تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: [دانلود] کلید اولیه مدرسان شريف براي سوالات مهندسی کامپیوتر:کد B
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
کلید اولیه سوالا رو از سایت مدرسان گرفتم.
(24 بهمن 1391 12:03 ب.ظ)kaka22 نوشته شده توسط: [ -> ]کلید اولیه سوالا رو از سایت مدرسان گرفتم.

این جوابا درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟HuhHuh
جوابای مشترکش داغونه ...................................در حد لالیگا
گزینه ها واضح رو اشتباه زده
احتمالا درست باشه.فعلا که فقط همین یه کلید هستش تا وقتی که کلیدای سازمان سنجش بیاد.
(24 بهمن 1391 12:03 ب.ظ)kaka22 نوشته شده توسط: [ -> ]کلید اولیه سوالا رو از سایت مدرسان گرفتم.

درود بر همه
نظرتون درباره این کلیدا چیه ؟؟؟
من فک کنم اشتباه زیاد داره (خدا کنه اینجوری باشه )من چند تایی شو چک کردم اعصابم خراب شد Angryولش کردم با این وجود تو 10 تا سوال اول زبان فک کنم مشکل داشت همچنین ریاضیات و مشترکا هم دو سه تا مشکل داشت (البته مشترکارو کامل نگاه نکردم)
دوستان درصداتون رو بزنید.
باوو اصلا نمیشه بهش اعتماد کرد 35 رو زده 2 و 36 3 !!!
چند تام که خالی گذاشته یعنی طرف چیزی بارش نبوده!
همین جوابای که بچه های سایت گذاشتن مطمئن تره!
(24 بهمن 1391 12:29 ب.ظ)mortez28 نوشته شده توسط: [ -> ]جوابای مشترکش داغونه ...................................در حد لالیگا
گزینه ها واضح رو اشتباه زده

با این وضع مشترک من منفی شد!!!

(24 بهمن 1391 12:35 ب.ظ)kaka22 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان درصداتون رو بزنید.

با این جوابا که خیلی بد شد

زبان 27 %
ریاضی 8 %
مشترک -3 %
معماری 0 %
نرم افزار -3 %
هوش 16 %

اگه کلید سازمان سنجشم اینجوری باشه من که قید ارشدو زدم!Sad
(24 بهمن 1391 12:25 ب.ظ)shine66 نوشته شده توسط: [ -> ]

این جوابا درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟HuhHuh

منکه می ترسم نگاه کنم بزارین جواب سنجش بیاد
صحتش رو تایید میکنید؟؟؟ :|

باسه کدوم دفترچه هست اصلا همینجوری سیاه کردن گذاشتن رو سایت
تو سایت مدرسان که نزده کدوم دفترچس چطور شما میگید کد b????????????????
(24 بهمن 1391 01:14 ب.ظ)vvaahhiidd نوشته شده توسط: [ -> ]صحتش رو تایید میکنید؟؟؟ :|
نه،اصلاTongue
نمیدونم چرا دوستان اینقدر سریع به جوابهایی که دادن شک میکنن،علاوه بر این در مورد هر سوال تو همین مانشت کلی بحث شده،تقریبا فهمیدیم کلید سوالات رو، بجز سوالاتی که اختلاف نظر زیاد دیده میشه.
اگه درس باشه که من اوضام خرابه باید همون آزاد برم!40 و 41 چرا اینجور زده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Confused
اشتباه زیاد داره اصلآ بررسی نکنید تا کلید سنجش بیاد
(24 بهمن 1391 01:46 ب.ظ)nader618 نوشته شده توسط: [ -> ]تو سایت مدرسان که نزده کدوم دفترچس چطور شما میگید کد b????????????????

دوست عزیز چون سوالاش کدB بود، احتمالا جوابارو از رو اون زدن.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع