تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: حل تمرین لینز- کدوم نویسنده و انتشارات
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من میخوام حل تمرین لینز رو بخونم. نویسنده کتاب حل تمرین کی هست؟ کدوم انتشارات؟؟ اگر چند تا هست کدومش بهتره و اشتباه کمتری داره؟؟
(27 تير 1392 12:42 ب.ظ)saba311 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من میخوام حل تمرین لینز رو بخونم. نویسنده کتاب حل تمرین کی هست؟ کدوم انتشارات؟؟ اگر چند تا هست کدومش بهتره و اشتباه کمتری داره؟؟

چرا کسی جواب نمیده؟؟ میشه دوستان لطف کنند پاسخ بدند!!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
این حل تمرین برای ویرایش چهارم کتاب اقای لینزه.
این کتاب تا فصل نهم مسائلو حل کرده و یه سوالایی رو جواب نداده.
(29 تير 1392 02:29 ب.ظ)farhud نوشته شده توسط: [ -> ]این کتاب تا فصل نهم مسائلو حل کرده و یه سوالایی رو جواب نداده.
سلام،شما کاملترشو ذیدین جایی؟
(30 تير 1392 02:34 ق.ظ)poursadeqi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام،شما کاملترشو ذیدین جایی؟
نه متاسفانه.
من تازه دیدم. آقای علی ریاحی هم برای این درس حل المسائل نوشتند. از انتشارات ناقوس.
تکمیل: کتاب آقای ریاحی برای حل تمرین کتاب سودکمپ هست.
تکمیلتر!: در واقع آقای ریاحی دو تا کتاب دارن. هم حل تمرین لینز و هم حل تمرین سودکمپ. هر دو از انتشارات ناقوس.
(02 مرداد 1392 05:17 ق.ظ)farhud نوشته شده توسط: [ -> ]من تازه دیدم. آقای علی ریاحی هم برای این درس حل المسائل نوشتند. از انتشارات ناقوس.
تکمیل: کتاب آقای ریاحی برای حل تمرین کتاب سودکمپ هست.
تکمیلتر!: در واقع آقای ریاحی دو تا کتاب دارن. هم حل تمرین لینز و هم حل تمرین سودکمپ. هر دو از انتشارات ناقوس.
کتاب حل تمرین علی ریاحی مگر کامل تر از کتاب آقای ناصری هست ؟ تا چه فصلی حل کرده این کتاب (حل تشریحی تمرینهای مقدمه ای بر نظریه زبانها و ماشینها ) ؟

توی یکی از سایت ها مطلبی دیدم راجب این دو کتاب , نمیدونم تا چه صحت داره , دوستانی که بررسی کردند نظر بدهند لطفا
عین مطلب رو قرار میدم اینجا :
نقل قول: دوتا حل المسائل برای این کتاب دیدم که یکیش جلد مشکی داره و نویسندش عبدالله ناصری هست، این کتاب پر از غلط هست و نخریدش چون اعصابتونو خورد میکنه ولی یه دونه دیگه هست که نویسندش ریاحی هست که خیلی بهتر مسائل رو حل کرده بود.
[quote='saba311' pid='194586' dateline='1374135155']
سلام
[/qu
کتاب تشریح مسائل کامل نظریه زبانها و ماشین ها(ویراست پنجم) مولفین:صالحی و ربیعی و... انتشارات :اورنگ
لینک مرجع