تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ipو ep
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
Huhلطفا یکی بگه ipو epکدوم static link است و کدوم dynamic link?
چرا در تست 29 کنکور مهندسی 90 جواب شده 1؟
مگه static link ،ep نیست وdynamic link ،ip؟
ip و ep که آدرس بازگشت را ذخیره می کنند و ip اشاره گر به دستور بعدی است
که قرار است اجرا شود و ep اشاره گر به رکورد فعالیت برنامه فراخوان.
پس در سوال 29 جواب میشه گزینه 2 یعنی آدرس 1000 ،static link
وآدرس 600،dynamic linkولی جواب این سوال را سنجش برعکس زده.
قبلا جواب این سوال داده شده ولی اشتباه
گزینه ۳ درسته. تا اونجایی که من خاطرم هست IP و EP هیچ ارتباطی به لینک پویا و لینک ایستا ندارن

ویرایش: قبلا نوشته بودم ۱ درسته اما گزینه درست گزینه ۳ هستش.
پس این لینک پویا و لینک ایستا توضیحش چی میشه
داخل کتاب من (راهیان ارشد)هیچ توضیحی راجع به این موضوع داده نشده
من این سوال رو تو یه تاپیک دیگه جواب داده بودم. هرچی می‌گردم پیداش نمی‌کنم
دوستان این static link و dynamic link باید همون زنجیره
SCP (اشاره گری به رکورد فعالیت بلوک یا زیربرنامه در برگیرنده زیربرنامه جاری برای ارجاعات غیرمحلی )
DCP اشاره گری به رکورد فعالیت بلوک یا زیربرنامه صدا زننده زیربرنامه جاری برای ارجاعات غیرمحلی) باشه که طبق تعریف این دو و صورت مسئله ، گزینه ۳ درست است.
لازم به ذکره که کلمه "link" همون پیوند (زنجیره) ،اتصال هستش که در بالا به اشاره گر زنجیره ایستا و اشاره گر زنجیره پویا اشاره می کنه.
کلید سنجش :گزینه 3
ولی تا اونجایی که من کلیدها رو دیدم شده 1.
مگر اینکه سنجش اصلاح کرده باشه جوابهارا.
(27 دى 1391 10:00 ق.ظ)samaneh22 نوشته شده توسط: [ -> ]ولی تا اونجایی که من کلیدها رو دیدم شده 1.
مگر اینکه سنجش اصلاح کرده باشه جوابهارا.
گزینه ۳ درسته. من اشتباه کرده بودم. شما اگر تعاریف پست ۵ رو در نظر بگیرید گزینه ۳ درست خواهد بود.
خیلی ممنون
جواب صحیح گزینه 3
همونطور که میدونیم در حوزه ایستا باید از متغیر های غیر محلی برنامه در برگیرنده زیر برنامه مورد نظر استفاده کرد و در حوزه پویا باید از متغیرهای غیر محلی برنامه فراخواننده زیربرنامه موردنظر استفاده کرد.که در اینجا هر دومورد توسط برنامه main انجام میشود پس باید یه رکورد فعالیت mainرجوع شود که آدرس ابتدای آن 1000است.
سلام دوستان من خودم هم نظرم اینه که گزینه 3 درسته و بهش رسیدم اما کلید سنجش میگه گزینه 1 درسته. چرا واقعا؟
لینک مرجع