تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: خریدار کناب گسسته دکتر سیدجوادی انتشارات پارسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان. من چند وقتیه دنبال کتاب اقای سیدجوادی از انتشارات پارسه برای درس گسسته می گردم اما متاسفانه پارسه تک فروشی نداره. اگر کسی از دوستان هست که این کتاب رو داره (نویسنده اش حتما دکتر سیدجوادی- مجتبی شاکری- ابوالفضل طرقی حقیقت باشه) و تمایل به فروش داره به من خبر بده. لطف کنید قیمت رو هم بفرمایید. ممنون از لطفتون
(26 آبان 1391 06:56 ب.ظ)behnaz110 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان. من چند وقتیه دنبال کتاب اقای سیدجوادی از انتشارات پارسه برای درس گسسته می گردم اما متاسفانه پارسه تک فروشی نداره. اگر کسی از دوستان هست که این کتاب رو داره (نویسنده اش حتما دکتر سیدجوادی- مجتبی شاکری- ابوالفضل طرقی حقیقت باشه) و تمایل به فروش داره به من خبر بده. لطف کنید قیمت رو هم بفرمایید. ممنون از لطفتون

سلام
من تو نمایشگاه کرمان این کتاب رو دیدم بسیار کتاب چرت و ازون چرت تر قیمیت کتاب !!! 25000 تومان ! به قرآن قسم این یعنی سوء استفاده از کسانی که نیاز به علم دارن، واقعآ شده تجارت تا علم ، خدارو خوش میاد ؟ یارو پدر خودشو در میاره کتاب مینویسه بعد مثلآ میفروشه 13000 تومان بعد کسانی مثل این بنده خدا ها بخاطر مطرح شدن نامشون بین دانشجو ها هرچی دلشون خواست قیمت میزارن ! اینا دلسوز من و شما هستن ؟ بخدا قسم فقط به فکر جیب خودشون هستن. بشما توصیه اکید میکنم که کتاب ÷وران رو بخونید که شرف داره به این کتاب چرت.
دوستان شاید این قیمت زیاد به خاطر بالارفتن قیمت کاغذ باشه!
(26 آبان 1391 10:56 ب.ظ)Helmaa نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان شاید این قیمت زیاد به خاطر بالارفتن قیمت کاغذ باشه!

خدمت شما عرض کنم که من خودم کتاب فروشی دارم و از قیمت کاغذ (بند کاغذ) که بالا رفته مطلع هستم ولی باور کنید دیگه اینقدر هم اوضاع خراب نیست ! نظارت وقتی نباشه هرکی هر کی میشه ...Dodgy
جزوه گسسته دکتر سیدجوادی را میتونید دانلود کنید ولی زیاد جالب نیست همون پوران و راهیان ارشد کافین.
سلام من این کتابو دارم 15000 میفروشم
(14 دى 1391 11:09 ب.ظ)yaser.b نوشته شده توسط: [ -> ]سلام من این کتابو دارم ۱۵۰۰۰ میفروشم

سلام من میخوام شماره تماستون رو میخوام هماهنگ کنم t_negin23@yahoo.com

من میخرم شماره کارت بدین t_negin23@yahoo.com
لینک مرجع