تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: نظریه پارسه یا گسترش علوم پایه؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بچه ها

اونایی که واسه کنکور نظریه رو خوندن به نظرشون کدوم بهتره؟
نظریه پارسه یا نظریه گسترش علوم پایه؟

زود کمک کنین میخوام برم تهرانو از نمایشگاه بگیرم.

تشکر ویژه.
کتاب گسترش علوم خیلی خلاصس اگه مفاهیم بلدین بخرینش،در غیر این صورت پوران پژوهش خوب و کامله،من از پارسه بیخبرم.
هر کتابی رو میخونی بخون ولی حتما تمرینات لینز رو هم حل کن.....
(امسال اشتباه نکنم یه تست از کتاب گسترش اومده)
پارسه خیلی کتاب خوبیه اما مشکلش اینه که ناقص هست هم از نظر درسی و هم تستی ؛ اما همون مقداری که درس داده خیلی قشنگ بیان کرده ، حل تستش هم باز خوبه ، حیف که شامل همه مباحث درسی و همه تست ها نیست .
یه جزوه 90% هم هست مال سیدجوادی اونم خیلی خوبه بخونینش.
سلام. پیشنهاد من اینه که درس رو از روی لینز بخونی. درمورد ترجمه هاش هم چندجا بحث شده. کتاب انتشارات نص ترجمه آقای جعفر تنها رو داشتم و راضی بودم. بعد از خوندن درس و حل چندتا تمرین بهتره یه کتاب تست بگیری و تستاشو بزنی. برای تست هم کتاب پارسه رو داشتم. از اونم راضی بودم.
سلام دوستان

من طی پرسوجوهای متنوع به نتیجه ی زیر رسیدم:

همونطور که دوست خوبمون آقای Jooybari گفتن بهتره اول کتاب لینز با تمریناشو خوب خوب بخونیم وبعد بریم سراغ کتاب تست.درمورد کتاب پارسه و گسترش علوم پایه، از بچه ها که پرسیدم میگن پارسه خیلی بهتر ازگسترشه.کتاب گسترش غلط زیاد داره ومختصره.

منم پارسه رو گرفتم.
موفق باشین.
برای نظریه بهترین کتاب برای درس لینز و تمریناتش.
برای نکات و تست کتاب پارسه بهترینه ولی تمام تست هارو نداره.
به هیچ وجه پوران پژوهش رو انتخاب نکنین چون سرشار از اشتباهاته
گسترش رو ندیدم
نظریه راهیان هم خوبه.توضیحاتش کامله و از پایه گفته.چند تا هم آزمون آخرش داره که برای خود سنجیه.سوالات کنکورای قبل رو هم کامل پوشش میده.فقط اشکال چاپی داره چند جا .چون چاپ اول بوده البته
من هم نظریه راهیان دارم خوبه راضیم فصول آخر که مربوط به پیچیدگی و مدل های محاسباتی هست رو هم داره
لینک مرجع