تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مشکل در پروژه آز معماری کمک کنید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
استاد آزمایشگاه معماری کامپیوتر پروژه داده گفته که برین صفحه ۱۳۱کتاب معماری مانو ترجمه ی سپیدنام رو با verilog (نرم افزار modle sim)پیاده سازی کنید و کدش رو برام بیارین دو هفته وقت داده بود که من یک هفته اش رو خودم وقت گذاشتم به نتایج جالبی نرسیدم کسی می تونه کمکم کنه؟ ۱۰نمره داره !کسی کدش رو نداره؟
توی طراحیcu ان کسی می تونه کمکم کنه؟ و همچنین حافظه و نحوه ی وصل کردن سیمها به هم؟
چرا کسی جواب نمی ده
سلام
اینجا رو ببینید امیدوارم مشکلتون حل شه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
برنامه نویسی وریلاگ با وجود اینکه منابع کمی داره اما ساده اس و سخت نیست
اما برنامه مدل سیم اشک من رو در اورد تا کرکش رو پیدا کردم
اگه بار اول هست میخواین کار کنین حتما با یکی دو تا از بچه ها کار کنیم که کارها موازی پیش بره چون یکم سنگین هست بخصوص اینکه وقتی میبینی کلاک و همه چیز تو برنامه سرجاشه ولی دوپالس بیشتر نمیره یا اصلا سیگنال نداری
شما میتونی با وریلاگ فلیپ فلاپ هارو به راحتی پیدا سازی کنی
کلا کد نویسیش راحته اما برانامه یکم اذیت میکنه
شما برید جلو گیر کردین خبر بدین اگه وقت شد و بلد بودم خوشحال میشم مفید باشم
(09 دى 1391 08:41 ب.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط: [ -> ]برنامه نویسی وریلاگ با وجود اینکه منابع کمی داره اما ساده اس و سخت نیست
اما برنامه مدل سیم اشک من رو در اورد تا کرکش رو پیدا کردم
اگه بار اول هست میخواین کار کنین حتما با یکی دو تا از بچه ها کار کنیم که کارها موازی پیش بره چون یکم سنگین هست بخصوص اینکه وقتی میبینی کلاک و همه چیز تو برنامه سرجاشه ولی دوپالس بیشتر نمیره یا اصلا سیگنال نداری
شما میتونی با وریلاگ فلیپ فلاپ هارو به راحتی پیدا سازی کنی
کلا کد نویسیش راحته اما برانامه یکم اذیت میکنه
شما برید جلو گیر کردین خبر بدین اگه وقت شد و بلد بودم خوشحال میشم مفید باشم

من وریلاگ بلدم همه اش رو طراحی کردم فقط توی cu ان رو بلد نیستم و همچنین نمی تونم حافظه اش رو پیاده سازی کنم شما می تونید کمک کنید تا دوشنبه بیشتر وقت ندارم

(05 دى 1391 11:05 ب.ظ)bagherok نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
اینجا رو ببینید امیدوارم مشکلتون حل شه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون ولی سایته باز نشد
لینک مرجع