تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: رفع اشکالات درسی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دکتر اگه یه قسمت هم برای رفع اشکالات درسی داشته باشیم خیلی عالی میشه برای هر درس یه پست یا که نه می خوای ادامه همین پست های معرفی منبع بچه‌ها اشکالات رو هم مطرح کنن هرکی بلد بود جواب بده برای اونایی که بلدن تمرین میشه اونایی هم که بلد نیستن یاد میگیرن حالا هر طور صلاح میدونی.
چرا کسی این قسمت رو پی گیری نمی کنه پیشنهاد خوبیه ها.
نیست؟
(22 خرداد 1389 04:26 ب.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط: [ -> ]چرا کسی این قسمت رو پی گیری نمی کنه پیشنهاد خوبیه ها.
نیست؟

پیشنهاد خوبیه، منم قبلاً پیشنهاد مشابهی داده بودم
من بعد از امتحاناتم پایه‌ی این کارم
(22 خرداد 1389 06:32 ب.ظ)hamidkhl نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 خرداد 1389 04:26 ب.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط: [ -> ]چرا کسی این قسمت رو پی گیری نمی کنه پیشنهاد خوبیه ها.
نیست؟

پیشنهاد خوبیه، منم قبلاً پیشنهاد مشابهی داده بودم
من بعد از امتحاناتم پایه‌ی این کارم

افزودن چنین بخشی حجم مطالب رو خیلی بالا می بره. من نیاز دارم که یکی مدیریت این بخش رو به عهده بگیره. متاسفانه من نمی تونم تنهایی از پس مدیریت این بخش بر بیام.
پس دوستانی که پتانسیل قبول مدیریت این بخش(رفع اشکالات درسی) رو دارند اعلام آمادگی کنن ببینیم چی میشه.
من فوق العاده موافقم و خواستم یه موضوع جدید درست کنم که وقت نشده بود که این مطلب رو دیدم اگه یکی این کار رو بکنه خیلی ممنون میشم
(31 خرداد 1389 01:12 ب.ظ)roya نوشته شده توسط: [ -> ]من فوق العاده موافقم و خواستم یه موضوع جدید درست کنم که وقت نشده بود که این مطلب رو دیدم اگه یکی این کار رو بکنه خیلی ممنون میشم

تا وقتی کسی اعلام آمادگی نکنه برای قبول مدیریت این بخش قابل ایجاد نیست.
من فکر کنم اینکه کسی مسئولیت قبول نمی کنه برای این هست که فکر می کنند در صورت پذیرفتن باید توانایی پاسخگویی به سوالات را داشته باشند.
یکی بیاد مسئولیت مدیریت رو بر عهده بگیره (درج و حذف موضوعات). جواب‌ها رو هر کسی بلد بود میده.
(31 خرداد 1389 07:31 ب.ظ)pos نوشته شده توسط: [ -> ]من فکر کنم اینکه کسی مسئولیت قبول نمی کنه برای این هست که فکر می کنند در صورت پذیرفتن باید توانایی پاسخگویی به سوالات را داشته باشند.
یکی بیاد مسئولیت مدیریت رو بر عهده بگیره (درج و حذف موضوعات). جواب‌ها رو هر کسی بلد بود میده.

طبق بحثی که در یه پست دیگه در همین رابطه انجام شد اقای تنهایی نظرش اینکه نمی شه بدونه مدیر این بخش رو ایجاد کرد دلیلش هم اینکه جواب هایی که بچه‌ها میدن غلط و درستش با هم قاطیه و باید یک نفر باشه که جواب درست رو تایید کنه و به نظر من هم درست میگن آدم سوالشو داشته باشه بهتر از اینکه جواب اشتباه بگیره و کلی مشکل دیگه براش پیش بیاد.

نتیجه اخلاقی‌: بگردید دنبال یه آدم کار درست از لحاظ درسی Big Grin
این بخش با مسئولیت خودتون!! راه اندازی میشه

باشد مه مقبول افتد
لینک مرجع