تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: [خریدار] کتابهای زبان تخصصی و ساختمان داده پارسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
دوستانی که قصد فروش کتابهای ( ساختمان داده پارسه و زبان تخصصی پارسه ) (ترجیحا چاپ ۹۲) دارند اطلاع دهند

سپاس
سلام من کتاب لینزو دارم....

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام من زبان تخصصی پارسه چاپ 90 رو دارم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
undefined

(06 مهر 1392 03:22 ب.ظ)amin_msd نوشته شده توسط: [ -> ]سلام من زبان تخصصی پارسه چاپ ۹۰ رو دارم.

بله پست شما رو دیدم , اما چون زبان تخصصی بررسی سوال های سال های قبل هست , اولویتم خرید چاپ 92 هست

سپاس
(06 مهر 1392 03:59 ب.ظ)reza6966 نوشته شده توسط: [ -> ]undefined

(06 مهر 1392 03:22 ب.ظ)amin_msd نوشته شده توسط: [ -> ]سلام من زبان تخصصی پارسه چاپ ۹۰ رو دارم.

بله پست شما رو دیدم , اما چون زبان تخصصی بررسی سوال های سال های قبل هست , اولویتم خرید چاپ ۹۲ هست

سپاس

فک نکنم چاپ 92 گیرت بیاد چون پارسه کتاب های قدیمیشو روانه بازار می کنه!
(11 مهر 1392 03:19 ب.ظ)amin_msd نوشته شده توسط: [ -> ]فک نکنم چاپ ۹۲ گیرت بیاد چون پارسه کتاب های قدیمیشو روانه بازار می کنه!

چاپ 92 در همین مانشت چند تا از دوستان کتاب هاشون رو فروختند
اما چقدر تغییر کرده رو نمیدوم Huh
منم ساختمان داده پارسه میخوام!:|
دوستان توی تهران خود انتشارات پارسه کتاباش رو به صورت تکی می فروشه توی خ اسد ابادیه چاپ 92 هم هست من دیروز شبکه رو خریدم........ البته به شرطی که جزوه نباشه مثلا ساختمان داده گفتن چون جزوه است فروش تکی ندارن...
مساله همینه دیگه!من زنگ زدم پارسه گفتن ساختمان داده ندارن:|
من کتاب های مورد نظرم را خریداری کردم , لطفا این تاپیک را ببندید
سپاس
(21 مهر 1392 03:22 ق.ظ)reza6966 نوشته شده توسط: [ -> ]من کتاب های مورد نظرم را خریداری کردم , لطفا این تاپیک را ببندید
سپاس
لطف میکنید بفرمایید چطوری؟منم ساختمان داده میخوام
(21 مهر 1392 03:30 ق.ظ)Good! نوشته شده توسط: [ -> ]
(21 مهر 1392 03:22 ق.ظ)reza6966 نوشته شده توسط: [ -> ]من کتاب های مورد نظرم را خریداری کردم , لطفا این تاپیک را ببندید
سپاس
لطف میکنید بفرمایید چطوری؟منم ساختمان داده میخوام

از یکی از کاربر های همین مانشت گرفتم دوست عزیز
لینک مرجع