تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سرفصل 25% سوم پارسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درس مدیریت 25% سوم کدوم فصل های پارسه است؟
طبق فایلی که پارسه آپلود کرده بود برای مطابقت کتابها و بودجه بندی آزمونها، میشه فصلهای 1 تا 14 جلد دوم
(05 آذر 1391 09:49 ق.ظ)s.sadri نوشته شده توسط: [ -> ]طبق فایلی که پارسه آپلود کرده بود برای مطابقت کتابها و بودجه بندی آزمونها، میشه فصلهای ۱ تا ۱۴ جلد دوم

شما مجموعه دوجلدی پارسه رو دارید؟
میشه بگید این دو جلد چند صفحه است؟ کیفیتش خوبه یا نه؟ من فعلا از پوران میخونم ولی مدیریتم ضعیفهUndecided
من دو جلدی پارسه رو دارم اما نمیرسم بخونمشون چون حجمشون زیاده و منم 20 واحد درس دارم این ترم. جلد1 حدود 520 و جلد دو حدود 460
این کتاب به نظرم برای کنکور آی تی زیاد میاد یا شایدم من نمیتونم خوب باهاش ارتباط بگیرم
(05 آذر 1391 12:29 ب.ظ)s.sadri نوشته شده توسط: [ -> ]من دو جلدی پارسه رو دارم اما نمیرسم بخونمشون چون حجمشون زیاده و منم ۲۰ واحد درس دارم این ترم. جلد۱ حدود ۵۲۰ و جلد دو حدود ۴۶۰
این کتاب به نظرم برای کنکور آی تی زیاد میاد یا شایدم من نمیتونم خوب باهاش ارتباط بگیرم

پس حجمش زیاده! خوی توضیح داده؟
راستش همونطور که گفتم من خیلی نخوندمش. یه نگاهی انداختم بهش که به نظر روون میاد متنش
شما چی خوندید؟
خیلی حجمش زیاده و یکبار خوندن کافی نیست اصلا
همون کتاب پیام نور که باهاش اصول مدیریت پاس کردم
من امروز مدیریت های پارسه رو خریدم:

چند نکته:
خیلی گرون بود دو جلد 42 هزار تومان
حجمش زیاده ولی تقریبا تو کل کتاب حداقل 100 صفحه سفید داره!!! اگر تست هاش رو نادیده بگیرید حجمش اصلا زیاد نیست
مطالبش خیلی روان گفته شده من قبلا پوران میخوندم ولی از این خیلی خوشم اومد
(06 آذر 1391 07:45 ب.ظ)s.sadri نوشته شده توسط: [ -> ]همون کتاب پیام نور که باهاش اصول مدیریت پاس کردم
آزمون موسسه ای شرکت میکنید؟
(08 آذر 1391 12:17 ق.ظ)engeneer_19 نوشته شده توسط: [ -> ]
(06 آذر 1391 07:45 ب.ظ)s.sadri نوشته شده توسط: [ -> ]همون کتاب پیام نور که باهاش اصول مدیریت پاس کردم
آزمون موسسه ای شرکت میکنید؟

پارسه
خوبه
اونوقت از روی کتاب دانشگاه ایندفعه کدوم قسمت هاست؟

از روی کتاب پارسه هم اگه میدونین بگید ببینم درسته میخونم
پارسه رو که گفتم! پست شماره 2 همین تاپیک

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مال دانشگاهم میشه فصل 5
البته من که کتاب دانشگاه رو میخونم دلیلش اینه که الان وقت نمیکنم چیز دیگه بخونم و اونم چون قبلا خوندم وقت زیادی ازم نمیگیره (و البته 5 تا از 6 سوال پارسال رو با همین کتاب میشد جواب داد)... وقت داشتم حتما رابینز میخوندم
منم نمیتونم وقت زیادی برای ادامه مدیریت پارس بذارم برای مین میخوام دانشگاه رو بخونم ببینم چطور میشه
مرسی عزیزم
سلام
۲۵% چهارم پارسه : مدیریت کدوم بخش ها میشه؟
طراحی کجاهاست؟ البته من فقط طراحی پوران میخونم
آنالیز ترکیبی گسسته کدوم قسمته پارسه یا پوران میشه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید درباره سرفصل های آزمون
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع