تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: نیاز مند به چند نیروی پر انرژی مانشتی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
روز خوش.
من به تعدادی برنامه نویس php که دارای شرایط زیر باشه نیازمندم.

با سابقه کار
مسلط به php, My sql ,HTML,CSS,JS
قدرت جستججو در اینترنت خوب به طوری که هر مشکلی خور با جستجو کردن تو اینترنت به جواب برسه و کم سوال بخواد کنه.
مسولیت پذیر نسبت به کاری که به عهدش میزاریم.
ترجیها زبانش خوب باشه.

چه به صورت نیمه وقت و چه تمام وقت.
محل کار نزدیکه هفت تیر.

ارسال رزومه wildcoder92@yahoo.com
در ضمن کار به صورتی هست که روز به روز مطلب و تکنولوژی های جدید یاد می گیره و فقط ۱ کد زنی خشک نیست.
با تشکر.
ترجیحا"
حقوقش چقدره مهندس ؟Smile
برام سوال پیش اومد با این شرایط مگه میشه که طرف بیکار مونده باشه؟شگفتااااا!!! دیگه وای به حال ما Big Grin
حس ششمم میگه واسه پشتیبانی بانکه!
دور کاری هم میشه کرد؟
سلام

رزومه نمی دونم چیه ولی میخوای تشویقی برات کار کنم خودت هرچی خواستی دستمزد بده !

تعجب نکن داداش ... میدونی چیه ؟ بحث علاقه مطرحه ... دنبال چنین فرصتی بودم (خدا کنه مانع امتحانام نشه چونکه دقیقا یک ماه دیگه تا آخر ترم مونده )

فقط من تهران نیستم ولی معمولا زیاد توی اینترنتم و کار برنامه نویسی هم که خدا رو شکر حضوری نیست !

خواستی PM بده دوست عزیز ...
موفق باشی
منم هستم اما رزومه ندارم php و.... بصورت حرفه ای نیستم! اما شدیدا علاقه مندم و میتونم تضمین بدم در کوتاه مدت راه میوفتم
(20 اردیبهشت 1392 09:50 ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط: [ -> ]ترجیحا"
حقوقش چقدره مهندس ؟Smile

سلام مدیر جان.
فکر نکنم هم لذتش و هم حقوقش به مدیریت سایتی ی بصرفه. Wink
کارش خوب باشه تا ساعتی ۱۰ تومن هم می تونم بدم.

(20 اردیبهشت 1392 09:58 ب.ظ)banafshe نوشته شده توسط: [ -> ]برام سوال پیش اومد با این شرایط مگه میشه که طرف بیکار مونده باشه؟شگفتااااا!!! دیگه وای به حال ما Big Grin
حس ششمم میگه واسه پشتیبانی بانکه!

سلام
حتما گیر میاد که دادم دیگه.
بعدشم رزومه خاصی نخواستم. کسی که برنامه نویسی کرده باشه اگه به زبان ++c/c و واقعا تسلط داشته باشه توی ۲ ماه توی php هم تسلط پیدا میکنه/ هر کسم که وب کار کرده باشه چند تا پروژه رو زده.

زبانم که بچه کامپیوتر زشته تسلط نداشته باشه .

در آخر خاله بازی نیست که کار حرفه ای کنارش پول خوب.
(21 اردیبهشت 1392 04:37 ب.ظ)vampire2 نوشته شده توسط: [ -> ]کارش خوب باشه تا ساعتی ۱۰ تومن هم می تونم بدم.
...
الان این پول خوبه؟!!!! تا جایی که من دیدم میانگین برنامه نویس ساعتی ۱۵ تامن میگیره کارش درست باشه ساعتی ۲۰ تامن.
(21 اردیبهشت 1392 04:52 ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط: [ -> ]
(21 اردیبهشت 1392 04:37 ب.ظ)vampire2 نوشته شده توسط: [ -> ]کارش خوب باشه تا ساعتی ۱۰ تومن هم می تونم بدم.
...
الان این پول خوبه؟!!!! تا جایی که من دیدم میانگین برنامه نویس ساعتی ۱۵ تامن میگیره کارش درست باشه ساعتی ۲۰ تامن.

خیلی خوبه اگه ۲۰ تومن واسه من پیدا کردید ممنون میشم خبر بدید. با خیال راحت ماهی ۴.۵ در میاریم.
منم قبل از این که وارد این کار بشم همچین سرابی و داشتم ولی دانشجوی ارشد تهران و شریف الان تو دفترم دارن ساعتی ۶ کار می کنن.
(21 اردیبهشت 1392 04:58 ب.ظ)vampire2 نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی خوبه اگه ۲۰ تومن واسه من پیدا کردید ممنون میشم خبر بدید. با خیال راحت ماهی ۴.۵ در میاریم.
منم قبل از این که وارد این کار بشم همچین سرابی و داشتم ولی دانشجوی ارشد تهران و شریف الان تو دفترم دارن ساعتی ۶ کار می کنن.
مگه فکر کردید من خارج بازار کار هستم؟
شما با ساعتی ۲۰ تومان باید ۲۰۰ ساعت تو ماه کار کنید یعنی 8 ساعت مفید در روز! شما 8 ساعت مفید دارید کار می کنید؟! بعد هم اکثر برنامه نویس ها نه بهره چندانی از زبان برده اند نه خیلی توانایی های دیگه رو آنچنان ندارند. برای همین هم هست که انقدر پول در نمیارن.
ساعتی 6 تومان رو اینجا به دانشجوی سال دومی که اولین تجربه کاریش هست میدن که تازه نصف این زمان رو داره یاد میگیره یعنی عملا ساعتی 12 تومان میدن بهش.
(21 اردیبهشت 1392 05:30 ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط: [ -> ]
(21 اردیبهشت 1392 04:58 ب.ظ)vampire2 نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی خوبه اگه ۲۰ تومن واسه من پیدا کردید ممنون میشم خبر بدید. با خیال راحت ماهی ۴.۵ در میاریم.
مگه فکر کردید من خارج بازار کار هستم؟
شما با ساعتی ۲۰ تومان باید ۲۰۰ ساعت تو ماه کار کنید یعنی ۸ ساعت مفید در روز! شما ۸ ساعت مفید دارید کار می کنید؟! بعد هم اکثر برنامه نویس ها نه بهره چندانی از زبان برده اند نه خیلی توانایی های دیگه رو آنچنان ندارند. برای همین هم هست که انقدر پول در نمیارن.
ساعتی ۶ تومان رو اینجا به دانشجوی سال دومی که اولین تجربه کاریش هست میدن که تازه نصف این زمان رو داره یاد میگیره یعنی عملا ساعتی ۱۲ تومان میدن بهش.

پ.خ
سلام
تقریبا تمام شرایطی که خواستید رو من دارم نمونه کارامو هم میتونم واستون بفرستم فقط من تهران نمیتونم بیام :دی
رزومه بفرستم آیا؟!
سلام
من پایان نامه پایان ترمم رو با همین زبانهای برنامه نویسی نوشتم.در حد متوسط بلدم.خیلی هم دوست دارم ک طراحی وب رو ادامه بدم بصورت تخصصی.البته تهران نیستم، ولی اگه قسمت باشه می تونم جا گیر بیارم.عاشق کار گروهیمWink
لینک مرجع