تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: فروم فعال و قوی مثل مانشت برای ارشد مدیریت!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

می دونم که اینجا جای این سوال نیست اما من واقعا برام جواب این سوال مهمه......چون نمی دونستم کجا باید مطرحش کنم اومدم اینجا تاپیک زدم

دوستان شما برای ارشد مجموعه مدیریت (بازرگانی- صنعتی-دولتی-فن آوری اطلاعات-تکنولوژی)، فروم و انجمن فعال و قوی مثل این مانشت خودمون که واقعا عالی و کامله، سراغ ندارین؟

جواب این سوال برام واقعا مهمه به دلیلی

ممنون از شما

دوستان کسی نظری نداره؟
من هم خوشحال میشم اگه کسی سراغ داره معرفی کنه
قبلا که واسه دوستم سرچ می کردم به سایت modir.ir برخورد کرده ام ولی نمی دونم تا چه اندازه قوی هست! فکر کنم حالت فروم نداشته باشه! یه جورایی واسه مدیریت های مختلف بخش منابع و کارنامه و ایناش خوبه فکر کنم.ضمن این که فکر کنم جزوات رایگان نداره و اکثرشون فروشی هستند.

اینم هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و این یکی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(27 بهمن 1391 07:25 ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط: [ -> ]قبلا که واسه دوستم سرچ می کردم به سایت modir.ir برخورد کرده ام ولی نمی دونم تا چه اندازه قوی هست! فکر کنم حالت فروم نداشته باشه! یه جورایی واسه مدیریت های مختلف بخش منابع و کارنامه و ایناش خوبه فکر کنم.ضمن این که فکر کنم جزوات رایگان نداره و اکثرشون فروشی هستند.
من این رو دیده بودم ولی زیاد جالب نبود کامل و جامع نیست در حد مانشت که اصلا نیست Big Grin
اینجام ی سر بزنین

اینجام ی سر بزنین فقط قبلش بگم انجمن مهندسان ایران واقعا در مورد رشته های مهندسی قوی

ی بخش هم به اسم مدیریت داره فک کنم بدک نباشه قضاوت با خودتون

موسس این سایت همون کسیه که امسال امضا جمع آوری کرد و با کمک دانشجویان موفق شدن ظرفیت شریف رو برگردونن ...

قبلا آدرسش helpgsme.ir بود.. که الان حیات خودش رو داره دنبال میکنه و رتبه های خوبی اونجا رو دارن می چرخونن

موید باشید
(10 مهر 1392 10:56 ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط: [ -> ]

موسس این سایت همون کسیه که امسال امضا جمع آوری کرد و با کمک دانشجویان موفق شدن ظرفیت شریف رو برگردونن ...

قبلا آدرسش helpgsme.ir بود.. که الان حیات خودش رو داره دنبال میکنه و رتبه های خوبی اونجا رو دارن می چرخونن

موید باشید

من هم خیلی وقت بود به دنبال چنین وب گاهی بودم. واقعا متشکرم.
لینک مرجع