تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کیا با چه رتبه هایی در کدوم دانشگاه شرایط خاص برای مصاحبه دعوت شدن؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
سلام
من دیشب متوجه شدم که صبح امروز باید برم مصاحبه مالک.و چون شهرستان هستم متاسفانه از مصاحبه جا موندم SadSadSad
کسی میدونه آیا میتونم فردا برم برای مصاحبه؟یا اینکه اصلا سال های قبل مهلت مصاحبه تمدید شده یا نه؟
ممنونم اگه جواب بدید.
(28 خرداد 1392 09:04 ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط: [ -> ]
(28 خرداد 1392 06:49 ق.ظ)nazibahar نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من دیشب متوجه شدم که صبح امروز باید برم مصاحبه مالک.و چون شهرستان هستم متاسفانه از مصاحبه جا موندم SadSadSad
کسی میدونه آیا میتونم فردا برم برای مصاحبه؟یا اینکه اصلا سال های قبل مهلت مصاحبه تمدید شده یا نه؟
ممنونم اگه جواب بدید.
فکر می کنم بشه ولی بهتره تماس بگیرید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

منم جاموندم.Huh
(28 خرداد 1392 09:50 ق.ظ)saho نوشته شده توسط: [ -> ]
(28 خرداد 1392 09:04 ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط: [ -> ]
(28 خرداد 1392 06:49 ق.ظ)nazibahar نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
ممنونم اگه جواب بدید.
فکر می کنم بشه ولی بهتره تماس بگیرید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

منم جاموندم.Huh
زنگ زدم گفتن فردا بیا
بله به من هم گفتن فردا بیا ولی حتما ساعت 7 اینجا باش
(28 خرداد 1392 11:39 ق.ظ)nazibahar نوشته شده توسط: [ -> ]بله به من هم گفتن فردا بیا ولی حتما ساعت ۷ اینجا باش

منکه قیدشو زدم.میگن هزینه شبانه تهران خیلی زیاد میشه.
(28 خرداد 1392 11:50 ق.ظ)saho نوشته شده توسط: [ -> ]منکه قیدشو زدم.میگن هزینه شبانه تهران خیلی زیاد میشه.

انشاالله انتخاب های دیگه رو قبول میشید Smile

کسی میدونه اگه پدر یا مادر همراهمون باشه اجازه ورود به دانشگاه بهش میدن یا نه؟
(28 خرداد 1392 12:15 ب.ظ)nazibahar نوشته شده توسط: [ -> ]انشاالله انتخاب های دیگه رو قبول میشید Smile

بلی من امروز با دوستم رفتم( من همراه بودم) راه دادن داخل
(28 خرداد 1392 03:30 ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط: [ -> ]
(28 خرداد 1392 12:15 ب.ظ)nazibahar نوشته شده توسط: [ -> ]انشاالله انتخاب های دیگه رو قبول میشید Smile

بلی من امروز با دوستم رفتم( من همراه بودم) راه دادن داخل

با سلام
اگه ممکنه در مورد نحوه مصاحبه و سوالهایی که پرسیده شده توضیح بدید.
(20 خرداد 1392 01:20 ق.ظ)patrick نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
۴۰۰ معماری و ۸۰۰ نرم افزار مجازی دانشگاه شهید بهشتی

تو اطلاعیه نوشته شده از معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در رشته‌های این دانشگاه مصاحبه بعمل نخواهد آمد و این دانشگاه براساس وضعیت علمی داوطلبان در آزمون سال جاری، نتیجه را به سازمان سنجش آموزش کشور منعکس می‌نماید.
کسی میدونه یعنی چی؟ انتخابای قبلیم چی میشه؟ Huh

منم پارسال با رتبه هزار و خورده ای! مجازی بهشتی مجاز شدم و بدون مصاحبه قبول شدم. انتخابای قبلیتون چی میشه را من اطلاع ندارم

من با هزار و خورده ای هوش مالک اشتر مجازی آوردم
(21 خرداد 1393 04:18 ب.ظ)cse.abdali نوشته شده توسط: [ -> ]
(20 خرداد 1392 01:20 ق.ظ)patrick نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
۴۰۰ معماری و ۸۰۰ نرم افزار مجازی دانشگاه شهید بهشتی

تو اطلاعیه نوشته شده از معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در رشته‌های این دانشگاه مصاحبه بعمل نخواهد آمد و این دانشگاه براساس وضعیت علمی داوطلبان در آزمون سال جاری، نتیجه را به سازمان سنجش آموزش کشور منعکس می‌نماید.
کسی میدونه یعنی چی؟ انتخابای قبلیم چی میشه؟ Huh

منم پارسال با رتبه هزار و خورده ای! مجازی بهشتی مجاز شدم و بدون مصاحبه قبول شدم. انتخابای قبلیتون چی میشه را من اطلاع ندارم

ممنون دوست عزیز ولی من دقیقا یک سال پیش این سوال رو پرسیده بودم Big Grin
شهید بهشتی انتخابای آخر بود اما من همون انتخاب اولم قبول شدم خداروشکر و الان ترم 2 ارشد هوش می باشم Smile
چرا دیگه دوستان ننوشتن با چه رتبه هایی کجا قبول شدن؟!ConfusedHuhSad
دوستان ۹۵ ای اگه میشه بنویسیدShy
سلام دوستان من مجازی مالک اشتر واسه مصاحبه دعوت شدم به نظرتون می ارزه با توجه به اینکه بورسیه نیست و ترمی ۲۵۰۰ میلیون شهریه اش میشه؟Huh
سلام دوستان من مجازی مالک اشتر واسه مصاحبه دعوت شدم به نظرتون می ارزه با توجه به اینکه بورسیه نیست و ترمی ۲۵۰۰ میلیون شهریه اش میشه؟Huh
صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع