تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: بررسی سوالات اصول مدیریت کنکور ای تی 89
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3

danialfx

(06 اسفند 1389 11:57 ق.ظ)mmpf نوشته شده توسط: [ -> ]اره راست میگی .من یه پاور پوینت دانلود کردم که کل سوالات توش بود .همه 6 تا سوال دقیقا توش بود!!!!!!!!!!!
مثل اینکه اون رو هم اشتباه زدیم.

یه جا اپلودش میکنین ما هم ببینیم چیه؟؟
بله.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(06 اسفند 1389 12:43 ب.ظ)mmpf نوشته شده توسط: [ -> ]بله.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خیلی ممنون!

مدیریت‌ام شد 16% Sad
افق زمانی که بارزترین تفاوت ای دو تاست ...
من فکر میکنم سطوح سازمانی ربطی بهشون نداره..؟
چرا سطوح سازمانی مهمترین تفاوت بین آنها میباشد.
فکر کنم اکثریت قبول دارن که اون سوال جوابش جزئیات بود. باید به سازمان اعتراض بدیم نست به این تست.
البته جایی بسی خوشحالی داره اگه سطح سازمانی جواب باشه

چون من اونو زدم اما آنطور که دیدم اون جز تفاوتهاش بود.

danialfx

(02 اسفند 1389 08:49 ب.ظ)danialfx نوشته شده توسط: [ -> ]سوال 61 به نظر میرسه گزینه 1 میشه‌: کارایی یعنی انجام کارها به نحو شایسته و اثر بخشی یعنی انجام کارهای شایسته.
سوال 62 یعنی انواع تصمیم‌ها فکر میکنم گزینه 4 یعنی تصمیمات برنامه ریزی شده و تصمیمات برنامه ریزی نشده میشه.
سوال 63 یعنی تفاوت برنامه های استراتژیک و عملیاتی یکی از 2 گزینه 2 و 3 یعنی جزئیات یا دامنه باید باشه. دقیق نمیدونم. شاید گزینه 2 جزئیات بشه.
سوال 64 یعنی 4 رکن اصلی سازماندهی فکر میکنم گزینه 3 میشه یعنی‌: تقسیم کار. گروه بندی. سلسله مراتب . هماهنگی.
سوال 65 یعنی منابع قدرت . جواب به احتمال زیاد گزینه 2 یعنی قدرت مبتنی بر شخصیت میشه که وجود نداره.
سوال 66 رو هم نمیدونم. اگه من سرجلسه کنکور بودم شاید گزینه 2 یعنی یک ارزیابی سریع درباره شایستگی های داوطلب میزدم.

طبق کلید سنجش
سوال 63 گزینه صحیح شد سطح سازمان
سوال 66 هم گزینه صحیح شد تعیین توانایی های داوطلب با توجه به شغل مورد نظر.
بقیه هم گزینه های بالا درست بود.
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع