تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: اگر بر میگشتید به پارسال این موقع
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان . امیدوارم در کنکور هفته آینده موفق باشید
یه سوال از بچه هایی که امسال میخوان کنکور بدن داشتم . اینکه اگه به سال قبل بر میگشتید چه طور درسها رو میخوندید . روی چه درسهایی بیشتر وقت میذاشتید یا چه کار هایی را انجام نمیدادید
من خودم میخوام سال بعد آی تی شرکت کنم
خوشحال میشم از تجربیاتتون استفاده کنم
سلام.
اصلا به کنکور فک نمی کردم.
به این زودی؟ چه خبره مگه Big Grin
شاید در شهریور ماه دروس معماری و سیستم رو می خوندم.
یه چیزیم یادآور بشم باید به خودتم نگا کنی چه قد طول می کشه یه مطلبو یاد بگیری و اینکه پایت تو درسا چه جوری که اگه ضعیف باشی می تونی زودتر شروع کنی ولی با ساعت کم و بازه های کوتاه. زود شروع کردن باعث زدگی می شه که این یه ماه آخر دیگه اصلا حال و حوصلت نمی گیره درس بخونی ... بری تاپیک هارو نگا کنی( حوصلت نمی گیره نرو Big Grin) می بینی خیلی از بچه ها اومدن گفتن دیگه حال نداریم بخونیم و این حرفا ... خلاصه با این معیارهایی که گفتم و بقیه دوستان می گن یه تصمیم بگیر. من خودم از مهر شروع کردم به خوندن تازه اوایلش خیلیم جدی نبود!
موفق باشید Wink
سلام
الان تا تابستون زبانتون رو تاجای ممکن تقویت کنین و اگه دانشجوئید معدلتونو بالاتر ببرین.
فعلاً زوده کنکوری بخونین
خدا شکر نیستم
الان از استادای بی سواد که اصلا سر فصل حالیشون نبود و دانشگاه سطح پایین و مدرکای کشکی استادام ترک تحصیل میکردم
خدا شکر الان این فکرا تو سرمه!
من اگر برمیگشتم ، اول روی زبان کار میکردم .( چون زبان همه جا به درد میخوره چه برای کنکور چه جاهای دیگه )
بعد هم چون زمان زیادی تاکنکوره کتابهای مرجع دروسی که ممکنه اشکال داشته باشم رو میخوندم .
لینک مرجع