تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: هشدار پارسه به داوطلبان در مورد سایت «آزمون 24»
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
موسسه پارسه به داوطلبانی که از طریق سایت «آزمون 24» ثبت‌نام کنند تخفیقی نمی‌دهد.

مدتی است سایتی با عنوان «آزمون 24» ادعا می‌کند در صورتی که داوطلبان برای استفاده از آزمون‌های آزمایشی پارسه از طریق «سامانه ثبت‌نام آزمون‌های کارشناسی‌ارشد» این سایت ثبت‌نام کنند، 20 درصد تخفیف خواهند گرفت. موسسه پارسه هیچ قردادی با سایت آزمون 24 و سامانه متعلق به آن ندارد و از اهداف پشت پرده این اقدام بی‌خبر است.

داوطلبان عزیز می‌توانند برای آگاهی از لیست موسسات و نهادهایی که با موسسه آموزش عالی پارسه قرارداد دارند به بخش تخفیف‌های همین سایت مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 84388 تماس بگیرند.

لینک :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
من هفته پیش میخواستم از طریق سایت آزمون24 آزمون های پارسه رو ثبت نام کنم ولی برای اطمینان قبلش به پارسه ایمیل زدم و درمورد این سایت سوال کردم و خواستم اگه صحت ندارد تو سایت پارسه اطلاع رسانی کنن ولی جواب ایمیلم رو ندادن ولی مثل اینکه تو سایتش اعلام کرده...
خوب شد ثبت نام نکردم!!!
(28 مرداد 1392 08:46 ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط: [ -> ]من هفته پیش میخواستم از طریق سایت آزمون24 آزمون های پارسه رو ثبت نام کنم ولی برای اطمینان قبلش به پارسه ایمیل زدم و درمورد این سایت سوال کردم و خواستم اگه صحت ندارد تو سایت پارسه اطلاع رسانی کنن ولی جواب ایمیلم رو ندادن ولی مثل اینکه تو سایتش اعلام کرده...
خوب شد ثبت نام نکردم!!!

پس برو خدارو شکر کن که شانس آوردی وگرنه معلوم نبود الان تکلیفت چی بود
(29 مرداد 1392 05:37 ب.ظ)Nazanin_kheradmand نوشته شده توسط: [ -> ]
(28 مرداد 1392 08:46 ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط: [ -> ]من هفته پیش میخواستم از طریق سایت آزمون۲۴ آزمون های پارسه رو ثبت نام کنم ولی برای اطمینان قبلش به پارسه ایمیل زدم و درمورد این سایت سوال کردم و خواستم اگه صحت ندارد تو سایت پارسه اطلاع رسانی کنن ولی جواب ایمیلم رو ندادن ولی مثل اینکه تو سایتش اعلام کرده...
خوب شد ثبت نام نکردم!!!

آره واقعا . نازنین جان خدا باباتو خیلی دوست داشتSmile انشاالله همه باباها هر جا هستن سلامت باشن و خدا پشت وپناهشون مخصوصا اونا که شغلشون پرزحمتو سخته...................به افتخار همه باباها Heart
(04 شهریور 1392 01:22 ق.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط: [ -> ]
(29 مرداد 1392 05:37 ب.ظ)Nazanin_kheradmand نوشته شده توسط: [ -> ]
(28 مرداد 1392 08:46 ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط: [ -> ]من هفته پیش میخواستم از طریق سایت آزمون۲۴ آزمون های پارسه رو ثبت نام کنم ولی برای اطمینان قبلش به پارسه ایمیل زدم و درمورد این سایت سوال کردم و خواستم اگه صحت ندارد تو سایت پارسه اطلاع رسانی کنن ولی جواب ایمیلم رو ندادن ولی مثل اینکه تو سایتش اعلام کرده...
خوب شد ثبت نام نکردم!!!

آره واقعا . نازنین جان خدا باباتو خیلی دوست داشتSmile انشاالله همه باباها هر جا هستن سلامت باشن و خدا پشت وپناهشون مخصوصا اونا که شغلشون پرزحمتو سخته...................به افتخار همه باباها Heart

البته خدا بابای فاطیمارو خیلی دوست داشت نه بابای منو
یعنی از این سایت ثبت نام نکنیم؟من میخواستم سنجش رو از اینجا ثبت نام کنم
(16 شهریور 1392 02:24 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی از این سایت ثبت نام نکنیم؟من میخواستم سنجش رو از اینجا ثبت نام کنم
من تبلیغ این سایت رو درسایت متخصصین(
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
) که سایت معتبری هست دیدم، ظاهرا فقط پارسه با این سایت قرارداد نبسته
با تشکر از استارتر تاپیک
موضوع از این قرار است که سایت آزمون 24 از دوماه پیش مذاکرات خود را با موسسات مختلف کنکور برای ثبت نام گروهی داوطلبان کنکور از طریق این سامانه انجام داده است.
پس از هماهنگی های اولیه و اطلاع رسانی و قرارگیری آزمونها بر روی سایت آزمون 24، هنگامی که از موسسات جهت اعتماد سازی داوطلبان قرارداد همکاری خواسته شد موسسه پارسه در کمال تاسف و در اقدامی غیرمنصفانه از ادامه همکاری سر باز زد و بلافاصله این خبر را بر روی سایت خود قرار داد. به همین دلیل بلافاصله آزمونهای پارسه از سامانه آزمون 24 حذف شدند!
سایت آزمون 24 تمام هماهنگی های لازم را با موسسات تسلط سنجش، ماهان، مدرسان شریف و نصیر انجام داده است و قرارداهای همکاری بر روی سایت قرار گرفته است.
همچنین نماد اعتماد الکترونیکی سامانه هم اخذ شده است تا داوطلبان با اطمینان کامل اقدام به ثبت نام نمایند.
جهت اطلاعات بیشتر علاوه بر شماره پشتیبانی می توانید با شماره موسسات فوق تماس گرفته و در صورت لزوم از کیفیت ثبت نام از طریق آزمون 24 مطلع شوید.

(21 شهریور 1392 02:08 ق.ظ)poorya37 نوشته شده توسط: [ -> ]با تشکر از استارتر تاپیک
موضوع از این قرار است که سایت آزمون ۲۴ از دوماه پیش مذاکرات خود را با موسسات مختلف کنکور برای ثبت نام گروهی داوطلبان کنکور از طریق این سامانه انجام داده است.
پس از هماهنگی های اولیه و اطلاع رسانی و قرارگیری آزمونها بر روی سایت آزمون ۲۴، هنگامی که از موسسات جهت اعتماد سازی داوطلبان قرارداد همکاری خواسته شد موسسه پارسه در کمال تاسف و در اقدامی غیرمنصفانه از ادامه همکاری سر باز زد و بلافاصله این خبر را بر روی سایت خود قرار داد. به همین دلیل بلافاصله آزمونهای پارسه از سامانه آزمون ۲۴ حذف شدند!
سایت آزمون ۲۴ تمام هماهنگی های لازم را با موسسات تسلط سنجش، ماهان، مدرسان شریف و نصیر انجام داده است و قرارداهای همکاری بر روی سایت قرار گرفته است.
همچنین نماد اعتماد الکترونیکی سامانه هم اخذ شده است تا داوطلبان با اطمینان کامل اقدام به ثبت نام نمایند.
جهت اطلاعات بیشتر علاوه بر شماره پشتیبانی می توانید با شماره موسسات فوق تماس گرفته و در صورت لزوم از کیفیت ثبت نام از طریق آزمون ۲۴ مطلع شوید.

توی سایت زده 20 درصد تخفیف ولی قیمت ازمونای سنجش رو زده 216 تومن...این که میشه 10 درصد تخفیف... من یه سایتی یافتم که گفته 20 درصد تخفیف 192 تومن ولی نمیدونم معتبره یا نه Huh
لینک مرجع