تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: درخواست کتاب پیتر لینز ویرایش 4
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
اگر کسی ویرایش 4 پیتر لینز را داره بزاره
این لینک به زبان اصلی هست برای ویرایش چهارم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حجمش نزدیک 20 مگابایت هست اگه اشتباه نکرده باشم.

اینم می تونی توی google سرچ کنی :
دانلود نظریه لینز ویرایش چهارم
سلام

این فایلی که شما گذاشتین ویرایش 3 است که مرکز تحقیقات مخابرات سال های قبل اسکن کرده.

من چند روز وقت گذاشتم اینترنتو شخم زدم جز گوگل بوک هیچ جای دیگه نیست.گوگل بوک هم چند صفحه ش رو نشان نمیده.
هیچ کس ترجمه فارسی این کتاب رو نداره!!! کامل باشه.اگر بود ممنون میشم بذارید
سلام. من ویرایش ۴ لینز ( فارسی و pdf ) دارم البته فصل های آخر خیلی اشکال ترجمه داره. اگه هنوز تهیه نکردین بگید تا up کنم.
(ایترنت زغالی و ... Angel)
سلام. کتاب فارسی که تو چاپه رو نمیتونید آپلود کنید.
(18 فروردین 1392 10:51 ق.ظ)Jooybari نوشته شده توسط: [ -> ]سلام. کتاب فارسی که تو چاپه رو نمیتونید آپلود کنید.
البته !
ببخشید ! اطلاع نداشتم.
(18 فروردین 1392 12:47 ق.ظ)Morris نوشته شده توسط: [ -> ]سلام. من ویرایش ۴ لینز ( فارسی و pdf ) دارم البته فصل های آخر خیلی اشکال ترجمه داره. اگه هنوز تهیه نکردین بگید تا up کنم.

سلام دوست عزیز من شدید بهش نیاز دارم اگر ویرایش پنجم باشه که نور الانور میشه اینم ایمیلم ممنون میشم.Smile
syad7man@yahoo.com
اقا من 4 شنبه استاد نظریمو می بینم اگه داشت میارمش آپلودش می کنم تو سایت

قول نمی دم که داشته باشه
دوست عزیز کتاب فارسی رو نباید آپلود کنید.
(24 اردیبهشت 1392 03:28 ق.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط: [ -> ]اقا من ۴ شنبه استاد نظریمو می بینم اگه داشت میارمش آپلودش می کنم تو سایت

قول نمی دم که داشته باشه

ممنون دوست عزیز همین که با این سایت خوب و جالب آشنا شدم برام ارزشمنده ممنون از پاسخ شما منتظر میمونم
باتشکر عبد صیادی

(24 اردیبهشت 1392 10:41 ق.ظ)Jooybari نوشته شده توسط: [ -> ]دوست عزیز کتاب فارسی رو نباید آپلود کنید.

دوست عزیز وقتی که قیمت کتاب تو شهر ما حدود بیست هزارتومن درمیاد تازه اونم اگه گیر بیاد و من سه فصل کتاب رو بیشتر نمیخوام به نظر شما آپلود کار بدیه؟
صد در صد آپلود کتاب فارسیش کار اشتباهیه. این فروم برای این نیست که تمام کتاب‌های توی بازار رو آپلود کنیم. به قوانین انجمن مراجعه کنید. آقا شهریار شما هم آپلود نکنید. لینک دانلود پاک میشه.
اگه هنوز فکر میکنید آپلود مشکلی نداره به مدیر کل سایت یا ادمین سایت مراجعه کنید. چیزی که میگم جزء قوانین مانشته. آپلود کتاب‌های درحال چاپ ممنوعه. کتاب ناشر داره. نویسنده داره. مولف داره.
(24 اردیبهشت 1392 01:21 ق.ظ)syad7man نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 فروردین 1392 12:47 ق.ظ)Morris نوشته شده توسط: [ -> ]سلام. من ویرایش ۴ لینز ( فارسی و pdf ) دارم البته فصل های آخر خیلی اشکال ترجمه داره. اگه هنوز تهیه نکردین بگید تا up کنم.

سلام دوست عزیز من شدید بهش نیاز دارم اگر ویرایش پنجم باشه که نور الانور میشه اینم ایمیلم ممنون میشم.Smile
syad7man@yahoo.com

سلام دوست عزیز. تا اونجایی که من می دونم این کتاب ویرایش ۵ نداره. با توجه به قوانین سایت نمی تونم ارسال کنم. (البته نمی دونم ایمیل کردن هم خلاف قوانین سایت هست یا نه). اما اگه صفحات تمرینات آخر فصلو بخواین می تونم آپ کنم.
(25 اردیبهشت 1392 05:46 ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط: [ -> ]صد در صد آپلود کتاب فارسیش کار اشتباهیه. این فروم برای این نیست که تمام کتاب‌های توی بازار رو آپلود کنیم. به قوانین انجمن مراجعه کنید. آقا شهریار شما هم آپلود نکنید. لینک دانلود پاک میشه.
اگه هنوز فکر میکنید آپلود مشکلی نداره به مدیر کل سایت یا ادمین سایت مراجعه کنید. چیزی که میگم جزء قوانین مانشته. آپلود کتاب‌های درحال چاپ ممنوعه. کتاب ناشر داره. نویسنده داره. مولف داره.

okممنون
لینک مرجع