تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: خوابگاه دانشگاه آزاد کرمان و کرمانشاه و ساوه؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
دوستان کسی میدونه دانشگاه آزاد کرمان و کرمانشاه و ساوه خوابگاه داره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
من کرمان رو میدونم که خوابگاه داره
هم واسه خود دانشگاه آزاد
هم علوم تحقیقات که در داخل دانشگاه است
و برای اونایی هم که 1روز خوابگاه لازم دارند خوابگاه خودگردان هست که بیرون دانشگاه هست
(10 شهریور 1392 04:31 ب.ظ)sepideh67 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من کرمان رو میدونم که خوابگاه داره
هم واسه خود دانشگاه آزاد
هم علوم تحقیقات که در داخل دانشگاه است
و برای اونایی هم که ۱روز خوابگاه لازم دارند خوابگاه خودگردان هست که بیرون دانشگاه هست

ممنون لطف کردین
شما خودتون اونجا درس میخونین راضی هستین از استادا و سطح علمی دانشگاه؟
کرمانشاه هم داره
(10 شهریور 1392 11:59 ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط: [ -> ]کرمانشاه هم داره

ممنون خدا را شکر باز خیالم راحت شد Smile
بله
من ترم 2 رشته طراحی و تولید نرم افزار هستم
شاید سطح علمیش به دانشگاه قزوین (این دانشگاه فقط سختگیری دارد همین) نرسد ولی از نظر من بسیار عالی است و خدا رو شکر میکنم که قبل از دانشگاه قزوین این دانشگاه را و این رشته را که تنها همین دانشگاه دارد انتخاب کرده ام و قبول شده ام
برای شما هم آرزوی شادی و موفقیت میکنم
(11 شهریور 1392 12:29 ق.ظ)sepideh67 نوشته شده توسط: [ -> ]بله
من ترم ۲ رشته طراحی و تولید نرم افزار هستم
شاید سطح علمیش به دانشگاه قزوین (این دانشگاه فقط سختگیری دارد همین) نرسد ولی از نظر من بسیار عالی است و خدا رو شکر میکنم که قبل از دانشگاه قزوین این دانشگاه را و این رشته را که تنها همین دانشگاه دارد انتخاب کرده ام و قبول شده ام
برای شما هم آرزوی شادی و موفقیت میکنم
هم چنین برای شما هم ارزوی موفقیت دارم خیلی لطف کردین وقت گذاشتین جواب دادین
من امسال هوش علوم تحقیقات کرمان قبول شدم راستش امسال اصلا خوب نخونده بودم تصمیم گرفتم بخونم برای سال بعد شاید دولتی قبول بشم یا آزاد یه جای نزدیکتر چون من استان البرزهستم به نظر شما تصمیم درستی گرفتم ؟
(18 شهریور 1392 01:15 ب.ظ)Shina نوشته شده توسط: [ -> ]من امسال هوش علوم تحقیقات کرمان قبول شدم راستش امسال اصلا خوب نخونده بودم تصمیم گرفتم بخونم برای سال بعد شاید دولتی قبول بشم یا آزاد یه جای نزدیکتر چون من استان البرزهستم به نظر شما تصمیم درستی گرفتم ؟

بله اگه درست نخوندین یبار دیگه تلاش کنین بهتره
(18 شهریور 1392 01:15 ب.ظ)Shina نوشته شده توسط: [ -> ]من امسال هوش علوم تحقیقات کرمان قبول شدم راستش امسال اصلا خوب نخونده بودم تصمیم گرفتم بخونم برای سال بعد شاید دولتی قبول بشم یا آزاد یه جای نزدیکتر چون من استان البرزهستم به نظر شما تصمیم درستی گرفتم ؟

منم هوش کرمان قبول شدم واحد علوم ای ول بابا میرفتیم هم دانشگاهی میشدیم خوب منم نرفتم ایشالله امسال چه استقبالی شده از دانشگاه کرمانBig Grin
سلام من امسال هوش علوم و تحقیقات کرمان قبول شدم. از نظر اساتید و خوابگاه دختران ممنون میشم راهنمایی کنید
ارشدی ها رشته هوش سخته؟
من نرم افزار خوندم برنامه نویسی ام بد نیست.
لینک مرجع