تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: فصل آخر مدار منطقی، بخونیم یا نخونیم؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
به نظرتون بخش های آخر مدار منطقی‌، یعنی بخش های طراحی مدارات آسنکرون‌، ریس‌، کاهش جدول حالت و کاهش جدول جریان (کلا فصل 8 کتاب پوران) ارزش خوندن و وقت گذاشتن رو داره؟ (با توجه به اینکه بالای 10 ساله که سوالی از این بخش تو کنکور نیومده)HuhHuhHuh
من که نخوندمش
مانشتی عزیز، این طراحای سوال ببخشید‌ها اما اینقدر بدجنسن که می گردن ببینن دانشجوها رو کدوم بخشها مشکل دارن بعد می رن از همون بخشها سوال میارن.

پس بهت توصیه می کنم حتما این بخش رو بخونی! 3 یا 4 ساعت هم بیشتر وقتت رو نمیگیره. طوری نباشه که از جلسه کنکور میای بیرون با خودن غصه نخوری که چرا این فصل رو نخوندم.Wink
با arshad90 موافقم . بهتره خونده بشه . شاید ازش تست اومد . کنکور رو نمی شه با احتمالات پیش بینی کرد . اما اگه بخوای تستای سالای قبل رو معیار قرار بدی‌، حق با توست و تست زیادی ازش نیومده .

اینم بگم . این فصل اگه هیچی ازش ندونی‌، خوندنش یه کم دردسر داره و کلا مهمه . بماند که طراحا بهش توجه نمی کنن .
درست میگید.البته خود آقای یوسفی تو کلاسشون عنوان کردن که این فصل مربوط به منطقی پبشرفته است و فقط قدیما ازش سوال طرح میشده(آخرین بار سال 78 فکر کنم) ولی با این حال کامل درس دادن و گفتن مهمه.
ولی برای کسانی با شرایط من که وقت زیادی نداره و بعضی بخش های مهم درسای دیگه رو هنوز نخونده بازم توصیه میکنید که بخونه!؟ فکر میکنید مفاهیم این بخش ارتباطی با مفاهیم فصلهای قبل داره که لازم باشه حتما بررسی بشه؟
به نظر بادقت از روی کتاب خوده جناب یوسفی حتما مطالعه کنید و تست‌ها رو هم انچه مربوط به همین قسمت هست حل کنید مثلا یه چارت ای خیلی مشکل داره که خوب بی خیال بشین
ام سازگارهای ماکسیمال خیلی مهمه بعدش همین مسابقه هست و کاهش تعداد حالات
برا مهندسی کامپیوتر دهه 80 من از این فصل تست ندیدم
لینک مرجع