تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: نصب برنامه مالیاتی سپیدار
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام. بچه ها خواهش می کنم راهنمایی کنید لطفا زود کمک کنید.
من باید برنامه مالیاتی سپیدار را بروی لپ تاپم نصب کنم ویندوزش 8 بود و این برنامه ویندوز 7 می خواست ویندوز را عوض کردم و 7 را نصب کردم.
حال که میام سی دی برنامه مالیات را برای نصب میندازم گزینه هاشو نشون نمیده مثل نصب ادامه و راهنما و....
اما تو کامپیوترم نشون میده به نظرتون چیکار باید بکنم؟؟ ایا ویندوز کامل نصب نشده یا مثلا کارتها و....
مشکل از چیه؟؟؟
منتظر راهنمایتون هستم.

کسی نظری نداره؟؟؟
(01 تير 1392 11:43 ق.ظ)zahra13.66 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام. بچه ها خواهش می کنم راهنمایی کنید لطفا زود کمک کنید.
من باید برنامه مالیاتی سپیدار را بروی لپ تاپم نصب کنم ویندوزش ۸ بود و این برنامه ویندوز ۷ می خواست ویندوز را عوض کردم و ۷ را نصب کردم.
حال که میام سی دی برنامه مالیات را برای نصب میندازم گزینه هاشو نشون نمیده مثل نصب ادامه و راهنما و....
اما تو کامپیوترم نشون میده به نظرتون چیکار باید بکنم؟؟ ایا ویندوز کامل نصب نشده یا مثلا کارتها و....
مشکل از چیه؟؟؟
منتظر راهنمایتون هستم.

کسی نظری نداره؟؟؟

من خودم نمیدونم. اما یکی از دوستانم پشتیبان سیستمهای نرم افزاری سپیداره .شمارش xxxxxxxxx آقای عبدالرزاق نژاد. شاید بتونه کمکتون کنه
دوست عزیز اینکه شماره موبایلشون رو عمومی فرستادید از نظر خورشون اشکالی نداره ؟
(03 تير 1392 02:45 ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط: [ -> ]دوست عزیز اینکه شماره موبایلشون رو عمومی فرستادید از نظر خورشون اشکالی نداره ؟

نه مشکلی ندارن ایشون
لینک مرجع