تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: رياضي مهندسي
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
بچه ها واسه ریاضی مهندسی واسه آزاد پارسه بهتره یا نصیر؟
چقدر اینجا خلوته
برای ریاضی مهندسی ازاد چی بخونم؟
من که کلا گیج شدم...بین این همه کتاب نمیدونم سراغ کدومش برم...کاش یکی میتونست اینا رو جمع بندی کنه!
من معادلاتم هم زیاد خوب نیست...من ریاضی مهندسی رو با 12 پاس کردم ولی یک کلمه هم ازش نفهمیدم
با این اوصاف که میگید فکر کنم باید بیخیال این درس بشم...
(03 تير 1391 11:50 ق.ظ)ali reza نوشته شده توسط: [ -> ]من که کلا گیج شدم...بین این همه کتاب نمیدونم سراغ کدومش برم...کاش یکی میتونست اینا رو جمع بندی کنه!
من معادلاتم هم زیاد خوب نیست...من ریاضی مهندسی رو با 12 پاس کردم ولی یک کلمه هم ازش نفهمیدم
با این اوصاف که میگید فکر کنم باید بیخیال این درس بشم...
هیچ وقت دست از تلاش برندارید، شما میتونید ویس استاد کریمی رو با جزوه‌ی ایشون گوش بدید و فکر کنم مفید باشه البته کتابش رو اگه داشته باشین که خیلی عالی میشه؛ ولی کتاب مدرسان شریف از سطح ابتدایی شروع کرده و اگه از پایه مشکل داشته باشین تا حد زیادی کمکتون میکنه، معتقدی پارسه هم کتاب خیلی کاملیه که نکات اضافیه زیادی داره ولی تمرینات و تست های خیلی خوبی داره.
حالا انتخاب با خود شماست.
موفق باشین.
حالا به نظرتون من کتاب پارسه رو بخونم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(03 تير 1391 03:23 ب.ظ)mohsen_4050 نوشته شده توسط: [ -> ]حالا به نظرتون من کتاب پارسه رو بخونم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آره، کتاب خیلی خوبیه و دوستان موفق زیادی یشنهاد کردن به خوندش،‌
در کل بررسی که من کردم دوستانی که ریاضی مهندسی خوندن از یکی از سه کتاب زیر حتما استفاده کردن
معتقدی پارسه
نامی مدرسان شریف
کریمی موسسه نصیر
(28 شهریور 1390 10:17 ق.ظ)missmas نوشته شده توسط: [ -> ]بهترین راه به نظرم جزوه معتقدی به همراه VOICE اش هست، ۲ تا کتاب کوچیک هم داره معتقدی مال پارسه اس...یکیش تست سال های قبل، یکیش هم تست های تالیفی و خلاصه درس
کلاً معتقدی خیلی خلاصه بهت چند تا روش یاد می ده که تستارو می خوری راحت
موفق باشی

میشه لینک Voice معتقدی رو بذارین،ممنون
(03 تير 1391 05:05 ب.ظ)parva نوشته شده توسط: [ -> ]در کل بررسی که من کردم دوستانی که ریاضی مهندسی خوندن از یکی از سه کتاب زیر حتما استفاده کردن
معتقدی پارسه
نامی مدرسان شریف
کریمی موسسه نصیر

الان رده بندی کردین اینا رو؟ :دی بعدا ویس کریمی با کتابش جور هست؟ می شه ویس رو با کتاب خوند یا باید جزوش باشه؟

ممنون ولی درخواست ویس برای دانلود نکردم که :دیٰ جواب سوالم رو نگرفتم!
(15 تير 1391 03:45 ب.ظ)pouri_sb نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون ولی درخواست ویس برای دانلود نکردم که :دیٰ جواب سوالم رو نگرفتم!
معذرت میخوام، اشتباه کردم، اون پست رو حذف می کنم.
درباره سوالتون اطلاع ندارم، بازم ببخشید.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع