تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن 91)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
(15 بهمن 1391 10:57 ب.ظ)sahar67 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها کد امنیتی رو نشون نمیده چیکار کنم تا درست شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
صفحه refresh کن شاید درست شه!

(15 بهمن 1391 10:57 ب.ظ)sahar67 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها کد امنیتی رو نشون نمیده چیکار کنم تا درست شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
صفحه refresh کن شاید درست شه!
سلام میگم الان معدل کل ما اضافه شد باید ویرایش کنیم یا همون زمان ثبت نام ملاک هستش؟

روی تصویر کد امنیتی کلیک راست کن و properties رو بزن آدرس رو کپی کن و تو یه صفحه دیگه در قسمت آدرس paste کن و اینتر بزن.اینطوری معلوم میشهBlush
با فایر فاکس برید مال همه باز میشه
سلام
من اول با کروم باز کردم عکسم افتاد وسط بعد که با فایرفکس باز کردم، درست شد (افتاد روی عکسم) ولی شماره ی کناری رو نمیاورد. مجدد که با فایرفکس امتحان کردم دوباره عکس افتاد وسط و یه قسمت از شماره ها هم نمیومد، منم آدرس رو کپی کردم توی یه صفحه ی جدید این بار کامل درست شد.
دقت کنید که بالا سمت راست یه شماره 11 رقمی هست (با چرخش 90 درجه در جهت عقربه های ساعت)
موفق باشید
با اینترنت اکسپلورر باز نمی کنه!!!!
با فایر فوکس به راحتی باز می شه
دوستان، من یه سوال جدّی دارم. خواهش میکنم اگه کسی میدونه جواب بده.

من هر 2 آزمون کامپیوتر و آی.تی رو شرکت کردم. و روز ثبت نام هم 2 تا کارت ازشون دریافت کردم.
حالا امروز وقتی شماره پرونده آی.تی رو میزنم بهم میگه داوطلب مورد نظر یافت نشد!!! (هر 2 تا کارت رو با جستجوی شماره پرونده "کامپیوتر" برام میاره)
ولی مسأله اینه که: برای هر 2 آزمون یه شماره پرونده زده (برای آی.تی هم مال کامپیوتر رو نوشته)! در حالیکه موقع ثبت نام برای هر کدوم یه شماره پرونده مجزا داده بود.

آیا این اشتباهه و باید برم اصلاحش کنم؟ یا اینکه (چون آی.تی شناوره، همون کامپیوتر رو درنظر میگیرن)Huh
مال همه همینطوره؟؟؟؟

خواهش میکنم زود بم بگید.ConfusedSad

راستی، مگه آزمون کامپیوتر هر سال توی 2 نوبت برگزار نمیشه؟ یکی 5شنبه عصر و اون یکی جمعه صبح؟ پس چرا اینجا زده جمعه صبح؟ نکنه قراره کل آزمونو یه دفعه ای بدیم؟!!!Blush
چرا سایت باز نمیشه دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(16 بهمن 1391 12:42 ق.ظ)SSMAE نوشته شده توسط: [ -> ]راستی، مگه آزمون کامپیوتر هر سال توی ۲ نوبت برگزار نمیشه؟ یکی ۵شنبه عصر و اون یکی جمعه صبح؟ پس چرا اینجا زده جمعه صبح؟ نکنه قراره کل آزمونو یه دفعه ای بدیم؟!!!Blush

بله همون جمعه صبح اول دفترچه زبان و ریاضی و مشترک رو میدن بعد اونارو جمع میکنن دفترچه تخصصی رو میدن
درست شد بچه ها .
دوستان این اعدادی که حاشیه کارت سمت راست نوشته شدن مهم اند؟ اخه کارت من اعدادش فک کنم ناقصهSad اصلا چی هستن؟؟
slinda جان ممنون. ولی اون یکی سوالم چی؟

(16 بهمن 1391 12:42 ق.ظ)SSMAE نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان، من یه سوال جدّی دارم. خواهش میکنم اگه کسی میدونه جواب بده.

من هر ۲ آزمون کامپیوتر و آی.تی رو شرکت کردم. و روز ثبت نام هم ۲ تا کارت ازشون دریافت کردم.
حالا امروز وقتی شماره پرونده آی.تی رو میزنم بهم میگه داوطلب مورد نظر یافت نشد!!! (هر ۲ تا کارت رو با جستجوی شماره پرونده "کامپیوتر" برام میاره)
ولی مسأله اینه که: برای هر ۲ آزمون یه شماره پرونده زده (برای آی.تی هم مال کامپیوتر رو نوشته)! در حالیکه موقع ثبت نام برای هر کدوم یه شماره پرونده مجزا داده بود.

آیا این اشتباهه و باید برم اصلاحش کنم؟ یا اینکه (چون آی.تی شناوره، همون کامپیوتر رو درنظر میگیرن)Huh
مال همه همینطوره؟؟؟؟

کسی میتونه کمکم کنهExclamation بچه هایی که 2 آزمون شرکت کردن؟؟؟
(16 بهمن 1391 01:12 ق.ظ)SSMAE نوشته شده توسط: [ -> ]slinda جان ممنون. ولی اون یکی سوالم چی؟

(16 بهمن 1391 12:42 ق.ظ)SSMAE نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان، من یه سوال جدّی دارم. خواهش میکنم اگه کسی میدونه جواب بده.

من هر ۲ آزمون کامپیوتر و آی.تی رو شرکت کردم. و روز ثبت نام هم ۲ تا کارت ازشون دریافت کردم.
حالا امروز وقتی شماره پرونده آی.تی رو میزنم بهم میگه داوطلب مورد نظر یافت نشد!!! (هر ۲ تا کارت رو با جستجوی شماره پرونده "کامپیوتر" برام میاره)
ولی مسأله اینه که: برای هر ۲ آزمون یه شماره پرونده زده (برای آی.تی هم مال کامپیوتر رو نوشته)! در حالیکه موقع ثبت نام برای هر کدوم یه شماره پرونده مجزا داده بود.

مال همه همینطوره؟؟؟؟

کسی میتونه کمکم کنهExclamation بچه هایی که ۲ آزمون شرکت کردن؟؟؟
من دو آزمون شرکت کردم اما نهایتا برای ثبت نام یه سری اطلاعات(شماره ی پیگیری و پرونده) بهم داد.شماره ی پرونده ی هر دو هم الان یکیه.فکرنمیکنم اشتباهی باشه چون شما در واقع یه پروسه ی ثبت نام طی کردید و آی تی رشته ی شناورتون بوده.اما شماره ی داوطلبی متفاوته!
من اصلا صفحه اصلی سایت سنجش رو نمیتونم باز کنم

من اینطوریم یا همه همینطورین؟؟؟؟؟؟

چیکار کنم؟؟
(16 بهمن 1391 09:04 ق.ظ)mahnaz782 نوشته شده توسط: [ -> ]من اصلا صفحه اصلی سایت سنجش رو نمیتونم باز کنم
من اینطوریم یا همه همینطورین؟؟؟؟؟؟

دیروز مشکل داشت ، ولی الان خیلی خوب بازشد .
چنددفعه رفرش کنید درست میشه .
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع