تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ابهام ممنوعیت شبانه بری سربازان در حال خدمت!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان عزیز من این قسمت دفترچه رو خوندم دچار ابهام شدم
[تصویر:  178977_1_1379083501.jpg]
اینکه نوشته از لحاظ مقررات نظام وظیفه منعی نداشته باشند یعنی چه!؟توی صفحه ۱ و ۲ هم چیزی ننوشته!!! من قبلا نشنیده بودم که مثلا بگن سربازانی که الان مشغول خدمتند نمی توند شبانه برند!
واقعا گیج شدم!من اشتباه برداشت کردم یا جریان چیز دیگری است؟!Huh

واقعا ممنون میشم راهنمایی کنید!BlushConfused
سلام
منظورش اینه که نظام وظیفه باید تاییدت کنه یعنی غیبت نداشته باشی
در ضمن اوناییکه سربازن می تونن روزانه یا شبانه رو انتخاب کنن که برای این کار برگه قبولی خود رو به محل خدمت خود نشان می دهند ومدت خدمت آنها برایشان ذخیره می شود وبعد فارغ التحصیل شدنشون بقیه سربازیشان رو ادامه می دهند
مرسی محمد جان...آره حق باشماست یه دنیا ممنون!
(25 اردیبهشت 1392 07:31 ب.ظ)mohammad568 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
منظورش اینه که نظام وظیفه باید تاییدت کنه یعنی غیبت نداشته باشی
در ضمن اوناییکه سربازن می تونن روزانه یا شبانه رو انتخاب کنن که برای این کار برگه قبولی خود رو به محل خدمت خود نشان می دهند ومدت خدمت آنها برایشان ذخیره می شود وبعد فارغ التحصیل شدنشون بقیه سربازیشان رو ادامه می دهند
تو قانون جدید ذخیره نمیشه بلکه اون میزانی رو که قبل از دانشگاه رفته بود رو از مدت زمان اعزام مجدد کم میکنند
یعنی مثلا کسی که خدمتش 17 ماه بود وسر 16 ماه رفت به دانشگاه بعد ازپایان دانشگاه اگر خدمت مثلا 27 ماه شده باشه به جای 1 ماه باید 11 ماه دیگه خدمت کنه
(25 اردیبهشت 1392 11:47 ب.ظ)k_111 نوشته شده توسط: [ -> ]تو قانون جدید ذخیره نمیشه بلکه اون میزانی رو که قبل از دانشگاه رفته بود رو از مدت زمان اعزام مجدد کم میکنند
یعنی مثلا کسی که خدمتش ۱۷ ماه بود وسر ۱۶ ماه رفت به دانشگاه بعد ازپایان دانشگاه اگر خدمت مثلا ۲۷ ماه شده باشه به جای ۱ ماه باید ۱۱ ماه دیگه خدمت کنه
بله درسته!یعنی برای من الان 21 ماهه ولی اگه بعدا بخوام برم احتمالا 24 ماه میشه!
برای مجازی و غیر انتفاعی هم معافیت تحصیلی صادر میشه؟
(26 اردیبهشت 1392 01:30 ق.ظ)hogava نوشته شده توسط: [ -> ]برای مجازی و غیر انتفاعی هم معافیت تحصیلی صادر میشه؟
من شنیدم میشه!حتی برای آزاد!اما پیگیری کنید!
لینک مرجع