تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: یک درخواست از دوستان - قرار دادن لینک سایت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام

دوستان یه درخواست ازتون داشتم در صورتی که مایل بودین انجام بدین:

با توجه به اهمیت رتبه صفحه در جستجوی اینترنتی از شما تقاظا می‍شود که لینک مانشت را در سایت و یا وبلاگی که دارید درج نمایید. این کار به دسترسی سریع‍تر دوستان شما و بالا رفتن رتبه مانشت در جستجوها مثمر ثمر خواهد بود.

با تشکر از توجه شما.( دوستانی که لینک مانشت رو قرار دادن می‍تونن لینک وبلاگ و یا سایت خودشون رو در این صفحه قرار بدن )

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
من شروع کردم
منم
لینکیدم
منم همین طور: دی
من نیز همینطور‌، در ضمن تو هر وبی که به کامپیوتر و ارشد و اینجور چیزا ربط داشته باشه آدرس مانشت را هم اونجا درج می کنم.
دیگه مشتری نبود؟

برادرها/خواهرها به لینک شما محتاجیم! Smile
یک راه دیگه:
وارد حساب کاربری خود در جی میل شوید و کلمه مانشت را با گوگل جستجو کنید و کنار لینک سایت 1+ بزنید.
(01 اردیبهشت 1391 08:19 ب.ظ)a.hooshmand نوشته شده توسط: [ -> ]یک راه دیگه:
وارد حساب کاربری خود در جی میل شوید و کلمه مانشت را با گوگل جستجو کنید و کنار لینک سایت 1+ بزنید.

من ازطریق gmail انجام دادم ...
فکرکنم این درخواست برای 1 سال و خورده ای پیش هست . ولی الان که موضوعات مرتبط با مانشت باشه و در گوگل سرچ کنیم ، در اولین صفحه نمایش میده
هرچه رتبه بندی سایت بالاتر برود، علاوه بر اینکه نوشته های سایت بالاتر میرود فاصله زمانهای به روز رسانی محتوای سایت توسط ربات گوگل کمتر می شود.
این برای سال 89 بود
الان دیگه برعکسه، ما اگه وبلاگی مرتبط داریم باید به مانشت بگیم لطفا لینک به ما بده که رتبمون بالا بره
ماشالله مانشت برای خودش الان غولی شده.
چند وقت پیش یه مشکل کامپیوتری داشتم و سوالم رو توی مانشت مطرح کردم، 5 دقیقه بعد توی گوگل همون مشکلم رو داشتم جستجو می کردم، اولین نتیجه خود مانشت بود، پست خودم!
(13 تير 1391 11:32 ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط: [ -> ]این برای سال ۸۹ بود
الان دیگه برعکسه، ما اگه وبلاگی مرتبط داریم باید به مانشت بگیم لطفا لینک به ما بده که رتبمون بالا بره
ماشالله مانشت برای خودش الان غولی شده.
چند وقت پیش یه مشکل کامپیوتری داشتم و سوالم رو توی مانشت مطرح کردم، ۵ دقیقه بعد توی گوگل همون مشکلم رو داشتم جستجو می کردم، اولین نتیجه خود مانشت بود، پست خودم!

معمولا گوگل به این سرعت آپدیت نمیشه ، اغلب دو سه روز طول می کشه ، شما از یه سیستم دیگه سرچ میکردی ، سوال خودت تو نتایج نمی بود !
(13 تير 1391 12:57 ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط: [ -> ]معمولا گوگل به این سرعت آپدیت نمیشه ، اغلب دو سه روز طول می کشه ، شما از یه سیستم دیگه سرچ میکردی ، سوال خودت تو نتایج نمی بود !
چطور ممکنه؟ مگه گوگل من با سیستم دیگه فرق داره؟ یعنی نتایج به فعالیت های اخیرم وابسته است!
فعالیت هایی که توی سایت های دیگه دارم و ربطی به کمپانی گوگل ندارند؟!
گوگل تا حدی فعالیت شما رو تو سرچ دنبال میکنه با استفاده از redirect کردن url ها.
منم یه وبلاگ قدیمی دارم اما خیلی وقته مانشت توی پیوندهای وبلاگم هست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع