تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: [دانلود] فایل اکسل نتایج ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات 92 مانشتی ها
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام. منم ۹۵ امنیت و شبکه بودم، دانشگاه اصفهان امنیت روزانه قبول شدم. لطفاً اضافه کنید واسه بچه های سال بعد. البته بگم که شبکه خواجه نصیر رو هم بعد این زده بودم، حالا دیگه نمی دونم قبول می شدم یا نه!
به روز شد
با سلام،فایل مربوط به رتبه و درصد ها.
سلام منم
۱۰۷ itپزشکی روزانه تهران رو آوردم اگه خواستید اضافه کنید
کارنامه هم تو تاپیکم است
به روز شد
مثل قبل مواردی که تغییر داشتند با رنگ قهوه ای در فیلد اول مشخص شدند
ترتیب قرار گیری گرایش ها رو هم بر اساس کدشون تغییر دادم (این جدای از اولویت رتبه هاست)
نسخه قابل چاپ نیز در آدرس زیر قرار گرفت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
خسته نباشید فراوان به خانم good-wishes.
رتبه ۲۰۰ که تجارت امیر کبیر شبانه قبول شده حتما یه سهمیه ای داشته چون من بارتبه ۱۸۳ تو این گرایش،این دانشگاه رو نیوردم.
آخرین بروز رسانی این فایل به امید خدا طی چند روز آینده (نهایتا تا 20 شهریور) انجام خواهد شد
تا الان چند مورد اعلام شده یا خصوص بهم گفتند که در نسخه بعدی اعمال خواهد شد
از کلیه دوستانی که تمایل دارند اطلاعاتشون در این فایل قرار بگیره یا اگر احساس می کنند اشکالی در اطلاعاتشون در این فایل پیش آمده اطلاع بدند لطفا، تا همه رو در نسخه بعدی اعمال کنم .

بدیهیست که با به روز رسانی این نسخه ، نسخه PDF هم به روز خواهد شد
با تشکر از همکاری همه دوستان
سلام
خیلی ممنون. من این لینک و این سایت ارزشمند رو برای 3 نفر از دوستانم که میخوان امسال کنکور IT شرکت کنن فرستادم.
خودمم که امسال قبول شدم دیگه! Blush
ضمن تشکر باید بگم محمد بار رتبه ۵۵ که تو فایل وارد کردید شب امنیت امیرکبیر قبول شده نه شبکه!
به روز شد .

همچنان می تونید موارد جدید رو جهت کامل تر شدن این فایل اطلاع بدید. اما احتمالا به علت کاهش درخواستها به روزرسانی با فواصل زمانی طولانی تر انجام بشه .

موفق باشیدSmile
چرا فایل رو که من دانلود میکنم باز نمیشه؟؟؟
جهنم و ضرر...!!!!
مال ما رو هم اضافه کنید Big Grin
امنیت - روزانه - امیرکبیر
آخرین به روزرسانی 20 شهریور... می دونم خیلی دیره ! ولی اینام هست
همکلاسی هام (همه رتبه ها مربوط به گرایش 4 هستند):

140 دانشگاه تهران-تکمیل ظرفیت - فناوری
160 روزانه دانشگاه الزهرا - فناوری
199 روزانه دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان – فناوری

و خودم 353 دانشگاه امام رضا – مخابرات امن
رتبه 361 هم احتمالا گرایشش مخابرات امنه؛ چون امام رضا گرایش فناوری نداشته
سلام دوستان عزیز خوب هستید؟۱ سول داشتم ی بنده تراز دانشگاه آزادم شده ۵۹۷۰ به نظر شما گرایش تجارت الکترونیکی دانشگاه آزاد در تکمیل ظرفیت کجا بزنم قبول میشم!گرایش تجارت الکترونیکی میخام فقط!از بین مرکز.شمال.علوم تحقیقات و جنوب کدوم قبول میشم؟و کدوم واحد قویته؟توروخدا کمکم کنید خیلی استرس دارم!
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع