ظرفیت باشید البته اگر خودتون تمایل داشته باشید.
(06 شهریور 1392 10:55 ق.ظ)سجاد۶۷ نوشته شده توسط: [ -> ]فکر کنم اولین قبولی تکمیل ظرفیت باشید البته اگر خودتون تمایل داشته باشید.

ولی فکر نکنم دانشگاه هایی که توی تکمیل ظرفیت باشن خوب باشن! فکر کنم جاهایی که پر نمیشه یا کسی نمیره تکمیل ظرفیت میشه!

وای نکنه کنکور رو هم پارتی بازی کردنHuh
البته شاید اشتباه نشده باشه سهمیه دانشگاه اصفهان تعلق گرفته باشه با شاگرد اولی انا با رتبه های بد تر از تو قبول شده باشن نمی دونم این شاگرد اولی دیگه چه صیغه ای هست؟یعنی شاگرد اول شریف با آزاد یه شر کوچک یکیه؟واقعا جالبه
حتما اشتباه شده اصلا شک نکنید یکی از دوستان من 2 سال پیش با 260 روزانه اصفهان قبول شد حالا شاید شیراز بالا تر از اصفهان باشه یه کم ولی صنعتی شیراز اصلا بالاتر نیس و تازه صحبت دو سال پیشه!به نظرم حتما پی گیری کنید
معلوم نسیت چه خبر!!!

20% رزمندگان شاگرد اولی و...... اینام هست، شایدم اشتباه شده قبلا از این کارا کردن!
شاید اشتباه شده باشه حتما پیگیری کنید.ولی پارسال در دانشگاه های خوب هم تکمیل ظرفیت داشتیم.اگر اشتباه نکنم امیر کبیر هم تکمیل ظرفیت داشت 6 نفر البته شبانه.امسال چون شهریه های شبانه خیلی بالاست.احتمال پر نشدن دانشگاه های خوب هم هست.خیلی از دانشگاه ها هم که ماشاءا... خیلی تنبل تشریف دارند.تازه در تکمیل ظرفیت ها یادشون میاد اعلام ظرفیت کنند.اگر به دفترچه پارسال نگاه کنید 50 درصد تکمیل ظرفیت ها این مدلی هستش.یه سری هم مجوز ندارن برای ترم دوم مجوز میگیرن.احتمالا صنعتی شیراز هم جزو اون ها خواهد بود.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع