تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گریمالدی ترجمه چه کسی؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
برای این درس من منطق و مجموعه ها رو از روی راهیان ارشد خوندم کتاب خوبیه از نظر توضیحی اما ناقص و با غلط هست واس همین رفتم سراغ کتاب پوران یوسفی که اصلا توضیح نداره همش نکته اس که بدون فهمیدن باس حفظ کنی ...
واس همین رسیدم به ساختمان گسسته گریمالدی که تو اینجا هم کلی از تاپیک ها رو خوندم دیگه سرم درد گرفته...
واس گریمالدی ترجمه چه کسی خوبه؟
4جلدی؟عالم زاده؟یا 3 جلدی یه نفر دیگه که یاد م رفت؟
بعضی های میگن عالم زاده ویرایش 4وم کتاب رو ترجمه کرده اما اون بنده خدا ویرایش سوم...بین ویرایش 4 و 3 کتاب گریمالدی تغییرات محسوس هست؟
کدوم رو بخرم؟
کئوم بهتر و روون تر توضیح داده ؟
ممنون میشم جواب بدین
سلام
دوست عزیز من خودم کتاب گریمالدی ترجمه دکتر رضوانی و دکتر شمس از انتشارات فاطمی دارم. ویرایش سوم ... 4 جلد هستش که یک جلد هم کتاب دکتر رضوانی به عنوان حل المسائل به چاپ رسونده . به نظر من کتاب جامع و خوبیه و در کنار کتاب پوران می تونه منابع کافی برای ارشد باشه البته نظر شخصی من اینه تا تابستان سال بعد از روی گریمالدی مباحث خوب خونده بشه و تمریناتش حل بشه و بعدش سراغ کتاب پوران برید. درباره ویرایش چهارم اطلاعی ندارم
یعنی من با خوب خوندن این کتاب میتونم مشکلاتی رو که در گسسته دارم حل کنم؟
هر جلدش چند تومنه؟الان هر4تا رو بخرم ؟یا فقط جلد 1 رو بخرم فعلا؟
بعد ببخشید میه بگین برای طراحی الگوریتم کتاب سی ال ار اس clrs ترجمه چه کسی بهتره؟
تابش یا مقسمی یا ...؟
محل درج موضوع نامناسبه.
دقت فرمایید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بسته میشه.
لینک مرجع