تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: كلاس كنكور وکتابهای کنکوری وجزوات وصدا های اساتید کنکور(نظرات از سال 90 تا92)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
(14 خرداد 1390 10:27 ق.ظ)ahmadi_development نوشته شده توسط: [ -> ]
(13 خرداد 1390 11:03 ق.ظ)aryaee نوشته شده توسط: [ -> ]دوست عزیزnazari.hooshang یک سوال از دکتر اجلالی می کنید بگویید چرا از موسسه نصیر رفته اند. با تشکر از شما.

سلام
برای اطلاع دوستان:
تمامی اساتید نصیر که رفته بودن پارسه به نصیر برگشتن با این تفاوت که قیمت رو بردن بالا حدودا هر کدوم نسبت به بقیه اساتید نصیر 40000 تومان بیشتر می گیرن من خودم ساختمان داده ابراهیمی مقدم رو ثبت نام کردم 198000 تومان که البته 40000 تومان ارزانتر از پارسه است ولی نمیدونم چرا نصیر این کلاس‌ها رو در سایتش نیاورده وفقط زده به زودی اعلام خواهد شدHuh

سلام
ممنون که اطلاع دادین
من چند هفته پیش ثبت نام کردم ولی اونموقع دکتر اجلالی نبود اگه اومده باشه باهاش میگیرم
یه سوال: ساختمان داده با دکتر ابراهیم مقدم لابد با کد 14051 برداشتین که یکشنبه 17 تا 21 برگزار میشه ولی این درس با کد B ساختمان داده پارسه (ابراهیم مقدم یکشنبه 18 تا 21) تداخل داره
(14 خرداد 1390 11:48 ب.ظ)kashir نوشته شده توسط: [ -> ]
(13 خرداد 1390 11:03 ق.ظ)aryaee نوشته شده توسط: [ -> ]دوست عزیزnazari.hooshang یک سوال از دکتر اجلالی می کنید بگویید چرا از موسسه نصیر رفته اند. با تشکر از شما.

سلام
برای اطلاع دوستان:
تمامی اساتید نصیر که رفته بودن پارسه به نصیر برگشتن با این تفاوت که قیمت رو بردن بالا حدودا هر کدوم نسبت به بقیه اساتید نصیر 40000 تومان بیشتر می گیرن من خودم ساختمان داده ابراهیمی مقدم رو ثبت نام کردم 198000 تومان که البته 40000 تومان ارزانتر از پارسه است ولی نمیدونم چرا نصیر این کلاس‌ها رو در سایتش نیاورده وفقط زده به زودی اعلام خواهد شدHuh

سلام
ممنون که اطلاع دادین
من چند هفته پیش ثبت نام کردم ولی اونموقع دکتر اجلالی نبود اگه اومده باشه باهاش میگیرم
یه سوال: ساختمان داده با دکتر ابراهیم مقدم لابد با کد 14051 برداشتین که یکشنبه 17 تا 21 برگزار میشه ولی این درس با کد B ساختمان داده پارسه (ابراهیم مقدم یکشنبه 18 تا 21) تداخل داره
سلام شما درست می فرمایید احتمالا اون ساعت لغو میشه با این حال میشه از نصیر یا خود پارسه سوال کرد
بچه‌ها میاین اونایی که تابستون کلاس میرن جزوه تبادل کنیم؟ اون درسهایی که می ریم کلاس رو با درس هایی که نمی ریم ؟
این جوری می تونیم منابع بیشتری واسه مطالعه داشته باشیم. کسی موافق هست ؟
(14 خرداد 1390 02:50 ب.ظ)nazari.hooshang نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 خرداد 1390 12:36 ب.ظ)Majid gh نوشته شده توسط: [ -> ]به اعتقاد من کلاس فایده نداره من شبکه حقیقت رو رفتم توپ بود ولی از کلاسهای یوسفی ناراضیم شدید

ناراضیم شدید

سلام
بنده ضمن تأیید صحبت ایشان حتی خواندن کتاب‌های کنکوری موجود در بازار را هم توصیه نمی‌کنم. بگذارید از یک بلایی که سر خود من آمده است برایتان بگویم. من در کنکور سال 88 یک سؤال مدارمنطقی که در مورد تعداد پرایم ایمپلیکنت‌ها بود را بر اساس کتاب منطقی پوران پژوهش جواب دادم (براساس کتاب پوران یک پرایم ایمپلیکنت نمی‌شد فقط از دنت کر درست شده باشه). بعد از کنکور که سازمان سنجش کلیدها را اعلام کرد دیدم که پاسخ سنجش با جواب من که صد در صد منطبق با کتاب منطقی پوران بود فرق دارد. این مشکل برای تعداد زیادی از دوستان دیگر من که از روی کتاب منطقی پوران پژوهش خوانده بودند نیز وجود داشت. بنابراین به سایت سازمان سنجش رفتم و اعتراض کردم و در قسمت منابع هم گفتم که منبع من کتاب منطقی پوران پژوهش است. جوابی که از سازمان سنجش گرفتم یک جورایی معنیش این بود که کتاب پوران غلط گفته و تو هم غلط کردی رفتی این کتاب رو خوندی. البته من رفتم که به کتاب‌های دیگه مثل مانو و نلسون ارجاع بدم ولی دیدم آن‌ها آن حرفی که کتاب پوران گفته بود را نگفته اند. خوشبختانه آخرش من کنکور قبول شدم ولی این اشتباه تجربه خیلی تلخی برای من بود که هنوز پاسخ سازمان سنجش را تو کامپیوترم دارم و برای استفاده شما آن را ضمیمه کرده‌ام.
[/quote]

البته همینکه پاسخ به شما دادند مثل یه رویا میمونه برای من متاسفانه البته. من نمیدونستم جواب هم میدهند.
(15 خرداد 1390 03:15 ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 خرداد 1390 02:50 ب.ظ)nazari.hooshang نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 خرداد 1390 12:36 ب.ظ)Majid gh نوشته شده توسط: [ -> ]به اعتقاد من کلاس فایده نداره من شبکه حقیقت رو رفتم توپ بود ولی از کلاسهای یوسفی ناراضیم شدید

ناراضیم شدید

سلام
بنده ضمن تأیید صحبت ایشان حتی خواندن کتاب‌های کنکوری موجود در بازار را هم توصیه نمی‌کنم. بگذارید از یک بلایی که سر خود من آمده است برایتان بگویم. من در کنکور سال 88 یک سؤال مدارمنطقی که در مورد تعداد پرایم ایمپلیکنت‌ها بود را بر اساس کتاب منطقی پوران پژوهش جواب دادم (براساس کتاب پوران یک پرایم ایمپلیکنت نمی‌شد فقط از دنت کر درست شده باشه). بعد از کنکور که سازمان سنجش کلیدها را اعلام کرد دیدم که پاسخ سنجش با جواب من که صد در صد منطبق با کتاب منطقی پوران بود فرق دارد. این مشکل برای تعداد زیادی از دوستان دیگر من که از روی کتاب منطقی پوران پژوهش خوانده بودند نیز وجود داشت. بنابراین به سایت سازمان سنجش رفتم و اعتراض کردم و در قسمت منابع هم گفتم که منبع من کتاب منطقی پوران پژوهش است. جوابی که از سازمان سنجش گرفتم یک جورایی معنیش این بود که کتاب پوران غلط گفته و تو هم غلط کردی رفتی این کتاب رو خوندی. البته من رفتم که به کتاب‌های دیگه مثل مانو و نلسون ارجاع بدم ولی دیدم آن‌ها آن حرفی که کتاب پوران گفته بود را نگفته اند. خوشبختانه آخرش من کنکور قبول شدم ولی این اشتباه تجربه خیلی تلخی برای من بود که هنوز پاسخ سازمان سنجش را تو کامپیوترم دارم و برای استفاده شما آن را ضمیمه کرده‌ام.

البته همینکه پاسخ به شما دادند مثل یه رویا میمونه برای من متاسفانه البته. من نمیدونستم جواب هم میدهند.
[/quote]

سلام
بله. جواب هم می‌دهند فقط فکر کنم کمی پی‌گیری می‌خواد. چون اولش من هرچی چک می‌کردم حدود سه هفته بود که جواب من را نداده بودند و به همین دلیل من چند بار به یک ایمیلی که از خود سایت سازمان سنجش پیدا کرده بودم چندین بار ایمیل زدم و پی گیری کردم شاید بیش از ده تا ایمیل زدم. البته هیچکدام از ایمیل‌های من را جواب ندادند تا اینکه آخرش جواب اعتراض من اومد. شاید به دلیل ایمیل‌هایی که زدم بالاخره جوابم رو دادند. نمی‌دونم؟
در ضمن خیلی هم مثل رویا نمی‌مونه چون وقتی جوابم رو گرفتم حالم گرفته شد.
(14 خرداد 1390 02:17 ب.ظ)ahmadi_development نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 خرداد 1390 02:09 ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی همه اساتید مثل دکتر کارگهی و اجلالی همه امده اند؟؟؟؟؟ ولی توی سایت نصیر چیزی نزده که؟

کد14025 درس مدارمنطقی تعداد ساعت 44 دکتر اجلالی سه شنبه 13_17 ....(198000)
و معماری سه شنبه 17_21

اووووووواه!!! فکر کن 1-9 سر کلاس بشینی خیلیه ها
کلاس‌ها از کی شروع میشه؟
کاربر Majid gh آیا مهندس یوسفی کنکوری یا ازروی کتاب درس می داد که شما راضی نبودین؟؟
(15 خرداد 1390 08:08 ب.ظ)vovin نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 خرداد 1390 02:17 ب.ظ)ahmadi_development نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 خرداد 1390 02:09 ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی همه اساتید مثل دکتر کارگهی و اجلالی همه امده اند؟؟؟؟؟ ولی توی سایت نصیر چیزی نزده که؟

کد14025 درس مدارمنطقی تعداد ساعت 44 دکتر اجلالی سه شنبه 13_17 ....(198000)
و معماری سه شنبه 17_21

اووووووواه!!! فکر کن 1-9 سر کلاس بشینی خیلیه ها
کلاس‌ها از کی شروع میشه؟

15 تیر

سلام
برای اطلاع دوستان:

دوستان این اساتید با پارسه قرارداد انحصاری بستن فقط چون قبل از پارسه با موسسه پژوهش برای کلاسهای تابستان قرارداد بسته بودن مجبور شدن تو این موسسه هم تدریس کنن
الان نصیر داره با پژوهش همکاری میکنه به همین دلیل لیست این اساتید تو نصیر هم قرارگرفته‌، دلیل اینکه نصیر اسم اساتید رو تو سایت نمی زاره فکر کنم به دلیل این باشه که هنوز مجوز رو از پژوهش نگرفتن.
آدرس سایت پژوهش
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دوست عزیز موسسه پژوهش همه اساتید چون دکتر اجلالی ودکتر حقیقت وغیره هیت علمی هستند و در این موسسه باید تدریس کنند این موسسه هم مثل موسسه نصیر می ماند همه اساتید در نصیر در این موسسه پژوهش قرار دارند.که می توان در این قسمت مشاهده کنید تازه هزینه‌ها هم از پارسه ارزان‌تر هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(16 خرداد 1390 10:51 ق.ظ)aryaee نوشته شده توسط: [ -> ]دوست عزیز موسسه پژوهش همه اساتید چون دکتر اجلالی ودکتر حقیقت وغیره هیت علمی هستند و در این موسسه باید تدریس کنند این موسسه هم مثل موسسه نصیر می ماند همه اساتید در نصیر در این موسسه پژوهش قرار دارند.که می توان در این قسمت مشاهده کنید تازه هزینه‌ها هم از پارسه ارزان‌تر هست

دوست گرامی فکر نمی کنم خلاف گفته شما عرض کرده باشم.
خودم معماری دکتر اجلالی رو در پژوهش ثبت نام کردم گفته مسئول ثبت نام این بود که سال اولی هست که این اساتید در پژوهش هستند و موسسه پژوهش سال اولی است که کلاسهای کامپیوتر رو برگزار می کنه.پژوهش بیشتر رو صنایع تمرکز داره.
نصیر هم چند تا کلاس ثبت نام کردم خود مسئول ثبت نام گفت که این اساتید با پارسه قرارداد انحصاری بستن و اگه الان در پژوهش هستن به خاطر این است که قبل عید قرارداد منعقد کردن
اون اسم هیت علمی هم واسه تبلیغه.اگه دقت کنید دکتر حقیقت رو در پژوهش هیت علمی زدن ولی الان پژوهش کلاسهای نصیر این استاد رو در سایتش درج کرده(به تایم کلاس دقت کنید)
این قرارداد انحصاری یعنی چی؟؟؟؟؟؟
یعنی دکتر اجلالی وتمام اساتید نصیر که به پارسه رفتند فقط باید در پارسه تدریس کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کلاسهای پژوهش با نصیر مشترکه
من امروز منطقی و معماری دکتر اجلالی در نصیر ثبت نام کردم که سه شنبه 13 تا 21 برگزار میشه توی سایت پژوهش هم زده 13 تا 21
به قول دوستمون ای دو موسسه باهم همکاری میکنن Sleepy
(16 خرداد 1390 12:44 ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط: [ -> ]این قرارداد انحصاری یعنی چی؟؟؟؟؟؟
یعنی دکتر اجلالی وتمام اساتید نصیر که به پارسه رفتند فقط باید در پارسه تدریس کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دقیقا(خود پارسه هم اگه تماس بگیرید بهتون میگه)...البته به غیر قراردادی که قبلش با پژوهش بستن...نصیر از این کاره پارسه خیلی شاکی بود..می گفت فقط واسه ترم تابستان انحصاری بستن و واسه ترم های دیگه این اساتید رو دوباره در نصیر می بینید.. این پارسه هم واسه خودش داستانی راه انداخته....
نه اخه موسسه پارسه می خواهد همه اساتید را با پول بخرد واصلا به فکر دانشجو نسیت فقط فکر منافع خودش هست .واقعا برای موسسه پارسه متاثر باشد که دارد این کار را می کند
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
لینک مرجع