تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 287هوش
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
منم به نوبه خودو به دوستای خوبم که رتبه های 1 رقمی و 2 رقمی اوردن واقعا تبریک میگم Heart

البته به بقیه هم میگم به اونا بیشتر میگمSmile)

به نظرتون کجا قبول میشم؟
(22 اردیبهشت 1392 09:04 ب.ظ)adele_69 نوشته شده توسط: [ -> ]منم به نوبه خودو به دوستای خوبم که رتبه های ۱ رقمی و ۲ رقمی اوردن واقعا تبریک میگم Heart

به نظرتون کجا قبول میشم؟

تبریک Smile
(22 اردیبهشت 1392 09:46 ب.ظ)shahab2 نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 اردیبهشت 1392 09:04 ب.ظ)adele_69 نوشته شده توسط: [ -> ]منم به نوبه خودو به دوستای خوبم که رتبه های ۱ رقمی و ۲ رقمی اوردن واقعا تبریک میگم Heart

به نظرتون کجا قبول میشم؟

تبریک Smile

مرسی
عالیه من بابت تخمین رتبه ی بدم عذر میخوام:دی امسال همه چی فرق داشت اساسیییییییی. ایشالله جای خوبی قبول شید. خیلی خوشال شدمSmile
البته درصداتون خیلی بالاتر رفتهSmile
(22 اردیبهشت 1392 10:08 ب.ظ)omidranjbar نوشته شده توسط: [ -> ]عالیه من بابت تخمین رتبه ی بدم عذر میخوام:دی امسال همه چی فرق داشت اساسیییییییی. حتی نحوه محاسبه تراز سازمان سنجش تغییر پیدا کرد. ایشالله جای خوبی قبول بشید. خیلی خوشال شدمSmile
البته درصداتون خیلی بالاتر رفتهSmile

ممنون اره درصدام بهتر شد البته مشترکم با تغییر کلید باید بهتر میشد!! ولی واقعا همه چی دست خداست
اینقد رتبم بده کسی نگاه اینجا نمیکنه با این دفترچه 92 به نظرتون کجا میارم؟

شیراز میارم من؟

شیراز میارم من؟
منم 242 هوش آوردم. احتمالش زیاده شیراز قبول شین.
(23 اردیبهشت 1392 11:36 ق.ظ)Fermisk نوشته شده توسط: [ -> ]منم ۲۴۲ هوش آوردم. احتمالش زیاده شیراز قبول شین.
خدا از زبونت بشنوه شما که قبولی من فک نکنم
منم 344 شدم ,من چی احتمالش هست شیراز بیارم ؟؟؟؟
(23 اردیبهشت 1392 12:47 ب.ظ)Dr_spam نوشته شده توسط: [ -> ]منم ۳۴۴ شدم ,من چی احتمالش هست شیراز بیارم ؟؟؟؟

من که تو قبولی خودمم خیلی شک دارم
(23 اردیبهشت 1392 12:38 ب.ظ)adele_69 نوشته شده توسط: [ -> ]
(23 اردیبهشت 1392 11:36 ق.ظ)Fermisk نوشته شده توسط: [ -> ]منم ۲۴۲ هوش آوردم. احتمالش زیاده شیراز قبول شین.
همش 40 تا فرق داریم!! من پرسیدم گفتن احتمالش زیاده شیراز بیارم.
این فایل رو احتمالا ندیدید انقد ناامیدید!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(24 اردیبهشت 1392 02:10 ق.ظ)Fermisk نوشته شده توسط: [ -> ]
(23 اردیبهشت 1392 12:38 ب.ظ)adele_69 نوشته شده توسط: [ -> ]
همش ۴۰ تا فرق داریم!! من پرسیدم گفتن احتمالش زیاده شیراز بیارم.
این فایل رو احتمالا ندیدید انقد ناامیدید!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اره دیدم 40 تا ولی خیلی تو ارشد!!! ایشالله هم کلاس شیم
لینک مرجع