تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کتاب مدیریت پارسه؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دوستان من یه جزوه از نت گیر اوردم در باب مدیریت نوشته دکتر غلامعلی طبرسا از دانشگاه شهید بهشتی
زده خلاصه ی پارسه هست...
کسی جزوه مدیریت پارسه رو داره ببینم همون هست یا نه؟
ممنون میشم جوابم رو بدین
(28 شهریور 1391 03:02 ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان من یه جزوه از نت گیر اوردم در باب مدیریت نوشته دکتر غلامعلی طبرسا از دانشگاه شهید بهشتی
زده خلاصه ی پارسه هست...
ممنون میشم جوابم رو بدین

من دارم
کتابه مشکی 2جلدی هستش - - غلامعلی طبرسا

خیلی هم عالی و باحال نوشتتش
من ک راضیم ازش
آخرای جلد1 اشم تقریباSmile
مرسی از جواب؟دوستان دیگه نظری ندارن؟
کتاب کنکوری پارسه جزوه آموزشگاه چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلیا هم کتاب پوران پیشنهاد می کنند
این جزوه شما چند صفحه است؟
(28 شهریور 1391 11:10 ب.ظ)white bird نوشته شده توسط: [ -> ]خیلیا هم کتاب پوران پیشنهاد می کنند

من هردوتاشودارم (پارسه یک جلدی حدوده 300 صفحه)به نظرم پوران خیلی بهترگفته.هرچند پارسه هم بدنیس خلاصه تره
(29 شهریور 1391 11:02 ق.ظ)saho نوشته شده توسط: [ -> ]
(28 شهریور 1391 11:10 ب.ظ)white bird نوشته شده توسط: [ -> ]خیلیا هم کتاب پوران پیشنهاد می کنند

من هردوتاشودارم (پارسه یک جلدی حدوده ۳۰۰ صفحه)به نظرم پوران خیلی بهترگفته.هرچند پارسه هم بدنیس خلاصه تره
پوران هر دو جلدش دارید؟
هر دوش خوبه؟
پارسه خیلی زیاااااده. یکی از دوستان کنکور مدیریت آی تی شرکت کرده بود گفت ی کتابی به اسم 3000 تست رو فقط خونده. یعنی به جای خوندن فقط تست زده!!!! 60% هم زده بود
(29 شهریور 1391 12:58 ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط: [ -> ]پارسه خیلی زیاااااده. یکی از دوستان کنکور مدیریت آی تی شرکت کرده بود گفت ی کتابی به اسم ۳۰۰۰ تست رو فقط خونده. یعنی به جای خوندن فقط تست زده!!!! ۶۰% هم زده بود
میشه دقیقا بگید که چی بوده؟
انتشارات / مولف / قیمتBig Grin(اگه قیمتش نبود زیاد مهم نیس اما اون 2تای دیگه رو حتما بپرسید)
ممنونBlush
(29 شهریور 1391 12:36 ب.ظ)white bird نوشته شده توسط: [ -> ]
(29 شهریور 1391 11:02 ق.ظ)saho نوشته شده توسط: [ -> ]

من هردوتاشودارم (پارسه یک جلدی حدوده ۳۰۰ صفحه)به نظرم پوران خیلی بهترگفته.هرچند پارسه هم بدنیس خلاصه تره
پوران هر دو جلدش دارید؟
هر دوش خوبه؟

نه جلد یکشودارم. واسه جلد دوم میگن کتاب دکتراعرابی بهتره.البنه اینجورکه من متوجه شدم
(29 شهریور 1391 01:02 ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط: [ -> ]
(29 شهریور 1391 12:58 ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط: [ -> ]پارسه خیلی زیاااااده. یکی از دوستان کنکور مدیریت آی تی شرکت کرده بود گفت ی کتابی به اسم ۳۰۰۰ تست رو فقط خونده. یعنی به جای خوندن فقط تست زده!!!! ۶۰% هم زده بود
میشه دقیقا بگید که چی بوده؟
انتشارات / مولف / قیمتBig Grin(اگه قیمتش نبود زیاد مهم نیس اما اون 2تای دیگه رو حتما بپرسید)
ممنونBlush

میپرسم به شما هم میگم

پارسه نوشته طبرسا ک زیاد نیس --- من جلد 1 شو تو 2روز خوندم - خیلی خلاصه و مفیده بنظر من
(28 شهریور 1391 03:02 ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان من یه جزوه از نت گیر اوردم در باب مدیریت نوشته دکتر غلامعلی طبرسا از دانشگاه شهید بهشتی
زده خلاصه ی پارسه هست...
ممنون میشم جوابم رو بدین
این چیزی که داری رو همینجا آپ کن تا بگیریم.
من توی شیراز کتاب خوبی واسه مدیریت گیرم نیومد. یکی مال مقسّمی بود که تست کنکور نداره. یکی هم کتاب رابینز که حجمش خیلی زیاده(برای یک درس ضریب 1). کتاب پارسه هم که تکی گیر نمیاد.
یه کتاب که تستهای کنکور IT رو حل کرده باشه معرفی کنید.
(28 شهریور 1391 03:52 ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط: [ -> ]
زده خلاصه ی پارسه هست...
ممنون میشم جوابم رو بدین

من دارم
کتابه مشکی ۲جلدی هستش - - غلامعلی طبرسا

من ک راضیم ازش
آخرای جلد۱ اشم تقریباSmile

تو کنکورهای آزمایشی چند درصد میزنید؟
(06 آذر 1391 03:28 ب.ظ)foranyone نوشته شده توسط: [ -> ]
(28 شهریور 1391 03:52 ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط: [ -> ]
زده خلاصه ی پارسه هست...
ممنون میشم جوابم رو بدین

من دارم
کتابه مشکی ۲جلدی هستش - - غلامعلی طبرسا

من ک راضیم ازش
آخرای جلد۱ اشم تقریباSmile

تو کنکورهای آزمایشی چند درصد میزنید؟

ندادم هنوز متاسفانه
زده خلاصه ی پارسه هست...
ممنون میشم جوابم رو بدین

دوست عزیز میشه جزوتو به اشتراک بذاری همه استفاده کنن؟متشکرم
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع