تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: رفتار سازمانی رابینز - کدام کتاب؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
من این سوالم رو توی یه تاپیک دیگه مطرح کردم که چون لا به لای پست های دیگه بود، ظاهرا خیلی بهش توجه نشد و جوابی بهش داده نشد. برای همین مجبور شدم تو یه تاپیک جداگونه بپرسم:

برای رفتار سازمانی رابینز (که برای کنکور آی تی توصیه میشه) دقیقا کدوم کتاب رو باید تهیه کنم؟
تو بازار هم کتاب تک جلدی رفتار سازمانی رابینز (حدود 550 صفحه) موجوده، هم کتاب دو جلدی و هم کتاب سه جلدی!
دوستان صاحب نظر اگر لطف کنن و من رو دقیقا روشن کنن که کدوم کتاب رو بگیرم خیلی ممنون میشم
اگر امکانش باشه نام ناشر و نام مترجمان مورد نظر رو هم بگین ممنون میشم

من هیچ تجربه ای نسبت به درس مدیریت ندارم و فقط به خاطر شریف تصمیم گرفتم علی رغم میلم، مدیریت رو هم بخونم و برای همین به راهنمایی شما عزیزان نیاز دارم

سپاس از توجه تون.
من راجع به این درس دارم تحقیق می کنم ... طبق گفته رتبه 62 آی تی امسال همه 6 سوال مدیریت مربوط به کتاب مبانی

مدیریت رابینز بود... و درصد خوبی هم زده بودن... و اصلا کتاب پارسه رو پیشنهاد نمی کردن و خوندن این کتاب رو اشتباه می

دونستند... من فقط همینا رو می دونم و این مطالب هم به نقل از ایشون گفتم...
سوال من در مورد کتاب «رفتار سازمانی» نوشته رابینز هست
ببخشید دقت نکردم...
کسی رابینز خون نیست اینجا تا پاسخی به من بده؟!!!
(31 شهریور 1391 11:44 ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط: [ -> ]کسی رابینز خون نیست اینجا تا پاسخی به من بده؟!!!
من فکر کنم از اون 3تا لینکی که گذاشتید اولیش میشه
(31 شهریور 1391 11:44 ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط: [ -> ]کسی رابینز خون نیست اینجا تا پاسخی به من بده؟!!!

با سلام:
دوست عزیز من کتاب رابینز را دارم میخونم تو منابع هم گفتم کدم کتاب مناسبه اینم لینکش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۱-مبانی رفتار سازمان نویسنده استیفن رابینز و ترجمه دکتر علی پارسائیان و دکتر سید محمد اعرابی
۲-مبانی مدیریت نویسنده استیفن رابینز و دیوید دیسنزو و ترجمه دکتر سید محمد اعرابی، محمد علی حمید رفیعی و بهروز اسراری ارشاد

اره مثل این که تمام سوالات از رابینز در میاد کتاب خیلی اسون و روونیه من که ازش خیلی خوشم اومده/...
سوال ۵ مدیریت امسال از صفحه ۵۸ همین مبانی رفتار سازمانی بوده/...
موفق و پیروز باشید/...
یا حق/...
اینو بخرم؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(31 شهریور 1391 04:52 ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط: [ -> ]اینو بخرم؟

چقدر کتاب رفتار سازمانی رابینز داریم
HuhHuhHuhHuh
دوستان یکی تکلیف ما رو روشن کنه!
500 جور رابینز در طرح ها و مزه های مختلف تو بازار هست. من به این درس آلرژی دارم بابا! کودومو بگیریم؟!
منم این مشکل رو دارم یکی جواب بده لطفا
(31 شهریور 1391 06:02 ب.ظ)white bird نوشته شده توسط: [ -> ]
(31 شهریور 1391 04:52 ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط: [ -> ]اینو بخرم؟

چقدر کتاب رفتار سازمانی رابینز داریم
HuhHuhHuhHuh

با سلام:
اره همین کتابه خیلی کتاب خوبیه و ترجمه اون روونه/...
آره منم مدیریت هنوز نخریدم نمیدونم چی بگیرم!!!!!!!!!!!!!!!!!
(31 شهریور 1391 06:10 ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان یکی تکلیف ما رو روشن کنه!
۵۰۰ جور رابینز در طرح ها و مزه های مختلف تو بازار هست. من به این درس آلرژی دارم بابا! کودومو بگیریم؟!

سلام دوست عزیز. همین کتاب رو بگیرید. قبلا هم دوستان همین کتاب رو پیشنهاد کردن. من دارم می خونم و خداییش خوبه. باز تصمیم با خودتون.
(31 شهریور 1391 10:20 ب.ظ)behnaz110 نوشته شده توسط: [ -> ]
(31 شهریور 1391 06:10 ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان یکی تکلیف ما رو روشن کنه!
۵۰۰ جور رابینز در طرح ها و مزه های مختلف تو بازار هست. من به این درس آلرژی دارم بابا! کودومو بگیریم؟!

سلام دوست عزیز. همین کتاب رو بگیرید. قبلا هم دوستان همین کتاب رو پیشنهاد کردن. من دارم می خونم و خداییش خوبه. باز تصمیم با خودتون.

همین کتاب یعنی کدومش؟؟این رابینز ترکونده از بس کتاب داره
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع