تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: محرومیت از تحصیل در دوره روزانه!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
صفحه ی ۶ دفترچه اومده: [attachment=7626]
برداشت من این شد که چون دوره ی کارشناسی ام روزانه است، دوره ی ارشد اگر هم روزانه قبول شم باید شهریه بدم!
امیدوارم اشتباه فهمیده باشم، لطفا شفاف سازی کنید.
سلام.
در هر مقطع منظورشون بوده.اگر کسی فوق لیسانس یک بار روزانه خونده بار دوم نمیتونه روزانه بخونه.
نه این طور نیست! شما تا دکترا هم اگه روزانه برید پول نمی خواد بدید ولی اگر بخواهید برای ادامه تحصیل به کشور خارجی بروید یا باید این پول را پرداخت کنید ( تمام دوره های تحصیل که روزانه بودید) یا اینکه برای مدتی برای ان کار کنید.
(15 آبان 1391 07:12 ب.ظ)ebigood نوشته شده توسط: [ -> ]نه این طور نیست! شما تا دکترا هم اگه روزانه برید پول نمی خواد بدید ولی اگر بخواهید برای ادامه تحصیل به کشور خارجی بروید یا باید این پول را پرداخت کنید ( تمام دوره های تحصیل که روزانه بودید) یا اینکه برای مدتی برای ان کار کنید.

سلام
من متوجه منظورتون نشدم!!Blush
یعنی کسی که مثلا تا ارشد دانشگاه دولتی و روزانه توی ایران خونده و برای دکترا میخواد بره خارج ؛ باید هزینه این چندسالی که توی ایران مفتی درس خونده را بده؟Huh
مگه میشه؟Huh
پس این همه دانشجو میرن خارج کشور ادامه تحصیل که هزینه چندسال درس خوندن گذششتشون را ندادن و نمیدن!!!
(15 آبان 1391 07:49 ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی کسی که مثلا تا ارشد دانشگاه دولتی و روزانه توی ایران خونده و برای دکترا میخواد بره خارج ؛ باید هزینه این چندسالی که توی ایران مفتی درس خونده را بده؟Huh
هیچی تو این دنیا مفتی نیست.

(15 آبان 1391 07:49 ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط: [ -> ]پس این همه دانشجو میرن خارج کشور ادامه تحصیل که هزینه چندسال درس خوندن گذششتشون را ندادن و نمیدن!!!
پولشو دادن و خواهند داد.
(15 آبان 1391 07:49 ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من متوجه منظورتون نشدم!!Blush
یعنی کسی که مثلا تا ارشد دانشگاه دولتی و روزانه توی ایران خونده و برای دکترا میخواد بره خارج ؛ باید هزینه این چندسالی که توی ایران مفتی درس خونده را بده؟Huh
مگه میشه؟Huh
پس این همه دانشجو میرن خارج کشور ادامه تحصیل که هزینه چندسال درس خوندن گذششتشون را ندادن و نمیدن!!!

سلام دوست عزیز . شما وقتی که فارغ التحصییل میشی توی دورانه روزانه یه تعهد رسمی داری که باید هزینه دولت رو برگردونی . حالا از طریق راههای زیر میتونی با دولت تسویه حساب کنی :

1. به اندازه شهریه دانشجوی هم ورودی شبانه خودت پرداخت کنی
2. دو سال برای دولت خدمت کنی .

به عنوان مثال من خودم زمانی که دوره کاردانی رو تمام کردم برای دریافت مدرک توی یه دفترخونه ثبت اسناد رسمی یه تعهدنامه ای رو پر کردم که شرایط بالا توش نوشته شده بود و تاییدیش رو واسه دانشگاه بردم تا مدرک رو دادن. البته واسه من این جالبه که خیلی از دانشگاه ها زمان تسویه این تعهد نامه رو نمیگیرن ولی فک کنم بعدا زمانی که مثلا بخوای بری خارج از کشور از حلقومت بکشن
لینک مرجع