تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: حداقل رتبه ی قبولی تهران
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
درود بر همه ی اعضای مانشت

یه سوأل...
حداقل رتبه برای قبولی تهران چنده؟؟
این سوأل ذهن من و خیلی از دوستامو درگیر کرده!!! (یه سری هم همچین دپرس شدید شدن!!)
تو سایت مدرسان یه سری کارنامه های آخرین رتبه (تهران و دیگر شهر ها) رو گذاشته
واسه ی تهران که آدم شاخ در میاره میبینه...رتبه ها همه بین 200 تا 500 ... Huh
مثلا ً این یه نمونش :

کد قبولی :7629
نمره قبولی :5898
رتبه : 445
دانشگاه صنعتی امیرکبیر - روزانه / شبانه
رشته و گرایش : شبانه - مهندسی کامپیوتر- هوش مصنوعی
سهمیه : آزاد

زبان عمومی و تخصصی(انگلیسی) 67.78
ریاضیات 1.75
دروس مشترک(ساختمان داده ها،نظریه زبان ها و ماشین ها،مدارهای منطقی،معماری کامپیوتر،سیستم عامل) 39.51
دروس تخصصی معماری کامپیوتر 0
دروس تخصصی هوش مصنوعی 15.79
دروس تخصصی نرم افزار 16.67
...
بازم از دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره بگه و ملّت رو از نگرانی دربیاره!!!

بدرود!
حداقل رتبه قبولی برای تهران رتبه 1 هست.

فکر کنم عنوان تون با توضیحاتی که دادید تناقض داره ...
(25 آذر 1391 01:12 ق.ظ)Potential نوشته شده توسط: [ -> ]حداقل رتبه قبولی برای تهران رتبه ۱ هست.
ینی الآن شما که خواجه نصیر میخونی رتبه یک هستین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(25 آذر 1391 02:08 ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط: [ -> ]
(25 آذر 1391 01:12 ق.ظ)Potential نوشته شده توسط: [ -> ]حداقل رتبه قبولی برای تهران رتبه ۱ هست.

ای بابا از دسته شما دوتاAngelIdea
خوب منظورشون رو بعدا توضیح دادن آخرین رتبه قبولی تهران یا حداکثر Big GrinTongueرتبه قبولی تهرانHeartHeartHeart
(25 آذر 1391 02:08 ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط: [ -> ]

نه Big Grin من حداکثر رتبه قبولی در تهران رو آوردم Big Grin

البته یه توضیحی در مورد آمار این موسسه ها بدم که اینا معمولا سهمیه شاگرد اولی رو همون سهمیه آزاد مینویسن! من یه بار از پارسه هم همین آمار رو گرفتم و متوجه شدم که شاگرد اولی رو ننوشتن جلوی رتبه ... احتمالا این موسسه هم همین طور شده ! البته فقط حدس میزنم.
این کارنامه کلا مشکل داره.
پارسال با تراز 5800 رتبه 273 اوردن این چطوری 400 شده رتبش?!
کارنامه رتبه 273 هوش تو همین مانشتو ببنید534 نرم

یکی از دوستان در همینجا با رتبه 700 شبانه هوش خوارزمی رو تو تکمیل ظرفیت اورده بود که میگن تو کرجه
تهران یعنی چی ؟ یعنی تمامی دانشگاه های شهر تهران (که حتما منظورتون همینه) یا خود دانشگاه تهران !!؟؟
موسسات رو ولش کن، کارنامه بچه های سال پیش رو ببینی کاملا می تونی متوجه بشی.
دوستی با 131 روزانه تربیت درس قبول شده و با 168 هم شبانه علم و صنعت، واسه نرم همون حول و هوش 170 شبانه ها ی تهران قبول شدن.
مدرسان تبلیغاتی زده.حرف دوستمون که گفتند " اینا معمولا سهمیه شاگرد اولی رو همون سهمیه آزاد مینویسن" حرف درستیه.البته ممکنه واقعا یکی هم سهمیه ش آزاد باشه.
واسه معماری تا 200 یا نهایتا 210-220 هم میشه تهران(آخرش دیگه علم و صنعت) قبول شد (شبانه و روزانه و بدون سهمیه)
ولی دیگه بیشتر بشه صنعتی اصفهان و اصفهان و بعد از اون کرمانشاه !
واسه قبولی توی معماری دانشگاه تهران اگه رتبه ی زیر 90 (حتی خود 90 هم نه) کسی بیاره قطعا روزانه قبول میشه.ولی بعضی سالها همپوشانی رخ میده و باعث میشه که تا 100 و 101 هم قبول بشه به نظر میاد قبل از سال 90 همپوشانی بیشتر بود.
واسه معماری شریف هم رتبه باید تقریبا زیر 60 یا 70 باشه و نه بیشتر(که این بدترین حالت هست)
منظورم دقیقا ً شهر تهرانه...!!!
من واسه گرایش هوش میخونم...!!!...
به قول بچه ها حداکثر رتبه هوش واسه تهران به نظرتون چقدره؟؟؟
تهران همش دود و گرد و غباره این همه جای خوش آب و هوا هست حیف نیستBig GrinTongue
فکر کنم هوشم تا 360و70 خوارزمی قبول شدن.
و روزانه جاهای خوب شهرستان مثل اصفهان و فردوسی مشهد تا 300 هم قبول میشن.
تو هوش بعضی تهرانی ها با شهرستانی ها خیلی تفاوت داره و رتبه بهتری نسبت به تهرانی ها میخوان، مثل شیراز، اصفهان و فردوسی در مقابل الزهرا و خوارزمی.
(26 آذر 1391 12:40 ق.ظ)esi نوشته شده توسط: [ -> ]فکر کنم هوشم تا ۳۶۰و۷۰ خوارزمی قبول شدن.
فقط روزانه یا کلا ً؟؟؟...من خودم قصدم شبانه است...چون میدونم اونقدر قوی نیستم که روزانه رو بیارم...!!!
فکر میکنید تا 400 شبانه ی یکی از دانشگاه های تهران و بیاره؟؟
(26 آذر 1391 01:33 ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط: [ -> ]
(26 آذر 1391 12:40 ق.ظ)esi نوشته شده توسط: [ -> ]فکر کنم هوشم تا ۳۶۰و۷۰ خوارزمی قبول شدن.
فقط روزانه یا کلا ً؟؟؟...من خودم قصدم شبانه است...چون میدونم اونقدر قوی نیستم که روزانه رو بیارم...!!!
فکر میکنید تا ۴۰۰ شبانه ی یکی از دانشگاه های تهران و بیاره؟؟

دوست عزیز چرا این همه ناامیدی؟؟؟ انشاا... بهترین دانشگاه قبول میشی توکلت به خدا باشه مطمئن باش خدا تلاش های ادم را بی جواب نمیزاره مگر این که به صلاحت نباشه/...
(26 آذر 1391 02:16 ق.ظ)deh-ab نوشته شده توسط: [ -> ]دوست عزیز چرا این همه ناامیدی؟؟؟ انشاا... بهترین دانشگاه قبول میشی توکلت به خدا باشه مطمئن باش خدا تلاش های ادم را بی جواب نمیزاره مگر این که به صلاحت نباشه/...

نا امیدی نیست واقع گرایی.من اسی رو درک میکنم.هروقت میخوام استرسم کم شه کف قبولیارو نگاه میکنم.
پارسال 417 شبانه فردوسی
زیر 500 شاهرود
زیر. 600 سمنان ،کرمان
زیر 700 یزد ،خوارزمی

اینا مربوط به هوش و از لیست خود مانشت
(26 آذر 1391 02:16 ق.ظ)deh-ab نوشته شده توسط: [ -> ]دوست عزیز چرا این همه ناامیدی؟؟؟ انشاا... بهترین دانشگاه قبول میشی توکلت به خدا باشه مطمئن باش خدا تلاش های ادم را بی جواب نمیزاره مگر این که به صلاحت نباشه/...
قضیه نا امیدی نیست...قضیه اینه که پایم خیلی ضعیفه...قبلا ً فکر میکردم با یه سال درس خوندن پایم قوی بشه ... ولی دیدم حداقل باید عین این 4 سالی رو که درس نخوندم باید وقت بزارم تا کاملا ً به درسا مسلط بشم ( بخصوص ریاضیم که افتضاحه )
واسه همین تصمیم گرفتم در حدی که فقط بتونم تهران قبول بشم بخونم...ینی فقط کتابای "درس و تست" رو!!
(26 آذر 1391 11:51 ق.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط: [ -> ]نا امیدی نیست واقع گرایی.من اسی رو درک میکنم.هروقت میخوام استرسم کم شه کف قبولیارو نگاه میکنم.
ممنون که درکم میکنی...امیدوارم جایی که دوست داری قبول بشی Big Grin
لینک مرجع