تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: بجه های که دلشان گرفته واردشوند
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
باسلام
امیدوارم وارزوی کسانی شکست خورده اند براورده شود
من که به فکر خوندن 2باره ارشد در یک اتاق واسترس ارشد دیگه وسوالات دیگه رو ندارم جون این اخرین توان من بود
که به فکر امسال میفته که این همه خونده بودم اگار دلم رو اتش گداشتن که داره میسوزه ونزدیک سکته کنم
که فبولی در ارشد واسه من شده خواب که فکر نکنم به ابن ارزو دست پیدا کنم
ایا شما راه حلی دارید؟
دوست عزیزم میدونم سخته!فقط دو جمله برای شما:
اگر زندگی نام اسانی داشت دیگر بر زمین تلاش معنای خود را از کف می داد!(شروی هلدر)
سعادتمند کسی است که در هجوم و مقابله با مصائب خود را نبازد . (پاسکال)
من هم امسال به نتیجه‌ای که می‌خواستم نرسیدم. در واقع باید بگم که شرایط به گونه‌ای پیش رفت که احتمال این وضعیت رو کمتر از پنج درصد می‌دادم. اما چه می‌شه کرد؟ زندگی ادامه داره و گاهی ما باید خودمون رو باهاش وفق بدیم. مثلاً من اصلاً دوست ندارم سربازی رو برم... خیلی‌ها مثل من هستند... اما وقتیکه چاره‌ای جز طی کردن این دوره نیست، چه میشه کرد؟ باید کمی ساده‌تر گرفت تا شرایط مساعدتر بشه... توکل به خدا باید کرد تا با رضایت درونی به سمت جلو پیش بریم... هر چی خودش خواست...
وقتیکه به سه سال پیش خودم فکر می‌کنم می‌بینم که انگار راضی‌تر از الآن بودم... نمی‌دونم آینده چی میشه اما من سعی می‌کنم به خدا توکل کنم و پیش برم.
انشالله تو موقعیت های بسیار مهمتر زندگی موفق باشی .
یکی از دوستام سال اول در اوج آمادگی قبول نشد ، رفت سربازیش و با آمادگی کم رفت سر جلسه . ولی رتبه آورد ، شهریور سربازیش تموم شد و مهر رفت سرکلاس . حالا خیلی خوشحاله که سربازی رو وقتی 17 ماهه بوده تموم کرده و الان خیالش راحته . توکل بخدا حتما قسمت بوده .
دقیقا وضعیت من هم همین جور بود
امسال تصور میکردم دربدترین حالت روزانه شهرستان بیارم
واقعا همه چیز داشت خوب پیش میرفت
یادم روزای اخر ک مرور میکردم،همش میگفتم یعنی دیگه چه سوالی قرار طرح کن،که من نمونه اش حل نکردم،.......
ولی کنکور غیرقابل پیش بینی
یکی شانسی میزنه، قبول میشه،
یکی هم از تمام اون مباحثی که واسش سرمایه گذاری کرده سوال اشتباه و بی ربط میاد و تمام سوالات شک دار و مبهمی که میزنی اشتباه میشه
و اخرم هیچ......
با اینکه دیگه انگیزه و ذوق قبل ندارم
ولی چاره ای نیست،یا باید قید زحماتت بزنی و بیخیال شی
و یا باید دوباره شروع کرد
امیدوارم خدا هر جی به صلاحمون هست برامون پیش بیاره.منم خیلی دلم گرفته
دل منم شکسته... من اصلا هنوز تو شوکم... وقتی تو خیابون راه میرموووفکرم به ارشده.اصلا باورم نمیشه اینجور شده.... همش به دو رقمی بودن فکر میکردم(بالای 800 شدم)... اینجا هستند کسایی که رتبه هاشون هزار .. دو هزار.. سه هزار وووو بالاترم شده اما دلشون نشکسته.. چون فکر میکردند با کارایی که کردند مثل درس نخوندن و تست نزدنو وقت نزاشتن همین ها رو بیارن.. امااا اینکه کیا دلشون شکسته ماهایی هستیم که هرچند رتبه هامون اوونقدر داغون نشده ولی برای اون همه تلاش،خیلی داغونه... خیلیییییی.....
دلم ازدست خودم اول شکسته... واس خاطر یه سری ایرادات که حتما این شد.. به خاظر استرس سر جلسه کنکور...شاید 20 در صد علت این رتبه من ،استرس سر جلسه بود... و سوالات مسخره و جواب مسخره سنجش.. هم درگیر هست...
دلم شکسته از خودم... به خدا فقط از خودم... نه از عالم و آدم...
حالا که دلمون شکسته...1 سال طول میکشه... درسته یه سال بعد جبران میشه... اما هیچ ایراد بزرگی هم نداره... حالا یه سال دیرتر اما رتبه بهتر!! اینم که صد در صد تضمین شده نیست سال بعد رتبه ها بدتر شه یا نه بهتر شه!!!!
ولی من همه خط زندگیم تو کنکور ارشدامسال بود...
خداىا ما جز توکل کردنکارى نمى تونىم بکنىم پس خودت درستش کن.
سال نود و ىک بدترىن سال تو زندگى ام بود ولى امىدوارم امسال
سال خوبى براى من و همه ى دلشکسته هاى مانشتى باشه
لینک مرجع